Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Mario Bros 15 gier

Ubieranka Mario

Ocena gry

Uwielbiasz kultowego bohatera gry Mario? teraz masz szansę sprawić, aby wyglądał trochę inaczej niż zawsze! Zadbaj o jego garderobę i stwórz dla niego kolorową stylizację tak, aby wyróżniał się z tłumu!


Przygoda Lugisa

Ocena gry

Steruj bohaterem gry Lugisem i poczuj się jak Mario! Lugis przeżywa podobne przygody, staw czoło legendarnemu bohaterowi, pokaż, że Lugis także potrafi przeżyć te same przygody. Po drodze zbieraj monety, które dodadzą Ci dodatkowe punkty. Sterowanie za pomocą strzałek i klawisza spacji.


Gra Waluigi

Ocena gry

Wciel się w postać przyjaciela Mario Brosa i przeżyj podobną przygodę, co kultowy bohater! Zbieraj po drodze monety, które dadzą Ci dodatkowe punkty, pokonaj planszę i poczuj się jak Mario! Sterowanie za pomocą strzałek i klawisza spacji.


Gra w Pokera z Mario

Ocena gry

Jesteś fanem Mario i uwielbiasz pokera? Teraz możesz połączyć te dwie przyjemności w jedno! Zagraj z bohaterami Mario w fantazyjne karty! Postaraj się być jak najlepszy!Świat Mario

Ocena gry

Witaj w świecie Mario, którego większość z Was już doskonale zna! Przeżyj kolejną przygodę z bohaterem gry. Pokonaj określoną trasę zbierając przy tym bonusowe punkty i dojdź do mety zdobywając jak najwięcej punktów.


Skaczący Mario

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomóż Mario poruszać się cały czas w górę zanim zniknie zupełnie w ciemności ekranu. Skacz wraz z nim jak najwyżej. Po drodze zbieraj gwiazdki i pokonuj male stworki.


Egipska przygoda Mario

Ocena gry

Przeżyj wraz z Mario egipską przygodę! Postaraj się pokonac trasę, która prowadzi przez gorące egipskie piaski. Stań do wyścigu z groźnymi rywalami i nie daj im szansy na zwycięstwo! Pokonaj ich i zdobądź tytuł najlepszego rajdowca!


Gra Mario Kowboj na motorze

Ocena gry

Tym razem Mario wciela się w rolę kowboja. I to nie byle jakiego! Ten kowboj pokonuje niebezpieczną trasę na motorze po terenie na Dzikim Zachodzie. Pomożesz mu pokonać wszelkie przeszkody jakie spotka na drodze i zdobyć jak najwięcej punktów? Gra sterowana strzałkami.


Super Mario Bros

Ocena gry

Możesz wybrać bohatera gry- możesz być Mario albo Luigi. Przejdź przez kolejne poziomy gry. używaj strzałek oraz spacji.


Mario Bros

Ocena gry

Wybierz planszę i graj! Pomóż Mario przejść jak najwięcej etapów, zbierając przy tym jak największą ilość złotych monet. Steruj graczem za pomocą strzałek oraz spacji.


Super Mario Bros. Syntezator dźwiękowy

Ocena gry

To klasyczna wersja dźwiękowa oraz graficzna gry Mario Bros. Klikaj w pokazane elementy gry, aby odsłuchać dźwięki pochodzące z tej odsłony gry.


Nowy Mario Bros 2

Ocena gry

Zagraj w Nową odsłonę gry Mario Bros 2 ! Przeżyj przygodę wraz z Mario w nowej odsłonie graficznej oraz z nowymi efektami dźwiękowymi! Steruj grą za pomocą strzałek: prawo, lewo - kierunek drogi, strzałka do góry- skaczesz, spacja- strzelasz. Powodzenia!


Mario Bros Grand Prix wyścigi samochodowe

Ocena gry

Bohaterem gry jest Super Mario Bros. Tym razem bierze on udział w wyścigach samochodowych Grand Prix. Pomóż mu zająć jak najwyższą pozycję!


Mario Bros na Motorowerze 2

Ocena gry

Jest to druga część gry Mario Bros na Motorowerze. Instrukcja i cel gry jest taki sam: przejdź jak najwięcej poziomów gry bez utraty kontroli nad kierownicą zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Dodatkowe punkty możesz zdobyć stosując backflip i frontflip. Powodzenia!


Mario Bros na Motorowerze

Ocena gry

Pomóż Super Mario Bros jeździć na motorowerze. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów bez utraty kontroli nad kierownicą. Backflip i frontflip dodają Ci dodatkowe punkty. Zdobądź ich jak najwięcej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Mario Bros
 • Świat Mario

  Świat Mario

  Oglądana: 2311 ocena: 10.00

 • Gra Waluigi

  Gra Waluigi

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Mario Bros

  Mario Bros

  Oglądana: 2003 ocena: 0.00

 • Przygoda Lugisa

  Przygoda Lugisa

  Oglądana: 1982 ocena: 0.00

 • Skaczący Mario

  Skaczący Mario

  Oglądana: 1905 ocena: 0.00

 • Super Mario Bros

  Super Mario Bros

  Oglądana: 1840 ocena: 0.00

 • Mario Bros Grand Prix wyścigi samochodowe

  Mario Bros Grand Prix wyścigi samochodowe

  Oglądana: 1817 ocena: 0.00

 • Egipska przygoda Mario

  Egipska przygoda Mario

  Oglądana: 1732 ocena: 0.00

 • Nowy Mario Bros 2

  Nowy Mario Bros 2

  Oglądana: 1617 ocena: 0.00

Reklama

cookie