Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Najmłodszych » Gry o dzieciach 13 gier

Kulinarny kącik pancakes

Ocena gry

Prowadzisz niewielkie stoisko kulinarne w parku, w którym sprzedajesz najlepsze pancakes w mieście. Postaraj się przygotowywać posiłki zgodnie z życzeniami swoich gości, a Twój mały kącik kulinarny będzie mógł się rozwijać. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Potworkowy test

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać potworka: dobrego , albo złego. Przed Tobą ważny test, który sprawdzi Twoje umiejętności straszenia. Musisz tak wystraszyć małego Wiktorka, aby nie zasnął całą noc. Uważaj, aby Cię nie przyłapano, bo wtedy trafisz do więzienia dla złych duchów!


Nabieranie wody

Ocena gry

Nabieranie wody ze studni jeszcze nigdy nie było tak świetną zabawą! Pomóż przyjaciołom nabrać jej jak najwięcej! Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejne dziecko. Im będzie im więcej, tym szybciej będzie się kręciła pompa i tym więcej wody wypompujesz w określonym czasie. Kiedy dziecko będzie już zmęczone pracą, to kliknij na nie, aby je odsunąć od pompy i aby mogło nabrać sił.


Babcia opiekuje się wnukami

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać babci, pod opieką której zostało dwoje dzieci. Twoim zadaniem jest spełnianie zachcianek maluchów oraz spędzanie z nimi czasu tak, aby jak najmniej płakały i były zadowolone z opieki.Opiekunka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać opiekunki do dzieci. Na początku wybierasz bohatera, którym chcesz grać, a następnie zajmujesz się dziećmi jak najlepiej. Postaraj się, aby były zadowolone z opieki i nie płakały.


Bałagan w pokoju dziecka

Ocena gry

W tym pokoju panuje straszny bałagan. Twoim zadaniem jest odnalezienie przedmiotów, które są wskazane na górze ekranu. Potrafisz w takim chaosie odnaleźć zagubione przedmioty?


Kąpiel dziecka

Ocena gry

Zaopiekuj się tym małym dzieckiem. Sporządź mu wieczorną kąpiel, a następnie ułóż do snu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami.


Niegrzeczny chłopiec

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohatera, który nie zawsze bywa grzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Przeżyj wraz z chłopcem niesamowite przygody, pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.


Karolinka idzie do szkoły

Ocena gry

To fantastyczna gra przygodowa! Karolinka przygotowuje się do snu, ponieważ następnego dnia czeka ją ciężki dzień w szkole. Twoim zadaniem jest pomóc dziewczynce w przeróznych czynnościach, które pomogą jej spokojnie usnąć oraz zdążyć na czas następnego dnia do szkoły. Stosuj się do wskazówek. Sterowanie za pomocą myszki.


Opiekunka trójki dzieci

Ocena gry

Ta gra to prawdziwe wyzwanie! Musisz zająć się przez pewien czas trójką dzieci! Spełniaj ich zachcianki tak, aby nic im nie zabrakło, nie były głodne, nie płakały i miło spędziły z Tobą czas.


Chłopiec ze spadochronem

Ocena gry

Ten chłopiec jest naprawdę odważnym dzieckiem! Uwielbia skakać ze spadochronem! Pomóż małemu bezpiecznie dotrzeć na ziemię. Po drodze omijaj chmurki i zdobywaj buteleczki z mlekiem.


Zaprojektuj przedszkole

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać projektanta przedszkola. Udekoruj to miejsce tak, aby było przyjazne dla dzieci. Zastanów się nad odpowiednim rozkładem zabawek oraz różnych ozdób tak, aby dzieci z przyjemnością przychodziły do tego miejsca.


Dziewczynka idzie do przedszkola

Ocena gry

Ta mała dziewczynka wybiera się pierwszy raz do przedszkola. Ubierz ją tak, aby wyglądała naprawdę pięknie!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry o dzieciach
 • Bałagan w pokoju dziecka

  Bałagan w pokoju dziecka

  Oglądana: 2219 ocena: 0.00

 • Karolinka idzie do szkoły

  Karolinka idzie do szkoły

  Oglądana: 2036 ocena: 0.00

 • Kąpiel dziecka

  Kąpiel dziecka

  Oglądana: 1915 ocena: 0.00

 • Kulinarny kącik pancakes

  Kulinarny kącik pancakes

  Oglądana: 1857 ocena: 0.00

 • Potworkowy test

  Potworkowy test

  Oglądana: 1558 ocena: 0.00

 • Niegrzeczny chłopiec

  Niegrzeczny chłopiec

  Oglądana: 1467 ocena: 0.00

 • Babcia opiekuje się wnukami

  Babcia opiekuje się wnukami

  Oglądana: 1425 ocena: 0.00

 • Opiekunka dla dzieci

  Opiekunka dla dzieci

  Oglądana: 1413 ocena: 0.00

 • Nabieranie wody

  Nabieranie wody

  Oglądana: 1354 ocena: 0.00

Reklama

cookie