Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Latanie 82 gier

Kowbojska katapulta

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie! Musisz pokonac jak najdłuższy dystans w dość nietypowy sposób. Wybierz kąt padania, pod którym chcesz odlecieć z katapulty, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Najgorzej, jeśli trafisz na kaktus, wówczas tracisz życie. Sprawdź, czy umiesz pobić rekord świata w tej konkurencji!


Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Ten mały chłopiec próbuje uciec przed groźnym niedźwiedziem. Pomóż mu w tym! Wystrzel go z katapulty tak, żeby poleciał jak najdalej. W ten sposób uda mu się uniknąć napadu niebezpiecznego zwierzęcia!


Przygody Duffy\'ego: Ocal Planete przed Marsjanami: Misja 4

Ocena gry

Bohaterami gry są doskonale znane postacie z kreskówek. Tym razem czeka ich niełatwa do wykonania misja. Pomożesz im? Biorą udział w kosmicznym pościgu i muszą pokonać niebezpiecznych Marsjan. Pomóż im wyeliminować wroga. Sterowanie: myszka, spacja.


Gra Bitwa o Berlin 2

Ocena gry

Jest to druga część gry, której celem jest zdobycie Berlina. W grze znajdujesz się za sterami niewielkiego samolotu. Walczysz z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Pokaż swój profesjonalizm, unikaj strzałów, aby przetrwać, zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych. Postaraj się osiągnąć jak najlepszy wynik. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.Gra Jaskinia Raj

Ocena gry

Ta jaskinia to jeden z cudów natury. Jej piękno przyciąga nawet kosmitów. Tym razem do jaskini przybył kosmita XY. Pomóż mu wydostać się z niej. Zdobywaj punkty. Po zdobyciu określonej ilości przechodzisz do następnego poziomu.


Gra Holly Hobbie: Wodne balony

Ocena gry

Holly uwielbia wodne bitwy balonowe. Jest w tym mistrzynią! Pomóż Holly wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie!


Gra Zaparkuj samolot 2

Ocena gry

Ciąży na Tobie spora odpowiedzialność. Musisz zaparkować samoloty tak, aby nikomu nic się nie stało i aby trafiły w odpowiednie miejsca. Zrób to jak najszybciej tylko potrafisz!


Gra Atak rebeliantów na lotnisku

Ocena gry

Stało się coś strasznego! Lotnisko zotsało zaaatakowane przez wrogów! Wyeliminuj ich wszystkich, niech lotnisko znów będzie bezpieczne! Strzelaj w rebeliantów, uważaj, bo jest ich naprawdę dużo!


Gra Airport Mania: Pierwszy Lot

Ocena gry

Dostałeś awans. Zostałeś szefem portu lotniczego. Pokaż, że potrafisz kontrolować loty. Zadbaj o to, aby samoloty bezpiecznie lądowały oraz startowały. Bądź ostrożny.


Gra Airport Mania 2: Wild Trip

Ocena gry

Zostań szefem nowo otwartego portu lotniczego. Kontroluj loty, zadbaj o to, aby samoloty bezpiecznie wylądowały. Bądź ostrożny, bo to naprawdę trudne zadanie!


Gra Kontrolowanie lotów na lotnisku Zippy

Ocena gry

Zarząd lotniska Zippy postawił przed tobą niełatwe zadanie. Musisz kontrolować loty. To jest wielka szansa, abyś pokazał na co cię stać. Zarządzaj lotami i wylotami samolotów, nie dopuść do wypadków. Musisz być bardzo ostrożny! Za dobrą obsługę otrzymujesz punkty. Pokaż co potrafisz!


Gra Na lotnisku Oasis

Ocena gry

Zarządzasz lotniskiem. Musisz zadbać o to, aby wszyscy klienci lotniska Oasis, w którym pracujesz , czuli się komfortowo i byli zadowoleni z oferowanych usług. Zapewnij im przekąski, napoje i materiały do ​​czytania takie, jakich pragną. Upewnij się także, że wszystkie używane naczynia są czyste.


Gra Właściciel lotniska

Ocena gry

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby zostać właścicielem lotniska? Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia! Zarządzaj lotniskiem, zadbaj o pracowników, kup jedzenie, zorganizuj pasy startowe, lokalizacje odbywających się podróży i wiele wiele innych elementów potrzebnych do tego, aby lotnisko naprawdę sprawnie działało.


Gra W poszukiwaniu statku kosmicznego

Ocena gry

Kosmita bez swojego statku kosmicznego jest bezradny. Pomóż mu odnaleźć swoją latającą maszynę. Przesuwaj kosmitę na obłokach, aby doszedł do celu.


Gra Ukryte Litery

Ocena gry

Ten obrazek przedstawia statek kosmiczny, na którym ukryte są poszczególne litery alfabetu. Odnajdź wszystkie ukryte litery, ale tylko te, które są wymagane. Nie klikaj w literki, które nie są potrzebne, bo stracisz punkty. W szukaniu pomocna okaże się lupa.


Gra Pilot Statku kosmicznego

Ocena gry

Czas oczyścić przestrzeń powietrzną od wrogów, którzy zagrażają twojemu niebezpieczeństwu. Nie trać czasu, pokonaj wroga już teraz!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Gry Latanie
 • Gra Jasmine na latającym dywanie

  Gra Jasmine na latającym dywanie

  Oglądana: 1026 ocena: 0.00

 • Gra Wojskowy samolot

  Gra Wojskowy samolot

  Oglądana: 1002 ocena: 0.00

 • Gra Latający Ptak

  Gra Latający Ptak

  Oglądana: 972 ocena: 0.00

 • Gra Pingwin lata balonowym spadochronem

  Gra Pingwin lata balonowym spadochronem

  Oglądana: 895 ocena: 0.00

 • Gra Latająca Małpka

  Gra Latająca Małpka

  Oglądana: 863 ocena: 0.00

 • Gra Latający Batdog

  Gra Latający Batdog

  Oglądana: 809 ocena: 0.00

 • Gra Latający Spongebob

  Gra Latający Spongebob

  Oglądana: 773 ocena: 0.00

Reklama

cookie