Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Magiczne 81 gier

Simpsonowie: magiczna kula śmierci

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohatera serialu Simpsonowie. Znajdujesz się na wesołym miasteczku i postanowiłeś wejść do magicznej kuli śmierci. Postaraj się nie wypaść z niej, a dodatkowo zbieraj bonusy. Pokaż, że potrafisz się w to bawić!


Magiczna Kula Simpsonów

Ocena gry

W magicznej kuli wyświetlają się sekwencje z serialu Simpsons. Twoim zadaniem jest odtworzenie odpowiedniej kolejności obrazków wybierając spośród tych, które znajdują się poniżej magicznej kuli. Powodzenia!


Magiczna Przygoda

Ocena gry

Chcsz przeżyć prawdziwie magiczną przygodę? Ta gra jest właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich magicznych różdżek, a także innych napotkanych na swojej drodze bonusów. Uważaj na przeszkody, które odbiorą Ci energię!


Czarodziejskie sztuczki

Ocena gry

W tej grze możesz nauczyć się magicznych sztuczek od najlepszego czarodzieja. Następnie spróbuj sam je wykonać. Podejmujesz się tego wyzwania?Wampir Valentine

Ocena gry

Ten Wampir zaprasza Cię do swojego świata. Przeżyj z nim rozmaite przygody, pomóż mu podejmować decyzję oraz rozwiązywać jego zagadki.


Stylizowanie Wampirzycy

Ocena gry

Ta Wampirzyca udaje się dzisiaj na wielkie party! Pomóż jej ubrać się na to wieczorne przyjęcie.


Magiczne kule Bounce

Ocena gry

To pierwsza gra z serii Magiczne kulki bounce. Wystrzel pocisk i postaraj się wyeliminować wszystkie bloki znajdujące się na ekranie. Powodzenia!


Magiczne Kulki Bounce 2

Ocena gry

To druga gra z serii Magiczne kulki. Strzelasz z magicznego łuku. Twój pocisk musi stopniowo wyeliminować wszystkie bloki znajdujące się na planszy. Uważaj, żeby kulka nie spadła. Sterowanie za pomocą myszki.


Fairy i jej magiczny jednorożec

Ocena gry

Fairy dostała na urodziny jednorożca. Razem wybierają się na urodzinowe party. Pomóż jej jak najlepiej przygotować się na tę uroczystość.


Magiczny jednorożec

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać magicznego jednorożca. Na Twojej drodze stanęły niebezpieczne przeszkody. Strzelaj w nie swoimi magicznymi pociskami. Wykaż się refleksem i pewną ręką, aby zdobyć jak najwięcej punktów.


Stylizowanie Marietty na bal

Ocena gry

Marietta idzie na bal przebierańców. Chciałaby przebrać się za anioła. Pomóż jej wystylizować się na wieczorną zabawę.


Stylizowanie Anioła

Ocena gry

Zastanawiałaś się kiedyś jak chodzą ubrane Anioły? Teraz możesz sam wystylizować Anioła. Dobierz odpowiednią sukienkę tak, aby anielica olśniewała wszystkich swoim wyglądem.


Magiczny pocałunek

Ocena gry

Twojemu zamkowi zagraża niebezpieczeństwo! Źli wrogowie planują atak. Przed Tobą ważne wyzwanie, musisz ocalić magiczny zamek. Możesz to zrobić dziękki.. pocałunkowi. Staraj się pozostać niezauważonym, we wrogów rzucaj magicznymi eliksirami. Uważaj, na każdą planszę masz określoną ilość czasu. Pokonaj wrogów, obroń zamek i ocal swoje życie!


Stylizowanie Wróżki

Ocena gry

Ta wróżka wybiera się dzisiaj na ważne spotkanie. Pomóż jej dobrać odpowiedni strój tak, aby wyglądała jak najlepiej!


Spacer do Magicznego lasu

Ocena gry

Wybrałeś się na spacer do magicznego lasu. Twoim zadaniem jest zebranie po drodze wszystkich magicznych obiektów, które spotkasz. Sterowanie za pomocą strzałek, klawisza D oraz myszki. Powodzenia!


Harry Potter

Ocena gry

Harry Potter, to chyba najsłynniejszy czarodziej naszych czasów. Wykreuj bohatera powieści, pomóż mu dobrać odpowiedni strój i fryzurę tak, aby wyglądał jak najlepiej.


Popularne gry

  • Gry Magiczne
  • Tort na Halloween

    Tort na Halloween

    Oglądana: 1102 ocena: 0.00

Reklama

cookie