Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Muzyczne 21 gier

Super konkurs tańca

Ocena gry

Zalazłeś się na konkursie tańca. Wykonuj ruchy zgodne z instrukcją i wskazówkami. Twoim zadaniem jest wciskanie na klawiaturze odpowiednich klawiszy strzałek. W ten sposób bohaterka poznaje i wykonuje kolejne taneczne kroki. Postaraj się, a wygrasz te zawody!


Dance Show

Ocena gry

To kolejna gra z serii konkurs tańca. Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w kolejności odpowiadającej sekwencji na ekranie. Uważaj, abyś nie pomylił kroków, musisz wygrać!


Dance Machine

Ocena gry

To gra dla prawdziwych miłośników tańca! Twoim zadaniem jest wciskanie sekwencji strzałek w kolejności, jaka jest pokazana na ekranie. Postaraj się nie popełniać błędów, a wygrasz konkurs tańca i będziesz najlepszym tancerzem!


Jungle Jiggy

Ocena gry

Pomóż szalonej małpce wygrać konkurs tańca! Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w takiej kolejności, jak pokazują się one w białym polu u dołu ekranu. Każdy naciśnięty klawisz, to określony ruch taneczny. Uważaj, abyś nie pomylił kroków!Gra na elektronicznym pianinie

Ocena gry

Możesz spróbować swoich sił w graniu na elektronicznym pianinie. Wciskając odpowiednią opcję możesz także nauczyć się odtwarzać określoną melodię. To naprawdę wspaniała opcja dla wszystkich miłośników muzyki.


Lekcja muzyki

Ocena gry

Ta gra to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają muzykę także od tej teoretycznej strony. Dzięki niej możesz nauczyć się poszczególnych nut oraz odgrywania rozmaitych sekwencji dźwiękowych. Powodzenia!


Nauka gry na fortepianie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zapamiętywanie ruchów małego pieska, a następnie powtarzanie ich. W ten sposób wydobędziesz z fortepianu melodyjne dźwięki.


Muzyczny bar

Ocena gry

Znajdujesz się w barze muzycznym. Chcesz poderwać dziewczynę. Postanowiłeś zagrać więc jej wybraną piosenkę. Twoim zadaniem jest odegranie tej melodii najlepiej jak potrafisz. Wciskaj określone klawisze na klawiaturze, a wówczas z fortepianu wydobędą się melodyjne dźwięki.


Zespół Freestyle

Ocena gry

Ten zespół został zaproszony na nietypowe przyjęcie weselne, które odbywa się na plaży. Steruj członkami zespołu tak, aby zagrali najlepiej jak potrafią!


Orkiestra na weselnym przyjęciu

Ocena gry

Jesteś członkiem orkiestry na wielkim przyjęciu weselnym. Musisz tak dyrygować orkiestrą, żeby muzyka była naprawdę wspaniała. Nie zepsuj tego, pokaż wszystkim, że Twoja orkiestra jest najlepsza!


Gitarowy geniusz

Ocena gry

Sprawdź swoje siły w grze na gitarze. Poćwicz swoje umiejętności, a przekonasz się, czy masz zdolności do gry na prawdziwym instrumencie.


Król powietrznej gitary

Ocena gry

Jesteś królem gry na... powietrznej gitarze! Potrafisz mistrzowsko symulować grę na gitarze. Pokaż publiczności, ze nie masz sobie równych.


Koncert zespołu Rock Gods

Ocena gry

Lubisz rocka i ostre brzmienia? Marzysz o tym, aby choć raz wziąć udział w rockowym koncercie? W tej grze możesz po części spełnić swoje marzenia. Sterujesz członkami zespołu rockowego. Postaraj się, aby ten występ był naprawdę udany.


Zespół Phixx Phixx Euro Mix

Ocena gry

Pomóż temu mistrzowskiemu zespołowi w występie. Steruj ich ruchami tak, aby pokazać publiczności, że są naprawdę najlepsi!


Zespół Coolio

Ocena gry

Sprawdź się jako perkusista lub gitarzysta w zespole Coolio! Pokaż się od jak najlepszej strony.


Wirtualna perkusja

Ocena gry

Jeżeli kochasz perkusję i ostre brzmienia, to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Spróbuj swoich sił i zagraj na wirtualnej perkusji!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

  • Gry Muzyczne

Reklama

cookie