Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Magiczne » Gry magia 5 gier

Magiczna mikstura

Ocena gry

Przygotuj magiczny napój, dzięki któremu brzydka czarownica przekształci się w piękną księżniczkę. Składniki do napoju wybieraj klikając na nie myszką i przeciągając je do wielkiego garnka.


Opiekunka dzieci w Halloween

Ocena gry

Wszystkie wampiry i duchy w Halloween są niezwykle zajęte. Dlatego też postanowili podrzucić swoje dzieci opiekunce. Pomóz jej zająć się dziećmi, spełniaj ich prośby, postaraj się, aby miło wspominały ten dzień. Zajmij się nimi jak najlepiej! Sterowanie za pomocą myszki.


Magiczna Przygoda

Ocena gry

Chcsz przeżyć prawdziwie magiczną przygodę? Ta gra jest właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich magicznych różdżek, a także innych napotkanych na swojej drodze bonusów. Uważaj na przeszkody, które odbiorą Ci energię!


Magiczny pocałunek

Ocena gry

Twojemu zamkowi zagraża niebezpieczeństwo! Źli wrogowie planują atak. Przed Tobą ważne wyzwanie, musisz ocalić magiczny zamek. Możesz to zrobić dziękki.. pocałunkowi. Staraj się pozostać niezauważonym, we wrogów rzucaj magicznymi eliksirami. Uważaj, na każdą planszę masz określoną ilość czasu. Pokonaj wrogów, obroń zamek i ocal swoje życie!Spacer do Magicznego lasu

Ocena gry

Wybrałeś się na spacer do magicznego lasu. Twoim zadaniem jest zebranie po drodze wszystkich magicznych obiektów, które spotkasz. Sterowanie za pomocą strzałek, klawisza D oraz myszki. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry magia
 • Magiczna mikstura

  Magiczna mikstura

  Oglądana: 1171 ocena: 1.00

 • Opiekunka dzieci w Halloween

  Opiekunka dzieci w Halloween

  Oglądana: 868 ocena: 0.00

 • Spacer do Magicznego lasu

  Spacer do Magicznego lasu

  Oglądana: 787 ocena: 0.00

 • Magiczny pocałunek

  Magiczny pocałunek

  Oglądana: 741 ocena: 0.00

 • Magiczna Przygoda

  Magiczna Przygoda

  Oglądana: 732 ocena: 0.00

Reklama

cookie