Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Opieka 10 gier

Hotel dla psów

Ocena gry

Sammie uwielbia zwierzęta, dlatego postanowiła założyć hotel dla nich. Gdy ich właściciele gdzieś wyjeżdżają, mogą przywieźć maleństwa do jej hotelu. Pomóż Sammie zająć się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane.


Słodka opieka nad dziećmi

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać opiekunki do dziecka. Musisz się zająć małymi urwisami tak, aby wciąż utrzymywali poszczególne parametry na tym samym poziomie. Zadbaj o maluchów, postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry.


Opieka nad psem 2

Ocena gry

To już druga część gry z serii: zaopiekuj się psem. Zajmij się zwierzęciem najlepiej jak potrafisz, karm go, gdy tego potrzebuje, baw się z nim i spędzaj miło czas. Wychowaj go na grzecznego i szczęśliwego psa!


Gra opiekunka do psów

Ocena gry

Lubicie zwierzęta, w szczególności pieski? Może chcecie zostać wirtualną opiekunką do psów. Będziecie na początek się opiekować jednym takim pieskiem i dbać o jego wszystkie zachcianki takie jak kąpiel, karmienie czy też zabawa z psem.Gra opiekunka nad dzieckiem

Ocena gry

Prosta gra dla dzieci w której zostajemy opiekunką i będziemy dbać podczas kąpieli o dziecko. Używaj płynu do kąpieli, gąbki jak i też ręcznika do wycierania bobasa.


Gra opiekunka zwierząt

Ocena gry

Będziemy taką małą opiekunką zwierząt w mini zoo gdzie czekać na Was będzie masa pracy. Cały czas będą w nim przebywać zwierzątka, które będziemy karmić ale też bawić się z nimi niemal przez cały dzień. Gra w języku polskim.


Gra opieka nad bobasami

Ocena gry

Tata w roli opiekunki, gdzie będzie opiekował się bobasami. Na pewno dużo radości ale też pracy sprawią mu trzy małe urwisy. Dzieci będą cały czas głodne a my będziemy musieli je cały czas karmić i opiekować się nimi.


Gra opieka nad psem i kotem

Ocena gry

Zostajemy pielęgniarką której zadaniem będzie opiekowanie się psem oraz kotem. Oprócz opiekowania się nimi będziemy leczyć także te chore małe zwierzątka i dbać o nie jak najlepiej to możliwe. Klikamy myszką na osoby, które przynoszą zwierzęta do nas i się nimi zajmujemy.


Gra opieka nad dziećmi

Ocena gry

Będziemy w szpitalu opiekować się nad dziećmi. Będą to maluchy, które znajdują się w porodówce w szpitalu. Czeka na nas do opieki kilka dzieci oraz obowiązków takich jak karmienie czy też kąpiel tych maluchów w szpitalu.


Gra opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Jeżeli wybierzecie grę to czeka na was w niej opieka nad zwierzętami. Będą to przede wszystkim kotki. Do naszej dyspozycji jest 6 stanowisk, na których będą znajdować się zwierzęta. Będziemy mogli je kąpać jak i też dbać o ich zdrowie oraz ich apetyt.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Opieka
 • Hotel dla psów

  Hotel dla psów

  Oglądana: 2156 ocena: 0.00

 • Opieka nad psem 2

  Opieka nad psem 2

  Oglądana: 1833 ocena: 0.00

 • Gra opiekunka nad dzieckiem

  Gra opiekunka nad dzieckiem

  Oglądana: 1768 ocena: 0.00

 • Słodka opieka nad dziećmi

  Słodka opieka nad dziećmi

  Oglądana: 1588 ocena: 0.00

 • Gra opiekunka do psów

  Gra opiekunka do psów

  Oglądana: 1390 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad psem i kotem

  Gra opieka nad psem i kotem

  Oglądana: 1149 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad bobasami

  Gra opieka nad bobasami

  Oglądana: 1143 ocena: 0.00

 • Gra opiekunka zwierząt

  Gra opiekunka zwierząt

  Oglądana: 1105 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad zwierzętami

  Gra opieka nad zwierzętami

  Oglądana: 923 ocena: 0.00

Reklama

cookie