Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Sportowe » Gry lekkoatletyka 9 gier

Bieg po złoto

Ocena gry

Weź udział w wielkiej olimpijskiej rozgrywce. Wybierz reprezentację państwa pod flagą którego chcesz brać udzial w wyścigu i biegnij po złoto!


Gra jazada na wrotkach łyżworolkach

Ocena gry

W letnie dni zamiast roweru fajnie się wybrać na wrotki. Odmianą ich są również łyżworolki. Musimy przejechać określony dystans, wiwatują nam po drodze tłumy kibiców. Uważaj aby nie zaliczyć na trasie wywrotki, jeździmy strzałkami.


Gra skok wzwyż o tyczce

Ocena gry

Kolejna dyscyplina sportowa w jakiej możemy się sprawdzić. Tym razem jest to skok wzwyż. Zobacz jaki wynik skoku wzwyż o tyczce osiągniesz. Sterowanie dokładnie opisane jest w grze ale posługujemy się i skaczemy myszką.


Gra trójskok online

Ocena gry

Kolejna Olimpijska dyscyplina w której będziemy brać udział czeka na was tutaj trójskok gdzie będziemy mieli możliwość pokazać swoje możliwości. Klikamy strzałkami na wzajem aby szybko biegać, skok oddajemy Spacją.Gra skok w dal online

Ocena gry

Doskonała gra dla przyszłych skoczków gdzie będziemy oddawać skoki w dal. W komentarzach możecie zapisywać swoje rekordy, jeżeli chodzi o najdłuższe skoki. Wybieramy zawodnika, którym biegamy wciskają strzałki w lewo orz w prawo na zmianę, skaczemy Spacją.


Gra w rzucanie oszczepem

Ocena gry

Jedna z pierwszych dyscyplin sportowych jakie były rozgrywane na olimpiadzie, to właśnie rzucanie oszczepem, przed rozpoczęciem gry mamy instrukcję jak należy rzucać takim oszczepem i czym sterować postacią lekkoatlety.


Gra rzut oszczepem online

Ocena gry

Nowa dyscyplina sportowa w jakiej możesz zabrać udział, a mianowicie rzut oszczepem już dostępny na Olimpiadzie. Pora wygrać te zawody i rzucić jak najdalej się tylko da oszczepem. Zawodnikiem biegniemy naciskając na zamianę strzałki w lewo oraz w prawo, rzucamy oszczepem przy pomocy Spacji. Nie możesz przekroczyć białej linii na końcu rozbiegu bo będzie spalony.


Gra Igrzyska Olimpijskie 2012

Ocena gry

Weź udział w biegu na 100 metrów w najnowszych Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 i wygraj tą dyscyplinę sportową. Aby biegać naciskaj na zmianę strzałki w lewo oraz w prawo.


Gra Igrzyska Olimpijskie Londyn

Ocena gry

Gra dla wszystkich osób które lubią grać w Igrzyska Olimpijskie, poczujecie się jak w Londynie gdzie mają się niebawem odbyć Igrzyska. Weźmiemy udział w kilku dyscyplinach sportowych jako sportowiec. Sprawdź się i pokonaj innych zawodników w poszczególnych dyscyplinach sportowych.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry lekkoatletyka
 • Gra skok wzwyż o tyczce

  Gra skok wzwyż o tyczce

  Oglądana: 1822 ocena: 0.00

 • Gra Igrzyska Olimpijskie Londyn

  Gra Igrzyska Olimpijskie Londyn

  Oglądana: 1474 ocena: 0.00

 • Gra jazada na wrotkach łyżworolkach

  Gra jazada na wrotkach łyżworolkach

  Oglądana: 1293 ocena: 0.00

 • Gra trójskok online

  Gra trójskok online

  Oglądana: 1153 ocena: 0.00

 • Bieg po złoto

  Bieg po złoto

  Oglądana: 1119 ocena: 0.00

 • Gra Igrzyska Olimpijskie 2012

  Gra Igrzyska Olimpijskie 2012

  Oglądana: 1026 ocena: 0.00

 • Gra skok w dal online

  Gra skok w dal online

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

 • Gra rzut oszczepem online

  Gra rzut oszczepem online

  Oglądana: 758 ocena: 0.00

 • Gra w rzucanie oszczepem

  Gra w rzucanie oszczepem

  Oglądana: 653 ocena: 0.00

Reklama

cookie