Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Medyczne » Gry Leczenie 10 gier

Barbie weterynarz

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia zwierzęta i postanowiła zostać weterynarzem. Pomóz jej odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, doprowadzić je do siebie do szpitala i wyleczyć ze wszystkich niebezpiecznych dla ich życia chorób. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Kierowca ambulansu

Ocena gry

Jesteś kierowcą ambulansu i musisz zebrać po drodze wszystkich chorych, aby pomóc im dojść do zdrowia. Postaraj się jeździć przepisowo, bo po mieście jeździ także policja, która w każdej chwili może Ci wystawić mandat.


Super Ambulans

Ocena gry

Jesteś kierowcą karetki pogotowia. Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich pacjentów, którzy czekają na Ciebie przed swoimi domami. Uważaj na drodze, bądź bezpieczny, unikaj wypadków i stłuczek!


Amy w szpitalu

Ocena gry

Amy poszła do lekarza. To jej pierwsza wizyta. Postaraj się obsłużyć małą pacjentkę jak najbardziej profesjonalnie. Tak, aby jak najmniej ją bolało i była zadowolona z odbytej wizyty.Średniowieczny lekarz

Ocena gry

To dość nietypowa gra, ale naprawdę wkręcająca. Dla wszystkich wielbicieli medycznej tematyki. Wcielasz się w postać średniowiecznego lekarza, a Twoim zadaniem jest wyleczenie odwiedzających cię pacjentów. Skoncentruj się na swojej pracy i postaraj się wyleczyć rany.


Zabawa w weterynarza

Ocena gry

Będziemy prowadzić lecznicę dla zwierząt gdzie będą pojawiać się chore i ranne zwierzęta oraz ptaki, które my musimy wyleczyć. Mamy w pierwszej planszy cztery miejsca gdzie będziemy leczyć zwierzaki podając im przeróżne leki i stawiając diagnozy.


Gra leczenie ludzi w szpitalu

Ocena gry

Zaczynamy dzień jako lekarz który pracuje w szpitalu gdzie leczy pacjentów, którzy zjawią się w przychodni. Musimy ich kłaść na łóżka i leczyć. Aby zagrać klikamy na Play Demo i wybieramy lekarza lub lekarkę, którymi będziemy grać.


Gra leczenie zwierząt

Ocena gry

Przychodnia dla zwierząt jest już otwarta. Będziemy tutaj leczyć: psy, koty, króliki i inne zwierzątka, które zachorowały. Za leczenie dostajemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rozwój tej kliniki weterynaryjnej.


Gra pigułki - lekarstwa

Ocena gry

Będziemy zwalczali bakterie w szpitalu przy pomocy lekarstw jakimi są pigułki. Musimy myszką w odpowiedni sposób rozpędzić pigułkę aby trafiła we wszystkie znajdujące się na planszy bakterie.


Gra robienie zastrzyków online

Ocena gry

W tej grze będziemy robić zastrzyki. Wcielamy się w rolę pielęgniarki, której zadaniem będzie zrobienie zastrzyku pacjentowi. Musimy trafić w zielony punkt na ręce pacjenta, używając w tym celu myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Leczenie
 • Gra robienie zastrzyków online

  Gra robienie zastrzyków online

  Oglądana: 2973 ocena: 1.00

 • Amy w szpitalu

  Amy w szpitalu

  Oglądana: 2769 ocena: 10.00

 • Barbie weterynarz

  Barbie weterynarz

  Oglądana: 2616 ocena: 1.00

 • Gra leczenie zwierząt

  Gra leczenie zwierząt

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Super Ambulans

  Super Ambulans

  Oglądana: 1576 ocena: 0.00

 • Kierowca ambulansu

  Kierowca ambulansu

  Oglądana: 1570 ocena: 0.00

 • Zabawa w weterynarza

  Zabawa w weterynarza

  Oglądana: 1312 ocena: 0.00

 • Średniowieczny lekarz

  Średniowieczny lekarz

  Oglądana: 1289 ocena: 0.00

 • Gra pigułki - lekarstwa

  Gra pigułki - lekarstwa

  Oglądana: 1047 ocena: 0.00

Reklama

cookie