Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Magiczne 81 gier

Ubieranie robota Rexa

Ocena gry

Ubierz od podstaw Rexa. Postaraj się zrobić to jak najlepiej, zwracaj uwagę na każdy szczegół stylizacji!


Generator Rex: stylizacja Rexa

Ocena gry

Rex potrzebuje Twojej pomocy! Ubierz go tak, aby wyglądał na prawdziwego profesjonalistę!


Generator Rex: Wyścig samochodowy

Ocena gry

Witaj w świecie Generatora Rexa! Przed Tobą ważna misja, musisz pokonać kolejne levele zdobywając przy tym wszystkie bonusy, które staną na Twojej drodze! Postaraj się robić to szybko, ale uważaj, żebyś nie rozbił pojazdu!


Spalanie galatyki

Ocena gry

Jesteś najsilniejszym wojownikiem na swojej magicznej planecie. Podjąłeś się więc wyzwania obrony jej przed galaktycznymi wrogami, którzy chcą ją doszczętnie zniszczyć. Pokaż im, że sobie na to nie pozwalasz. Pokonaj wrogów, zestrzel ich wojownicze statki kosmiczne. Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!Galaxy Plejada aniołów

Ocena gry

Gdzieś pośrodku wszechświata znajduje się GAlaktyka Plejada Aniołów, o której uczeni jeszcze nie wiedzą. Tymczasem Ty przeniosłeś się w to miejsce. Sprawdź jak poradzisz sobie z płcią przeciwną na statku w przestrzeni kosmicznej!


Pub u Ducha

Ocena gry

Zarządzasz pubem dla duchów i innych zombie. Twoim zadaniem jest obsługiwanie gości tak, aby byli zadowoleni z wizyty w tym miejscu. Postaraj się zachęcić klientów do dalszych wizyt w pubie.


Nawiedzony dom

Ocena gry

Twój dom został nawiedzony przez duchy! Musisz się ratować! Strzelaj dyniami w zombie, nie pozwól im, żeby zawładnęły Twoim domem!


Parada Duchów

Ocena gry

Znajdujesz się w jaskini, przez którą przechodzi parada duchów. Twoim zadaniem jest pocieranie magicznej kuli tak, aby naładować ją energią i strzelać do duchów, które zbliżają się do Ciebie i zagrażają Twojemu bezpieczeństwu!


Układanka Winx

Ocena gry

Lubisz magię i czary? Ta gra jest dla Ciebie! Ułóż poszczególne elementy układanki w odpowiedniej kolejności tak, aby powstał z nich obrazek z sekwencją z serialu Winx.


Udekoruj magiczny las

Ocena gry

Ten magiczny las znajduje się w samym sercu Japonii. Twoim zadaniem jest nadać duszę temu miejscu. Postaraj się tak ułożyć znajdujące się w lesie przedmioty, żeby wchodząc do niego było wiadomo, że to miejsce ma magiczny klimat.


Magiczny pocałunek księcia

Ocena gry

Ten angielski książę uwielbia grać na pianinie. Dziś udziela korepetycji z gry na instrumencie wróżce. Dla pary bardziej interesujące wydają się jednak magiczne pocałunki. Postaraj się całować wróżkę tak, aby pozostać niezauważonym przez wścibskich obserwatorów!


Owocowy elf

Ocena gry

Ten mały elfik uwielbia czarować w angielskich lasach. Postaraj się go ubrać jak najlepiej, żeby olśniewał swoim wyglądem.


Ubierz Chińską czarodziejkę

Ocena gry

Postaraj się ubrać chińską czarodziejkę tak, aby nie wyróżniała się z tłumu i żeby nikt nie odgadł, że posiada magiczne moce!


Magiczne Mahjong

Ocena gry

Ta gra to chińska wariacja klasycznej gry Mahjong. Wybieraj magiczne kamienne bloki tak, aby pasowały do tych, które są ułożone na tablicy. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Kobieta z krainy Bleach

Ocena gry

Ta kobieta przybyła z tajemniczej krainy Bleach. Pomóż jej ubrać się tak, aby nie wyróżniała się z tłumu i aby wyglądała jak najlepiej!


Kraina Bleach II

Ocena gry

Zostań najsilniejszym magicznym wojownikiem w krainie Bleach! Poznaj nowe sztuki walki i podnieś swoje umiejętności! Pokaż, że jesteś najlepszy i słusznie należy Ci się tytuł wielkiego wojownika!


Popularne gry

  • Gry Magiczne
  • Tort na Halloween

    Tort na Halloween

    Oglądana: 1102 ocena: 0.00

Reklama

cookie