Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Makijaż 12 gier

Stylistka Sylwia

Ocena gry

Gra w której stylizujemy dziewczynę. Po lewej strony mamy do wyboru stroje: sukienki, bluzki, spódniczki, torebki i buty. Wszystkie oryginalne i w pięknych kolorach. Po prawej stronie u góry możemy wybrać fryzure: długie, krótkie, upięcia, proste, loki. Następnie zajmujemy się makijażem księżniczki. Zmieniamy jej kolor oczu, dodajemy róż na policzki. Na sam koniec została nam biżuteria. Wybieramy najlepszą według nas opcje i dziewczyna jest gotowa. Świetna gra dla dziewczyn lubiących mode i makijaż.


Obiad z okazji rocznicy

Ocena gry

Lisa chce przygotować dla męża obiad niespodziankę z okazji rocznicy ich ślubu. Pomóz jej ugotować przepyszne danie na tę okazję oraz zadbaj o to, aby olśniła ukochanego mężczyznę swoim wyglądem!


Stylizacja superdziewczyny

Ocena gry

To gra dla wszystkich dziewczyn, które kiedykolwiek zamarzyły o tym, aby zostać stylistką. Zadbaj o kazdy szczegół wyglądu tej dziewczyny, wykreuj ją od włosów aż po buty. zaplanuj każdy fragment jej wyglądu, spraw, aby wyglądała pięknie i olśniewała sobą wszystkich wokół.


Apartament Lisy

Ocena gry

Lisa kupiła sobie nowy apartament. Pomóż jej urządzić swoje nowe mieszkanie, następnie zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurę, makijaż oraz ubranie. Powodzenia!Nudne godziny pracy

Ocena gry

Sarah dostała kolejną nudną pracę w biurze. Pomóż jej spędzić godziny pracy na innych czynnosciach, które są przyjemne, przyniosą pewne korzyści oraz sprawią, że czas jej szybciej upłynie!


Salon mody i urody

Ocena gry

Pracujesz w salonie mody i urody. Pomóż swojej pierwszej klientce dobrać odpowiednie elementy makijażu i biżuterii tak, aby wyglądała olsniewająco. Zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu.


Profesjonalna makijażystka

Ocena gry

Witaj w świecie profesjonalnego makijażu i charakteryzacji! Wybierz modelkę, którą będziesz chciała malować, a następnie daj z siebie wszystko dbając o każdy szczegół jej charakteryzacji. Pokaż, że jesteś najlepszą makijażystka na świecie!


Gra make up dla dziewczyn

Ocena gry

Czy potrafisz zrobić make up? Chcesz się go nauczyć lub też podszkolić swoje możliwości, nic prostszego. Wystarczy wybrać tą gierkę aby było to możliwe. Wiele wspaniałej zabawy na Ciebie już czeka.


Gra salon makijażu

Ocena gry

Praca nasza będzie całkiem fajna gdyż będziemy zajmować się robieniem makijażu w salonie. Zmieniaj wygląd i baw się doskonale w takich darmowych grach online.


Gra makijaż dla dzieci

Ocena gry

Prosta gra w której dla dzieci będziemy wykonywali makijaż. Znajdziemy tutaj przeróżne temeprówki, błyszczyki do ust jak i też szminki i inne dodatki, dzięki którym będziemy mogli zmienić wygląd dziewczyny.


Błękitny makijaż

Ocena gry

Dla dziewczyn które lubią wodę, ocean i kolor niebieski jest gra. Gdyż to właśnie tutaj w tym klimacie wykonujemy makijaż czyli tak zwany make up dla dziewczyny.


Makijaż dla dziewczyny

Ocena gry

Będziemy wykonywać gwieździsty makijaż dla dziewczyny dobierając przeróżne dodatki i pudry aby wyglądała jak najładniej. Po prawej i lewej stronie znajdziemy gadżety które wybieramy w grze.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Makijaż
 • Obiad z okazji rocznicy

  Obiad z okazji rocznicy

  Oglądana: 2491 ocena: 0.00

 • Apartament Lisy

  Apartament Lisy

  Oglądana: 2397 ocena: 0.00

 • Salon mody i urody

  Salon mody i urody

  Oglądana: 1294 ocena: 0.00

 • Stylizacja superdziewczyny

  Stylizacja superdziewczyny

  Oglądana: 969 ocena: 0.00

 • Nudne godziny pracy

  Nudne godziny pracy

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

 • Profesjonalna makijażystka

  Profesjonalna makijażystka

  Oglądana: 870 ocena: 0.00

 • Stylistka Sylwia

  Stylistka Sylwia

  Oglądana: 823 ocena: 0.00

 • Gra make up dla dziewczyn

  Gra make up dla dziewczyn

  Oglądana: 725 ocena: 0.00

 • Gra makijaż dla dzieci

  Gra makijaż dla dzieci

  Oglądana: 662 ocena: 0.00

Reklama

cookie