Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Meblowanie 12 gier

Apartament Lisy

Ocena gry

Lisa kupiła sobie nowy apartament. Pomóż jej urządzić swoje nowe mieszkanie, następnie zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurę, makijaż oraz ubranie. Powodzenia!


Perfekcyjny pokój

Ocena gry

Już teraz możesz zaprojektować pokój swoich marzeń! Wybierz meble, jakie chciałbys mieć w swoim pokoju, kolor ścian, podłogę, okno. Zadbaj o każdy szczegół wnętrza.


Dom rodziny Dwarfs

Ocena gry

Rodzina krasnoludków postanowiła wybudować sobie nowy wspaniały dom. Pomożesz im go urządzić? Postaraj się zadbać o każdy szczegół. Udekoruj każde pomieszczenie tak, aby całej rodzinie podobał się wystrój.


Meblowanie swojego nowego pokoju

Ocena gry

Daj się ponieść wyobraźni i stwórz taki pokój o jakim zawsze marzyłeś! Dobierz odpowiednie meble oraz ozdoby.Meblowanie salonu fryzjerskiego

Ocena gry

Właśnie otworzyłaś nowy salon fryzjerski. Przed tobą niełatwe zadanie! Postaraj się tak zagospodarować przestrzeń, aby salon ten zachęcał wyglądem i goście byli zadowoleni z umeblowania i wyglądu. Nie zapominaj, że rozkład mebli powinien być wygodny dla Ciebie!


Nibylandia Piotrusia Pana

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda Nibylandia z krainy Piotrusia Pana? Teraz jej wygląd zależy tylko od Ciebie. Dobierz odpowiednie elementy, które pasują do tego miejsca i stwórz bajkową krainę!


Meblowanie pokoju dla psa

Ocena gry

Ta dziewczynka naprawdę uwielbia psy. Sama posiada ich kilka. pomóż jej urządzić im przytulny pokój tak, aby przyjemnie im się razem mieszkało.


Gra meblowanie mieszkania

Ocena gry

Przeniesiemy się do mieszkanie które będziemy musieli umeblować zanim pewna rodzina wprowadzi się do tego mieszkania. W odpowiedni sposób ustawiaj i przestawiaj meble aby umeblować te mieszkanie przed właścicielami.


Dekorowanie tortu

Ocena gry

W tej grze mamy tort urodzinowy będziemy mogli go udekorować wedle własnego widzi mi się. Dobieraj kolory i składniki jakimi chcecie udekorować ten tort.


Gra meblowanie pokoju

Ocena gry

Mamy do umeblowania pokój. Na dole w pasku znajdziemy elementy jakie możemy umeblować ten pokój. Są to meble różnego koloru, to Ty wybierasz jaki do Ciebie pasuje.


Gra dekorowanie stołu

Ocena gry

Na pewno chcecie wypaść na randce jak najlepiej. W tej grze dziewczyna ma randkę i będziemy musieli z tej okazji pomóc jej udekorować stół na tą wyjątkową okazję.


ra meblowanie szkoły

Ocena gry

Na pewno każdy z Was chodzi do szkoły lub też do niej chodził. Jeżeli chcesz umeblować klasę wedle swojego projektu to w tej grze masz na to doskonałą okazję.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Meblowanie
 • Apartament Lisy

  Apartament Lisy

  Oglądana: 2379 ocena: 0.00

 • Dom rodziny Dwarfs

  Dom rodziny Dwarfs

  Oglądana: 2272 ocena: 6.00

 • Gra meblowanie mieszkania

  Gra meblowanie mieszkania

  Oglądana: 1782 ocena: 0.00

 • Meblowanie pokoju dla psa

  Meblowanie pokoju dla psa

  Oglądana: 1671 ocena: 0.00

 • Dekorowanie tortu

  Dekorowanie tortu

  Oglądana: 1521 ocena: 0.00

 • Perfekcyjny pokój

  Perfekcyjny pokój

  Oglądana: 1403 ocena: 0.00

 • Nibylandia Piotrusia Pana

  Nibylandia Piotrusia Pana

  Oglądana: 1359 ocena: 0.00

 • ra meblowanie szkoły

  ra meblowanie szkoły

  Oglądana: 1158 ocena: 0.00

 • Meblowanie swojego nowego pokoju

  Meblowanie swojego nowego pokoju

  Oglądana: 1096 ocena: 0.00

Reklama

cookie