Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry na 2 osoby 25 gier

Czołgi na dwóch

Ocena gry

Poruszamy się po specjalnym przygotowanym polu gdzie toczyć się będzie walka czołgów. Możemy grać samemu z komputerem jak i też ze swoimi znajomymi jako 2 gracz. W grze mamy dokładną instrukcję i wiele ciekawych plansz do pokonania.


Misie na 2 osoby

Ocena gry

Zagramy w piłkę siatkową w której grają misie. Gramy na jedną lub też dwie osoby do wyboru. Jedne gracz gra: W,A,S,D drugi natomiast z pomocą strzałek. Tylko jedna z osób może wyjść z tego zwycięsko. Zdobywaj jak największą liczbę punktów.


Bitwa na buty

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielać, a następnie celuj w przeciwnika butami albo kamieniami. Wygrywa ten, który pierwszy rozwali konkurencję! Wybierz odpowiednią siłę i kąt uderzenia i pokaż, że jesteś urodzonym zwycięzcą!


Wrestlingowe widowisko

Ocena gry

Ta gra jest dla wszystkich, którzy uwielbiają Wrestling! Wybierz bohatera, w którego chcesz się wcielić oraz przeciwnika z którym chcesz walczyć, następnie stocz z nim niebezpieczny pojedynek! Musisz zrobić wszystko, żeby wygrać! W grze możesz walczyć ze swoim przyjacielem, sprawdź, który z was jest lepszy! Sterowanie: Sterowanie: Gracz 1: Strzałki - poruszanie się I - uderzenie reka O - uderzenie nogą P - uzycie mocy Gracz 2: W,A,S,D- poruszanie się 1-3- obrona i atakPojedynek pingwinów na Antarktyce

Ocena gry

Przyjemna strzelanka w stylu Wormsów. Dwie drużyny Pingwinów chcą przejąć kontrolę nad całą Antarktyką. Wygrywa ta drużyna, która jak najszybciej wyeliminuje przeciwnika ze śnieżnej wysepki. Zmierz się ze swoim przyjacielem, zobaczcie, kto jest lepszy w strzelankach!


Pojedynek króla wojowników

Ocena gry

Ta gra, to świetny pojedynek w stylu walk ulicznych. Pokaż, że jesteś krolem wśród fighterów. Wybierz postać oraz przeciwnika i zmierz się z nim w pojedynku na śmierć i życie! W grze możesz także konkurować ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: S, D - poruszanie się. W - skok. A, L, U, J, I, K, O - obrona i atak Gracz 2: strzałki- poruszanie się klawisze 1-6- obrona i atak


Bomb it 4

Ocena gry

Bomb it 4, to kolejne wydanie Bombermana w polskiej wersji językowej. Pokonaj przeciwnika z wielkim hukiem! Wybierz postać, którą chcesz grać, jej strój, tryb gry oraz poziom trudności, liczbę graczy, wrogów i poziomów i arenę a następnie stań do walki z przeciwnikiem! W tej grze możesz zmierzyć się także ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się, Spacja - bomba Dla dwóch graczy: Gracz 1: W;S;A;D - poruszanie się, Spacja - bomba Gracz 2: Strzałki - poruszanie się Enter - bomba


Turniej Timmiego Tile

Ocena gry

Zmierz się w grze planszowej. Weź udział w turniej z komputerowym przeciwnikiem lub z kolegą. Twoim celem jest zapełnienie swoimi obrazkami większej ilości pól na planszy. Powodzenia@


Łamigłowka Monopoly

Ocena gry

Ta gra to ciekawa łamigłówka dla wszystkich, którzy lubią czasami trochę pomyśleć. Puzzle Freak to zaskakujące połączenie gry w puzzle z monopolem i pewnego rodzaju testem na inteligencje. W grze możesz zmierzyć się z komputerem, albo zrobić turniej z kolegami. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra w kółko i krzyżyk z bohaterami Disneya

Ocena gry

Disneyowa wariacji klasycznej gry \"kółko i krzyżyk\". Możesz zagrać z bohaterami kreskówki lub zmierzyć się ze swoim przyjacielem.


Wybuchowa walka robotów

Ocena gry

Weź udział w bombowej walce robotów. Używaj bomb, aby wyeliminować przeciwnika. Możliwy pojedynek z drugim graczem. Sterowanie: Gracz 1: strzalki, klawisz spacji, Gracz 2: W,A,S,D, E.


Kocia walka

Ocena gry

Stocz pojedynek ze swoim przyjacielem! W grze wcielicie się w postacie dwóch kotów, którzy ze sobą walczą. Sprawdźcie, który z was jest lepszy i ujdzie z życiem z tej walki! Sterowanie: Gracz 1: klawisze A, D, W, S, G, H. Gracz 2: strzałki, klawisze O, P.


Walka w stylu Capoeira

Ocena gry

Gra dla wszystkich miłośników sztuki walki Capoeira! Już dziś stocz pojedynek z przeciwnikiem i pokaż mu, kto jest mistrzem Capoeira! Możliwa wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: Klawisze A,S,D,W,G,H,V,B. Gracz 2: strzałki, klawisze 2,3,4,5.


Polityczny pojedynek

Ocena gry

Wybierz jednego z przywódców politycznych i stocz pojedynek z pozostałymi legendami. Czy będziesz w stanie pokonać każdego z nich? Możliwe także rozegranie pojedynku z przyjacielem, wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: klawisze A,S,W,D,J,K,L. Gracz 2: strzałki, klawisze 1,2,3.


Balonowy pojedynek

Ocena gry

Weź udział w nietypowych potyczkach. Wybierz swojego bohatera i stocz walkę z balonowym przeciwnikiem. Pokaż mu, że nie ma z Tobą żadnych szans. Możliwe także stoczenie pojedynku z przyjacielem (wersja dla 2. graczy). Powodzenia!


Walka o tytuł szamana

Ocena gry

Kto zostanie kolejnym szamanem tego indiańskiego plemienia? Właśnie toczy się bój o ten zaszczyt! Jesteś jednym z konkurujących niedoszłych szamanów. Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Sterowanie za pomocą myszki. Możliwy turniej na dwóch graczy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 5792 ocena: 0.00

 • Czołgi na dwóch

  Czołgi na dwóch

  Oglądana: 4869 ocena: 0.00

 • Misie na 2 osoby

  Misie na 2 osoby

  Oglądana: 4109 ocena: 0.00

 • Gra Bomb It 3

  Gra Bomb It 3

  Oglądana: 3669 ocena: 0.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 3247 ocena: 0.00

 • Łamigłowka Monopoly

  Łamigłowka Monopoly

  Oglądana: 2684 ocena: 0.00

 • Wybuchowa walka robotów

  Wybuchowa walka robotów

  Oglądana: 2349 ocena: 0.00

 • Polityczny pojedynek

  Polityczny pojedynek

  Oglądana: 2270 ocena: 0.00

 • Walka o tytuł szamana

  Walka o tytuł szamana

  Oglądana: 1886 ocena: 0.00

Reklama

cookie