Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Medyczne 43 gier

Przeprowadzenie operacji ucha

Ocena gry

Kolejny dzień pracy w szpitalu gdzie trafia do nas pacjent. Od czasu do czasu skarży się na bóle ucha. Przeprowadzamy badanie i stwierdzamy diagnozę. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej, język wybieramy przed rozpoczęciem grania w nią.


Operowanie żołądka

Ocena gry

Trafia do naszego szpitala pewny pacjent, który skarży się na bóle brzucha. Po różnego rodzaju badaniach okazuje się, że musimy przeprowadzić operację na żołądku. Mamy do pomocy kilku lekarzy i pielęgniarki, wraz z całym zespołem będziemy wykonywali tą operację na pacjencie.


Wszczepienie rozrusznika serca operacja

Ocena gry

Trafia do nas pacjent do szpitala w podeszłym wieku, który ma problemy z sercem. Jak się okazuje jedynym ratunkiem dla niego będzie przeprowadzenie operacji i wszczepienie mu rozrusznika serca. Operacja nie będzie należała do najłatwiejszych.


Barbie weterynarz

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia zwierzęta i postanowiła zostać weterynarzem. Pomóz jej odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, doprowadzić je do siebie do szpitala i wyleczyć ze wszystkich niebezpiecznych dla ich życia chorób. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.Kierowca ambulansu

Ocena gry

Jesteś kierowcą ambulansu i musisz zebrać po drodze wszystkich chorych, aby pomóc im dojść do zdrowia. Postaraj się jeździć przepisowo, bo po mieście jeździ także policja, która w każdej chwili może Ci wystawić mandat.


Obrona zębów

Ocena gry

Jesteś w drużynie antybakteryjnej. Walczysz z nieznośnymi bakteriami, które chcą przedostać się do zębów i roznieść na nich próchnicę. Strzelaj w bakterie, pokonaj zarazki!


Wróżka zębuszka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wróżki zębuszki. Twoim zadaniem jest odgadnięcie pod którą poduszką ukryte są zęby.


Opieka nad chorymi zwierzątkami

Ocena gry

Jesteś weterynarzem. Pracujesz w leśnym szpitalu dla zwierząt. Zaopiekuj się chorymi zwierzątkami, spełniaj ich wszystkie zachcianki, podawaj leki. Opiekuj się nimi, postaraj się, aby jak najszybciej wróciły do zdrowia.


Super Ambulans

Ocena gry

Jesteś kierowcą karetki pogotowia. Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich pacjentów, którzy czekają na Ciebie przed swoimi domami. Uważaj na drodze, bądź bezpieczny, unikaj wypadków i stłuczek!


Zakochana para w szpitalu

Ocena gry

Ta para uwielbia ze sobą przebywać. Tak się kochają, że nawet wizyta w szpitalu i obecność personelu nie przeszkadza im w okazywaniu sobie uczuć. Pomóż parce pozostać niezauważonym podczas miłosnych pocałunków.


Sekretna ucieczka ze szpitala

Ocena gry

Ten pacjent nienawidzi przebywać w szpitalu. Czeka go operacja, której bardzo się boi. Pomóż mu uciec ze strzeżonego obiektu, uważaj na personel, postaraj się, aby nikt Cię nie zauważył!


Oddzial dziecięcy

Ocena gry

Jesteś pielęgniarką w szpitalu na oddziale dziecięcym. Postaraj się dobrze opiekować swoimi małymi pacjentami. Spełniaj ich wymagania i potrzeby tak, aby były zadowolone i nie płakały. W każdym poziomie gry masz określoną ilość czasu.


Amy w szpitalu

Ocena gry

Amy poszła do lekarza. To jej pierwsza wizyta. Postaraj się obsłużyć małą pacjentkę jak najbardziej profesjonalnie. Tak, aby jak najmniej ją bolało i była zadowolona z odbytej wizyty.


Średniowieczny lekarz

Ocena gry

To dość nietypowa gra, ale naprawdę wkręcająca. Dla wszystkich wielbicieli medycznej tematyki. Wcielasz się w postać średniowiecznego lekarza, a Twoim zadaniem jest wyleczenie odwiedzających cię pacjentów. Skoncentruj się na swojej pracy i postaraj się wyleczyć rany.


Gra Przygoda super biologa

Ocena gry

To nietypowa gra, wcielasz się w niej w... szczepionkę! Musisz zlikwidować jak największą ilość bakteri. Używaj strzałek do oraz klawiszy W,A,S,D.


Gra szczotkowanie zębów

Ocena gry

Aby zęby były białe i nie zawierały kamienia każdego dnia musimy myć zęby jak i też je szczotkować i dokładnie czyścić przynajmniej dwa razy dziennie. Rano oraz wieczorem.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Gry Medyczne
 • Gra robienie zastrzyków online

  Gra robienie zastrzyków online

  Oglądana: 2996 ocena: 1.00

 • Gra szczotkowanie zębów

  Gra szczotkowanie zębów

  Oglądana: 2401 ocena: 0.00

 • Całowanie w szpitalu

  Całowanie w szpitalu

  Oglądana: 1676 ocena: 0.00

 • Szukaj obiektów w szpitalu

  Szukaj obiektów w szpitalu

  Oglądana: 1187 ocena: 0.00

 • Umebluj szpital

  Umebluj szpital

  Oglądana: 1120 ocena: 0.00

 • Ukryte obiekty w szpitalu

  Ukryte obiekty w szpitalu

  Oglądana: 1111 ocena: 0.00

 • Gra pigułki - lekarstwa

  Gra pigułki - lekarstwa

  Oglądana: 1079 ocena: 0.00

 • Ucieczka ze Szpitala

  Ucieczka ze Szpitala

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

 • Zwierzęta u weterynarza dla dzieci

  Zwierzęta u weterynarza dla dzieci

  Oglądana: 1000 ocena: 0.00

Reklama

cookie