Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Chłopców » Gry Ninja 10 gier

Pucca: Ucieczka

Ocena gry

W grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby! Są to: ninja, dziewczynka i uczeń mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Pokonaj przeciwników, nim oni zdążą pokonać Ciebie!


Ninja Kid

Ocena gry

Najlepsi Ninja trenują od najmłodszych lat. Przeżyj przygodę z Małym Ninją. Pomóż mu pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na jego drodze. Wygrywaj pojedynki i zdobądź jak najwięcej punktów! Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Ninja Trening

Ocena gry

Wciel się w Ninje i przeżyj niebezpieczne przygody. Trenuj sztuki walki i stań do pojedynku z przeciwnikiem. Udowodnij, ze jesteś najlepszy!


Gra ninja dla dzieci

Ocena gry

Oryginalna nazwa tej gry to ninjaman. W której będziemy walczyć dzielnym ninją. Wybieramy się na plażę gdzie na przeciwko nas staną inni ninja, których będziesz musiał pokonać. Gramy: strzałki, Spacja - skaczemy, S- blok, D - walka.Gra Ninja online

Ocena gry

Wybieramy gracza jakim chcemy zagrać w tej grze ninja i na początku mamy możliwość poćwiczenia w specjalnej planszy gdzie mamy naszkicowane wszystkie ciosy dostępne w tej grze.


Gra Kung Fu Panda dla dzieci

Ocena gry

Gra z bajki Kung Fu Panda w której pandą będziemy walczyć z innymi wojownikami jakie w tej bajce występowali. Poruszamy się strzałkami, zadajemy ciosy przy użyciu Spacji.


Gra Kung Fu Fighter

Ocena gry

Bardzo fajna prosta gierka Kung Fu Fighter w której wybieramy gracza jakim będziemy walczyć w ciekawej grze przygodowej. Wybieramy zawodnika oraz przeciwnika. Sterowanie strzałkami oraz A i S.


Gra karateka online

Ocena gry

Karate w wykonaniu karateki w tej grze dostępne od zaraz dla Ciebie. Sami wybieracie postać jaką chcecie grać i czekamy na przeciwnika z jakim mamy się w tej grze zmierzyć. Gramy: strzałki oraz Q,W,E


Gra karate ze Spongebob

Ocena gry

Dla dzieci karate w której będziemy występowali wraz ze Spongebobem ze znanej dzieciom bajki. Walczymy przy użyciu myszki, jest to fajna zabawa dla wszystkich mniejszych graczy.


Gra Kung Fu dla dzieci online

Ocena gry

Gra w której postacie z bajki będą ćwiczyć Kung Fu i je będziemy wykonywać podczas walki. Spotkaj się z postaciami z bajki i zmierz się z nimi na ringu. Walczymy A,S,D - ciosy oraz strzałki skakanie i poruszanie się.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Ninja
 • Ninja Trening

  Ninja Trening

  Oglądana: 2282 ocena: 0.00

 • Ninja Kid

  Ninja Kid

  Oglądana: 1801 ocena: 0.00

 • Pucca: Ucieczka

  Pucca: Ucieczka

  Oglądana: 1413 ocena: 0.00

 • Gra Kung Fu Panda dla dzieci

  Gra Kung Fu Panda dla dzieci

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Gra karate ze Spongebob

  Gra karate ze Spongebob

  Oglądana: 1224 ocena: 0.00

 • Gra karateka online

  Gra karateka online

  Oglądana: 1078 ocena: 0.00

 • Gra Kung Fu dla dzieci online

  Gra Kung Fu dla dzieci online

  Oglądana: 993 ocena: 0.00

 • Gra ninja dla dzieci

  Gra ninja dla dzieci

  Oglądana: 811 ocena: 0.00

 • Gra Ninja online

  Gra Ninja online

  Oglądana: 759 ocena: 0.00

Reklama

cookie