Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Medyczne » Gry Operacje 10 gier

Przeprowadzenie operacji ucha

Ocena gry

Kolejny dzień pracy w szpitalu gdzie trafia do nas pacjent. Od czasu do czasu skarży się na bóle ucha. Przeprowadzamy badanie i stwierdzamy diagnozę. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej, język wybieramy przed rozpoczęciem grania w nią.


Operowanie żołądka

Ocena gry

Trafia do naszego szpitala pewny pacjent, który skarży się na bóle brzucha. Po różnego rodzaju badaniach okazuje się, że musimy przeprowadzić operację na żołądku. Mamy do pomocy kilku lekarzy i pielęgniarki, wraz z całym zespołem będziemy wykonywali tą operację na pacjencie.


Wszczepienie rozrusznika serca operacja

Ocena gry

Trafia do nas pacjent do szpitala w podeszłym wieku, który ma problemy z sercem. Jak się okazuje jedynym ratunkiem dla niego będzie przeprowadzenie operacji i wszczepienie mu rozrusznika serca. Operacja nie będzie należała do najłatwiejszych.


Gra przeprowadzanie operacji

Ocena gry

Kolejna zabawa gdzie będziemy przeprowadzać operację na wybranym bohaterze z bajki. Wybieramy na początku postać i wykonujemy operację, która ma uratować życie naszego pacjenta. Mamy dodatkowo narzędzia do wykonania tej operacji.Gra świąteczna operacja

Ocena gry

Jest to zabawa gdzie będziemy przeprowadzać operację na wesoło. Same świąteczne rzeczy, które utknęły w ciele pacjenta będziemy musieli wydostać. Oczywiście należy to zrobić w miarę bezboleśnie.


Gra operacje plastyczne

Ocena gry

Gra w której gwiazdy miały przeprowadzone operacje plastyczne. Natomiast my będziemy musieli odgadnąć jaka to jest gwiazda, i jaką operację miała zrobiona.


Gra operacja ręki

Ocena gry

Pracujemy jako chirurg w szpitalu i czeka na nas kolejna trudna operacja. Musimy złożyć złamaną rękę pacjenta, który został do nas przewieziony z wypadku samochodowego. Gra w polskiej wersji językowej, dlatego będzie nam trochę łatwiej postępować wedle instrukcji.


Gra składanie kości operacja

Ocena gry

Mamy nie lada zadanie. Musimy poskładać wszystkie kości dla tego pacjenta. Obok niego znajdziemy wszystkie potrzebne nam kości, wy musicie je natomiast ułożyć we wskazanym miejscu myszką.


Uciekczka przed operacją

Ocena gry

Pacjent ma mieć operację jednak bardzo się jej boi. Postanawia uciec prze operacją ze szpitala. Nie będzie to jednak łatwe, porozglądaj się po sali i odszukaj elementy jakie mogą być pomocne w tej uciecze. To od Ciebie będzie zależało czy się ona uda.


Szukaj obiektów w szpitalu

Ocena gry

Poszukiwania przedmiotów w tej serii gier Find the Objects przenoszą się do szpitala gdzie zostały ukryte przedmioty. Będą to między innymi strzykawki, czy też aparat do mierzenia ciśnienia i inne. Odszukaj je w jak najszybszym czasie na obrazku.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Operacje
 • Gra operacje plastyczne

  Gra operacje plastyczne

  Oglądana: 4866 ocena: 0.00

 • Wszczepienie rozrusznika serca operacja

  Wszczepienie rozrusznika serca operacja

  Oglądana: 4007 ocena: 0.00

 • Operowanie żołądka

  Operowanie żołądka

  Oglądana: 3395 ocena: 5.00

 • Przeprowadzenie operacji ucha

  Przeprowadzenie operacji ucha

  Oglądana: 3262 ocena: 0.00

 • Gra przeprowadzanie operacji

  Gra przeprowadzanie operacji

  Oglądana: 2769 ocena: 0.00

 • Gra operacja ręki

  Gra operacja ręki

  Oglądana: 2352 ocena: 0.00

 • Gra świąteczna operacja

  Gra świąteczna operacja

  Oglądana: 2260 ocena: 0.00

 • Uciekczka przed operacją

  Uciekczka przed operacją

  Oglądana: 2029 ocena: 0.00

 • Gra składanie kości operacja

  Gra składanie kości operacja

  Oglądana: 1855 ocena: 0.00

Reklama

cookie