Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Magiczne 81 gier

Leśna wróżka ubieranka

Ocena gry

Ta leśna wróżka wybiera się dzisiaj na bal. Pomóż jej wyglądać najlepiej ze wszystkich wróżek. Zadbaj o każdy element jej wyglądu, niech olśniewa swoich wyglądem wszystkich zebranych gości!


Kwiecista wróżka

Ocena gry

Daleko daleko w krainie wiecznej wiosny żyje sobie dobra kwiecista wróżka. Twoim zadaniem jest wystylizowanie wróżki na jej urodziny. Zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu. Pomóż jej olśnić wyglądem wszystkich swoich gości!


lilo i Stich: dokarmianie rybek

Ocena gry

Małe ryby pływające w oceanie nie są na tyle samodzielne, żeby same mogły zdobywać pożywienie. Musisz im pomóc! Twoim zadaniem jest dostarczeniem im wymaganej ilości kanapek. Uważaj na rekiny! Sterowanie: strzałki, spacja.


Lilo i Stich: przygoda z kolorowymi blokami

Ocena gry

Pomóż bohaterowi bajki Lilo i Stich zdobyć jak najwięcej punktów i pokonać jak najwięcej poziomów gry! Twoim zadaniem jest eliminowanie z planszy klocków o tym samym kolorze. Po wyeliminowaniu wszystkich przechodzisz do następnego etapu. Masz na to określoną ilość czasu. Jeżeli uporasz się z zadaniem szybciej, to dostaniesz dodatkowe punkty. Powodzenia!Lilio i Stich: gra w baseball

Ocena gry

Zagraj w baseball z bohaterami bajki Lilo i Stich! Postaraj się trafić w piłkę i rzuć ją jak najdalej. W każdej planszy masz tylko określoną ilość piłek, musisz więc się mocno postarać, aby udało Ci się zdobyć wymaganą ilość punktów! Sterowanie za pomocą myszki.


Lilo i Stich pamięciówka

Ocena gry

Przed Tobą gra pamięciowa z bohaterami kreskówki Lilo i Stich. Odkrywaj karty znajdujące się na planszy i staraj się pamiętać, co się pod nimi kryje. Wskazuj pary takich samych obrazków i zdobywaj kolejne punkty!


Lilo i Stich kolorowanka

Ocena gry

Na planszy znajduje się obrazek przedstawiający sekwencję z kreskówki Lilo i Stich. Pomaluj bohaterów bajki zgodnie z tym jak wyglądają naprawdę. Zadbaj o każdy szczegół obrazka.


Ukryte liczby

Ocena gry

Na ekranie znajduje się mroczny obrazek. Twoim zadaniem jest znalezienie na nim wszystkich ukrytych liczb. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego musisz się naprawdę skoncentrować i wytężyć swój wzrok. Powodzenia!


Ubieranka Halloween

Ocena gry

Wybierz, którą z bohaterek mangi chciałbyś wystylizować na mroczne przyjęcie Halloween, a następnie wybierz jej najlepszy strój i zadbaj o to, aby wyglądała na przyjęciu zarówno mrocznie jak i mega pięknie!


Poniedziałkowe ubieranki

Ocena gry

Ta bohaterka mangi nienawidzi poniedziałków! Nigdy nie wie jak w taki dzień się ubrać! pomóż jej się wystylizować! Zadbaj o każdy nawet najdrobniejszy szczegół jej wizerunku!


Stylizowanie Czarodziejek

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wystylizowanie każdej czarodziejki z kultowej japońskiej kreskówki. Na początku gry wybierasz bohaterkę, a następnie dobierasz dla niej odpowiedni strój. Zadbaj o każdy element jej stylizacji!


Stylizowanie fashionistki

Ocena gry

Bohaterka tej gry uwielbia bawić się modą! Pomóż jej wybrać kreację, która będzie odpowiednia na wieczorną randkę. Postaraj się zadbać o każdy szczegół wyglądu dziewczyny.


Bohaterka mangi: ubieranka

Ocena gry

Marzyłaś kiedyś o tym, aby stylizować bohaterki mangi? Teraz możesz się sprawdzić w tym wyzwaniu! Wystylizuj bohaterkę tej gry najlepiej jak tylko potrafisz!


Mały jednorożec

Ocena gry

Ten mały jednorożec bardzo lubi zmiany wyglądu. Zadbaj o każdy element jego wizerunku tak, aby zmienił się nie do poznania!


Wykreuj własnego jednorożca

Ocena gry

Legendarne jednorożce to jedne z najpiękniejszych zwierząt na ziemi! Teraz i Ty możesz stworzyć własnego jednorożca! Zadbaj o każdy szczegół jego wyglądu tak, aby prezentował się magicznie i naprawdę dostojnie.


Wyścig jednorożców

Ocena gry

Przed kolorowymi magicznymi jednorożcami wielki dzień! Co roku organizowane są ważne wyścigi, w których biorą udział tylko najlepsi. Wybierz, którego jednorożca chcesz poprowadzić do zwycięstwa. Pozostaw przeciwników w tyle i dotrzyj pierwszy do mety! Uważaj na przeszkody! Sterowanie za pomocą myszki.


Popularne gry

  • Gry Magiczne
  • Tort na Halloween

    Tort na Halloween

    Oglądana: 1102 ocena: 0.00

Reklama

cookie