Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Logiczne » Gry Kulki 12 gier

Serduszkowa tarcza

Ocena gry

Twoim zadaniem jest sterowanie serduszkami tak, aby wszystkie serduszka jednego koloru były po odpowiedniej stronie planszy, a drugiego koloru po innej stronie. Używaj myszki, przesuwając nią tworzysz wolną przestrzeń dla serduszek przez którą mogą przedostać się na drugie pole. Wykonuj rozważnie swoje czynności, postaraj się osiągnąć cel jak najszybciej. Powodzenia!


Bubble Shooter

Ocena gry

Kolejna gra z serii bubble shooter. Twoim zadaniem jest strzelanie kulami tak, aby co najmniej 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie. W ten sposób oczyścisz całą tablicę i wykonasz swoje zadanie.


Szybkie bąbelkowe kule

Ocena gry

Twoim zadaniem jest strzelanie kulami w taki sposób, aby przynajmniej 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie na tablicy.


Strzelanie kulami

Ocena gry

Na tablicy są kolorowe kule. twoim zadaniem jest strzelanie nowymi kulami o określonym kolorze tak, aby jak najwięcej kul jednakowego koloru znalazło się obok siebie na tablicy. Sterowanie za pomocą myszki.Bąbelkowe kule

Ocena gry

Na tablicy rozłożone są bąbelkowe kule. Zaznacz trzy lub więcej identyczne elementy, aby usunąć je z tablicy. Powodzenia!


Świąteczne bańki mydlane

Ocena gry

To fantastyczna gra, która może nas nieco wprowadzić w nastrój Bożego Narodzenia. Postaraj się zbić jak największą ilość baniek. Układaj je tak, aby koło siebie znajdowały się co najmniej 2 bombki takiego samego koloru


Wirujące bąbelki

Ocena gry

Wirujące Bąbelki, to niesamowicie wciągająca gra, w której Twoim zadaniem jest strzelanie kolorowymi kulami- bąbelkami tak, aby 3 takie same znalazły się koło siebie. Dysponujesz także strzelającymi kulkami. Sterowanie za pomocą strzałek i lewego przycisku myszy.


Skaczące kule

Ocena gry

Twoim zadaniem jest unikanie latającym po pomieszczeniu kul. Postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów. Powodzenia!


Kulki Inca

Ocena gry

To znakomita gra logiczna, w której Twoim zadaniem jest odnalezienie zaginionego skarbu. Musisz wyeliminować kule w takim samym kolorze, które znajdują się w poruszającym się łańcuchowym \"wężu\" kul. Musisz wykonać zadanie zanim \"wąż\" dotrze do końca toru. Postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów oraz dodatkowe punkty bonusowe.


Kule Czarownic

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wycelowanie piłki w czarownice. Postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów. Sterowanie za pomocą myszki.


Rumble Ball Reloaded

Ocena gry

Rumble Ball Reloaded, to ciekawa i fasscynująca gra. Nabierz kulkę na igłę, a następnie poprowadź ją przez labirynt. Postaraj się zebrać wszystkie bonusy.


Kolorowe kule

Ocena gry

Gra wymagająca zdolności logicznego myślenia. Twoim zadaniem jest obkręcenie kul w taki sposób, aby co najmniej 3 kule w tym samym kolorze znalazły się obok siebie. Musisz to zrobić jak najszybciej, masz określoną ilość czasu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Kulki
 • Bubble Shooter

  Bubble Shooter

  Oglądana: 3054 ocena: 0.00

 • Bąbelkowe kule

  Bąbelkowe kule

  Oglądana: 1652 ocena: 0.00

 • Kulki Inca

  Kulki Inca

  Oglądana: 1620 ocena: 0.00

 • Szybkie bąbelkowe kule

  Szybkie bąbelkowe kule

  Oglądana: 1323 ocena: 0.00

 • Strzelanie kulami

  Strzelanie kulami

  Oglądana: 1249 ocena: 0.00

 • Wirujące bąbelki

  Wirujące bąbelki

  Oglądana: 1248 ocena: 0.00

 • Kolorowe kule

  Kolorowe kule

  Oglądana: 1215 ocena: 0.00

 • Serduszkowa tarcza

  Serduszkowa tarcza

  Oglądana: 1146 ocena: 0.00

 • Świąteczne bańki mydlane

  Świąteczne bańki mydlane

  Oglądana: 1040 ocena: 0.00

Reklama

cookie