Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Gotowanie » Gry kulinarne 17 gier

Obiad z okazji rocznicy

Ocena gry

Lisa chce przygotować dla męża obiad niespodziankę z okazji rocznicy ich ślubu. Pomóz jej ugotować przepyszne danie na tę okazję oraz zadbaj o to, aby olśniła ukochanego mężczyznę swoim wyglądem!


Domowe lody truskawkowe

Ocena gry

Chciałabys poznać przepis na najlepsze truskawkowe lody pod Słońcem? Musisz koniecznie zagrać w tę grę! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a nauczysz się sam robić te magiczne smakołyki.


Praca w pizzerii

Ocena gry

Właśnie zatrudniłeś się w najlepszej pizzerii w mieście. Udowodnij, że pasujesz do tego miejsca. Piecz przepyszne pizze, dobieraj odpowiednie składniki tak, aby pizze, które wychodzą spod Twoich rąk były najlepsze na świecie!


Gotowanie na ekranie

Ocena gry

Chciałabyś nauczyć się gotować? Ta gra jest więc właśnie dla Ciebie! Poznaj nowy przepis na potrawę z ryżu oraz warzyw, sporządź pyszne danie i poznaj nowe techniki kulinarne!Lekcja gotowania

Ocena gry

Przed Tobą lekcja gotowania z mistrzem kuchni! Podążaj za jego wskazówkami, a ugotujecie razem najlepszą zupę na świecie! Pilnuj się i wykonuj polecenia szefa. Powodzenia!


Egipska sztuka gotowania

Ocena gry

Sałatka z kurczaka, to jedna z najpopularniejszy sałatek, dlatego na pewno ją znasz. W tej grze możesz jednak poznać nowy przepis na to przepyszne danie. Twoim kulinarnym nauczycielem będzie... jeden z egipskich faraonów. Postępuj zgodnie z jego wskazówkami!


Quesadilla

Ocena gry

W tej grze Sara nauczy Cię jak robić przepyszną Quesadillę. Krok po kroku wykonuj jej instrukcję i polecenia, a w mig nauczysz się jedną z najbardziej smakowitych potraw na świecie!


Pyszne grillowanie

Ocena gry

Ta gra, to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i nauki gotowania. Wykonuj kolejne polecenia i stwórz najpyszniejsze dania, które można serwować bliskim na grillu. Przepis podany w grze możesz także przenieść z w świat realny i grillować pyszne posiłki.


Sałatka owocowa

Ocena gry

Letni czas sprzyja podróżom na plażę i słonecznym piknikom. Jednym z najlepszych posiłków w plenerze jest lekka owocowa sałatka. Naucz się robić to pyszne danie i serwuj swoim znajomym i przyjaciołom jako specjalność kuchni!


Japońska restauracja

Ocena gry

Witaj w japońskiej restauracji! Twoim zadaniem jest zarządzanie pracownikami tak, aby jedzenie było podawane zgodnie z planem. W odpowiednim momencie na tacy musi pojawić się miska, a następnie należy wlać do niej zupę. Pilnuj, aby pracownicy nie wykonywali swoich zadań ani za wcześnie ani za późno. Sterowanie za pomocą myszki. W odpowiednim momencie należy wybrać określonego pracownika i wcisnąć lewy przycisk myszy. powodzenia!


Gra hamburgerowa

Ocena gry

Przygotuj pyszne hamburgery swoim klientom. Muszą byc zgodne z ich zamówieniem. Postaraj się, aby były najlepsze!


Hamburger Tessy

Ocena gry

Dowiedz się jak zrobić najlepszego hamburgera w okolicy. Zobacz jakich potrzebujesz składników oraz w jakiej kolejności i ilości je łączyć, aby wyszedł pyszny posiłek. Przygotowany przepis możesz wydrukować i zrobić takiego samego hamburgera we własnym domu!


Mistrz Posiłków 2

Ocena gry

Jest to druga część gry Mistrz Posiłków. W tej grze wykonujesz rozmaite posiłki. Masz do wyboru szeroką gamę składników i narzędzi kuchennych. Pomocne okażą się 3 ekrany- w pierwszym gotujesz i masz narzędzia, w drugim składniki oraz piece, a w trzecim umieszczasz gotowy posiłek. powodzenia!


Kuchnia Luigi- zupy

Ocena gry

Wybierz z książki kucharskiej przepis i ugotuj wyśmienity posiłek. Pomoże Ci przy tym najlepszy kucharz na świecie- Luigi! Powodzenia!


Kuchnia Manii

Ocena gry

Odbierz telefon i przygotuj posiłki zgodnie z życzeniem. Aby dowiedzieć się jak wykonać dany posiłek, najedź na rysunek myszką.


Szef Kuchni

Ocena gry

Jesteś kucharzem w restauracji. Musisz przygotowywać jedzenie zgodnie z życzeniem klientów, które przekazuje Ci szef. Musisz zapamiętać polecenie i przygotować posiłek jak najszybciej i jak najlepiej tylko umiesz. Powodzenia.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry kulinarne
 • Obiad z okazji rocznicy

  Obiad z okazji rocznicy

  Oglądana: 2442 ocena: 0.00

 • Quesadilla

  Quesadilla

  Oglądana: 1896 ocena: 9.00

 • Domowe lody truskawkowe

  Domowe lody truskawkowe

  Oglądana: 1814 ocena: 10.00

 • Egipska sztuka gotowania

  Egipska sztuka gotowania

  Oglądana: 1639 ocena: 0.00

 • Lekcja gotowania

  Lekcja gotowania

  Oglądana: 1190 ocena: 0.00

 • Praca w pizzerii

  Praca w pizzerii

  Oglądana: 1190 ocena: 0.00

 • Hamburger Tessy

  Hamburger Tessy

  Oglądana: 1112 ocena: 0.00

 • Gotowanie na ekranie

  Gotowanie na ekranie

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

 • Mistrz Posiłków 2

  Mistrz Posiłków 2

  Oglądana: 889 ocena: 0.00

Reklama

cookie