Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Logiczne 66 gier

Kolekcja minigier

Ocena gry

Przed Tobą odlotowa kolekcja minigier. Sprawdź się w każdej z nich! Kiedy timer wystartuje, kliknij lub naciśnij spację, aby popchnąć, szturchnąć lub naładować! Powodzenia!


Ucieczka ze starego garażu

Ocena gry

Prosta i zabawna gra dla wszystkich miłośników gry typu ucieczka. Musisz znaleźć wszystkie przedmioty, które pomogą Ci w ucieczce ze starego garażu, w którym zostałeś uwięziony. Gotowy do podjęcia się tego wyzwania? Postaraj się, a ucieczka będzie możliwa!


Serduszkowa tarcza

Ocena gry

Twoim zadaniem jest sterowanie serduszkami tak, aby wszystkie serduszka jednego koloru były po odpowiedniej stronie planszy, a drugiego koloru po innej stronie. Używaj myszki, przesuwając nią tworzysz wolną przestrzeń dla serduszek przez którą mogą przedostać się na drugie pole. Wykonuj rozważnie swoje czynności, postaraj się osiągnąć cel jak najszybciej. Powodzenia!


Miejska kanalizacja

Ocena gry

Twoim zadaniem jest podłączyć wodę tak, aby doprowadzić ją od zaworu wprost do studzienki kanalizacyjnej. W ten sposób uratujesz miasto przed brakiem wody. Sterowanie za pomocą myszki.Obrazki ze smokami

Ocena gry

Na planszy widzisz dwa obrazki smoków, które są niemal identyczne. Twoim zadaniem jest odnalezienie kilku szczegółów, którymi różnią się te obrazki. Tylko w ten sposób możesz przejść do kolejnego etapu gry. Uważaj, w kazym poziomie masz ograniczoną ilość czasu!


Bałagan w pokoju dziecka

Ocena gry

W tym pokoju panuje straszny bałagan. Twoim zadaniem jest odnalezienie przedmiotów, które są wskazane na górze ekranu. Potrafisz w takim chaosie odnaleźć zagubione przedmioty?


Szkolny dzień

Ocena gry

Jak wiadomo nikt nie lubi wstawać wcześnie. Pobudka do szkoły to dla tej dziewczynki prawdziwy koszmar. Pomóż jej odnaleźć zgubione w pokoju rzeczy tak, aby na czas zdążyła pójść do szkoły.


Ukryte liczby na fotografii Delfina

Ocena gry

Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich ukrytych na obrazku liczb. uwaga! Masz na to określoną ilość czasu.


Ukryte liczby na obrazie zamku

Ocena gry

Gra przedstawia obraz zamku, na którym ukryte są liczby. Musisz odnaleźć je wszystkie. Uwaga! Masz na to określoną ilość czasu.


Ucieczka z pokoju

Ocena gry

Zostałeś porwany i przetrzymywany. Twoim zadaniem jest ucieczka z pokoju. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż, aby tego dokonać musisz rozwiązać kilka zagadek. Uważaj, aby nikt Cię nie dostrzegł podczas ucieczki.


Ucieczka ze szpitalnego pokoju

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie! Musisz opuścić szpitalny pokój. Uważaj, aby nikt Cię nie dostrzegł!


Turniej Timmiego Tile

Ocena gry

Zmierz się w grze planszowej. Weź udział w turniej z komputerowym przeciwnikiem lub z kolegą. Twoim celem jest zapełnienie swoimi obrazkami większej ilości pól na planszy. Powodzenia@


Szachy

Ocena gry

Klasyczna gra w szachy dla wszystkich miłośników. Na początku gry mozesz wybrać sobie poziom trudności, dzięki czemu łatwo podszkolisz się i nabierzesz nowych umiejętności. Tak więc gra przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy umieją bardzo dobrze grać jak i dla początkujących, którzy chcą być lepsi.


Hydraulik

Ocena gry

Pierwsza część słynnej gry Plumber. Postaraj się tak połączyć ze sobą rury, aby woda, która przez nie będzie przepływać dotarła do końcowego ujścia. Uważaj, żeby woda nie wyciekła i nie zrobiła powodzi!


Hydraulik 2

Ocena gry

Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby przepływająca przez nie woda nie wyciekła i nie doszło do powodzi!


Świąteczna pamięciówka

Ocena gry

Sprawdź jak dobrą masz pamięć. Masz kilka sekund na zapamiętanie co kryje się w poszczególnych pudełkach, następnie wskaż pary identycznych prezentów. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

  • Gry Logiczne
  • Rumble Ball Reloaded

    Rumble Ball Reloaded

    Oglądana: 943 ocena: 0.00

Reklama

cookie