Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry opiekunka 8 gier

Słodka opieka nad dziećmi

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać opiekunki do dziecka. Musisz się zająć małymi urwisami tak, aby wciąż utrzymywali poszczególne parametry na tym samym poziomie. Zadbaj o maluchów, postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry.


Gra opiekunka do psów

Ocena gry

Lubicie zwierzęta, w szczególności pieski? Może chcecie zostać wirtualną opiekunką do psów. Będziecie na początek się opiekować jednym takim pieskiem i dbać o jego wszystkie zachcianki takie jak kąpiel, karmienie czy też zabawa z psem.


Gra opiekunka nad dzieckiem

Ocena gry

Prosta gra dla dzieci w której zostajemy opiekunką i będziemy dbać podczas kąpieli o dziecko. Używaj płynu do kąpieli, gąbki jak i też ręcznika do wycierania bobasa.


Gra opiekunka zwierząt

Ocena gry

Będziemy taką małą opiekunką zwierząt w mini zoo gdzie czekać na Was będzie masa pracy. Cały czas będą w nim przebywać zwierzątka, które będziemy karmić ale też bawić się z nimi niemal przez cały dzień. Gra w języku polskim.Gra opieka nad bobasami

Ocena gry

Tata w roli opiekunki, gdzie będzie opiekował się bobasami. Na pewno dużo radości ale też pracy sprawią mu trzy małe urwisy. Dzieci będą cały czas głodne a my będziemy musieli je cały czas karmić i opiekować się nimi.


Gra opieka nad psem i kotem

Ocena gry

Zostajemy pielęgniarką której zadaniem będzie opiekowanie się psem oraz kotem. Oprócz opiekowania się nimi będziemy leczyć także te chore małe zwierzątka i dbać o nie jak najlepiej to możliwe. Klikamy myszką na osoby, które przynoszą zwierzęta do nas i się nimi zajmujemy.


Gra opieka nad dziećmi

Ocena gry

Będziemy w szpitalu opiekować się nad dziećmi. Będą to maluchy, które znajdują się w porodówce w szpitalu. Czeka na nas do opieki kilka dzieci oraz obowiązków takich jak karmienie czy też kąpiel tych maluchów w szpitalu.


Gra opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Jeżeli wybierzecie grę to czeka na was w niej opieka nad zwierzętami. Będą to przede wszystkim kotki. Do naszej dyspozycji jest 6 stanowisk, na których będą znajdować się zwierzęta. Będziemy mogli je kąpać jak i też dbać o ich zdrowie oraz ich apetyt.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry opiekunka
 • Gra opiekunka nad dzieckiem

  Gra opiekunka nad dzieckiem

  Oglądana: 1811 ocena: 0.00

 • Słodka opieka nad dziećmi

  Słodka opieka nad dziećmi

  Oglądana: 1601 ocena: 0.00

 • Gra opiekunka do psów

  Gra opiekunka do psów

  Oglądana: 1415 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad psem i kotem

  Gra opieka nad psem i kotem

  Oglądana: 1180 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad bobasami

  Gra opieka nad bobasami

  Oglądana: 1157 ocena: 0.00

 • Gra opiekunka zwierząt

  Gra opiekunka zwierząt

  Oglądana: 1119 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad zwierzętami

  Gra opieka nad zwierzętami

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad dziećmi

  Gra opieka nad dziećmi

  Oglądana: 926 ocena: 0.00

Reklama

cookie