Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry na 2 osoby 25 gier

Bitwa kolorów

Ocena gry

To niezwykle ciekawa strzelanka, w której Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami.


Gra Wodna bitwa

Ocena gry

Zmierzyłeś się kiedyś ze swoim przyjacielem w bitwie na wodne balony? Jeżeli nie, to możecie spróbować swoich sił w takim pojedynku już teraz! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Bombardowana łódź podwodna

Ocena gry

Pływasz łodzią podwodną, bo dostałeś taką misję. Niestety, dopadli Cię wrogowie. Unikaj bomb, które spuszcza na Ciebie przeciwnik. Masz tylko jedno życie! Gra dla 1. lub 2. graczy. 1 gracz- sterowanie strzałkami, 2. gracz- klawisze Z, C, X.


Gra Nurkowanie po muszle

Ocena gry

Uwielbiasz nurkować! tym razem w czasie pływania masz za zadanie zebrać jak największą ilość muszelek ukrytych na dnie oceanu. Uważaj na inne stworzonka wodne, gdyż zderzenie z nimi spowoduje, że zebrane muszle zostaną Ci odebrane. Zbieraj także pływające po wodach oceanu butelki z piciem, jedzenie oraz inne tym podobne. Dostaniesz dzięki temu dodatkowe punkty. Gra przeznaczona dla 1. lub 2. graczy.Gra Bomb It 3

Ocena gry

Kto pierwszy ukończy etap, dojdzie do domku i pokona przeciwników? Pozwolisz, aby Twoi rywale zwyciężyli? Nie daj się im! Przechodź kolejne poziomy, strzelaj bombami i wygraj te rozgrywki! Gra przeznaczona jest dla 1 lub 2 graczy.


Gra Kosmiczni Wojownicy

Ocena gry

Ta gra, to ostateczny gwiezdny pojedynek! Trwa galaktyczna bitwa o panowanie nad całym wszechświatem. Strzelaj, bombarduj przeciwnika! Pokonaj go i wygraj ten pojedynek!


Gra turlanie szczeniakiem do celu

Ocena gry

To gra, w której czeka Cię niespotykane zadanie! Musisz tak kręcić psem, aby rozpędził się i doturlał się do środka tarczy. Zrób zawody z przyjacielem. Kto okaże się celniejszym strzelcem?


Gra wojna słoni

Ocena gry

Bierzesz udział w wielkiej wojnie! Wyślij do obozu wroga tyle słoni, ile tylko zdołasz! Wygrywa ten, który przeciągnie na stronę wroga więcej zwierząt. Powodzenia!


Strzelanie w kaczki

Ocena gry

Wybrałeś się na polowanie. Zestrzel jak najwięcej kaczek w swoim kolorze. Bądź ostrożny, nie strzelaj w kaczki o innej barwie! Możliwa opcja gry w 2 osoby.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 5802 ocena: 0.00

 • Czołgi na dwóch

  Czołgi na dwóch

  Oglądana: 4889 ocena: 0.00

 • Misie na 2 osoby

  Misie na 2 osoby

  Oglądana: 4127 ocena: 0.00

 • Gra Bomb It 3

  Gra Bomb It 3

  Oglądana: 3676 ocena: 0.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 3255 ocena: 0.00

 • Łamigłowka Monopoly

  Łamigłowka Monopoly

  Oglądana: 2691 ocena: 0.00

 • Wybuchowa walka robotów

  Wybuchowa walka robotów

  Oglądana: 2355 ocena: 0.00

 • Polityczny pojedynek

  Polityczny pojedynek

  Oglądana: 2276 ocena: 0.00

 • Walka o tytuł szamana

  Walka o tytuł szamana

  Oglądana: 1891 ocena: 0.00

Reklama

cookie