Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Magiczne 81 gier

Gra z Halloween

Ocena gry

Na planszy znajdują się znane wszystkim rekwizyty związane z halloween. Pod każdym kapeluszem ukryta jest dynia. Każda dynia na planszy jest sparowana- czyli tworzy parę z drugą taką samą dynią. Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich par identycznych dyni. Masz na to określoną ilość czasu. Gotowy do wyzwania?


Krwawa Olimpiada

Ocena gry

Jest to gra dla wszystkich, którzy mają silne nerwy! Wybierz konkurencję, w jakiej chcesz, aby zmierzył się bohater gry, a następnie zobacz, jakie konsekwencje grożą sportowcom, którzy źle przygotowują się do zawodów!


Potworkowy test

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać potworka: dobrego , albo złego. Przed Tobą ważny test, który sprawdzi Twoje umiejętności straszenia. Musisz tak wystraszyć małego Wiktorka, aby nie zasnął całą noc. Uważaj, aby Cię nie przyłapano, bo wtedy trafisz do więzienia dla złych duchów!


Magiczna mikstura

Ocena gry

Przygotuj magiczny napój, dzięki któremu brzydka czarownica przekształci się w piękną księżniczkę. Składniki do napoju wybieraj klikając na nie myszką i przeciągając je do wielkiego garnka.Diabelski salon fryzur

Ocena gry

To bardzo wciągająca gra, zwłaszcza dla tych, którzy uwielbiają dokuczać innym! Wcielasz się w niej w role diabełka i za wszelką cenę musisz chcesz zepsuć to, co anioł stworzy. Kiedy nie patrzy, musisz jak najbardziej zniszczyć fryzurę zwierzęcia. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Uważaj, bo na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu!


Pojedynki z Zombie

Ocena gry

Nie daj się dorwać zombie! Strzelaj i odpieraj atak jak najdłużej zdobywając przy tym jak najwięcej punktów.Za zarobione pieniądze możesz dokonywać ulepszeń swoich pojazdów i broni.


Tort na Halloween

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie! Jako najlepszy cukiernik w mieście musisz zrobić przepyszny tort na wesele, które odbędzie się w Halloween. Udekoruj go zgodnie z tradycją tego święta, postaraj się, aby tort smakował i podobał się wszystkim zebranym gościom!


Puzzle: Hulk

Ocena gry

Na tablicy znajduje się obrazek przedstawiający walczącego Hulka. Wciskaj czerwony przycisk znajdujący się w rogu ekranu, a na tablicy pojawią się kawałki układanki. Twoim zadaniem jest odnalezienie odpowiedniego miejsca dla poszczególnych kawałków puzzli.


Hula: misja w mieście

Ocena gry

Wciel się w postać Hulka i zniszcz całą armię wrogich robotów! Wzbij się jak najwyżej i skacz odbijając się od latających po planszy robotów. Im wyżej uda ci się wzbić w powietrze tym zdobędziesz więcej punktów! Sterowanie za pomocą myszy.


Hulk vs armia robotów

Ocena gry

Ta gra to ciekawa i niesamowicie wciągająca zręcznościówka. Pomóż kultowemu bohaterowi Hulkowi zniszczyć całą armię robotów. Sterowanie za pomocą myszki.


Hulka demolka miasta

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać groźnego bohatera Hulka. twoim zadaniem jest całkowita demolka miasta. Postaraj się zniszczyć wszystkie budynki, które spotkasz na drodze, nim skończy się Twój czas! Sterowanie za pomocą strzałek oraz klawisza spacji i ctrl.


Gwiazdy filmu \"Zmierzch\"

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać charakteryzatora filmowego. Tym razem Twoim zadaniem jest wystylizowanie bohaterów filmu \"Zmierzch\". Jesteś gotowy podjąć się tego trudnego zadania? Zadbaj o każdy szczegół wyglądu aktorów!


Opiekunka dzieci w Halloween

Ocena gry

Wszystkie wampiry i duchy w Halloween są niezwykle zajęte. Dlatego też postanowili podrzucić swoje dzieci opiekunce. Pomóz jej zająć się dziećmi, spełniaj ich prośby, postaraj się, aby miło wspominały ten dzień. Zajmij się nimi jak najlepiej! Sterowanie za pomocą myszki.


Randka Wampira

Ocena gry

Pomóż zakochanemu Wampirowi skraść pocałunek swojej wymarzonej kobiety. Twoim zadaniem jest sterowanie ustami po czerwonej linii miłości. Doprowadź usta po wyznaczonej trasie od Wampira do dziewczyny. W ten sposób uda Ci się skraść jej pocałunek. Musisz zrobić to jak najszybciej, przed wschodem słońca!


Dobra wróżka: przygoda z monetami

Ocena gry

Pomóż wróżce uzbierać wszystkie spotkane na drodze monety. Wciskają klawisze strzałek sprawiasz, że wrózka ulega metamorfozie: może zarówno pływać, jak i latać. Postaraj się więc zebrać wszystkie monety- zarówno te pływające w rzece, jak i te spadające z nieba. Zdobądź jak najwięcej punktów i przejdź jak najwięcej plansz. Powodzenia!


Owocowa wróżka

Ocena gry

Ta owocowa wróżka zupełnie nie ma pomysłu na to, co dziś na siebie założyć. Pomóż jej dobrać odpowiednie elementy stroju tak, aby wyglądała przepięknie!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

  • Gry Magiczne
  • Tort na Halloween

    Tort na Halloween

    Oglądana: 1098 ocena: 0.00

Reklama

cookie