Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Księżniczki 12 gier

Królowa imprezy

Ocena gry

Ubierz królową imprezy! Przed Tobą trudne wyzwanie! Musisz wykazać się kreatywnością i dbałością o każdy szczegół jej ubioru. Postaraj się, aby olśniewała wszystkich swoim wyglądem.


Stylistka księżniczki

Ocena gry

Jesteś najlepszym fryzjerem, dlatego ściągają do Ciebie księżniczki z całego świata! Wybierz, której księżniczce chcesz pomóc i wystylizuj ją na ważne spotkanie. Zadbaj o każdy szczegół jej fryzury tak, aby olśniła wszystkich swym wyglądem.


Królewna Śnieżka: ubieranka

Ocena gry

Królewna Śnieżka ma ważne spotkanie ze swoim księciem! Postaraj się ubrać ja jak najlepiej tak, aby olśniła księcia swoim wyglądem i była najpiękniejszą królewną na świecie!


Księżniczka Halloween

Ocena gry

Ta księżniczka uwielbia imprezy Halloween. Tym razem nie wie, co na siebie założyć. Musisz jej pomóc dobrać odpowiedni strój, który będzie idealny na imprezę Halloween.Tańcząca księżniczka

Ocena gry

Ta księżniczka jest najlepszą tancerką w okolicy! Właśnie przygotowuje się na turniej taneczny. Pomóż jej dobrać taką sukienkę, która będzie odpowiednia na tę okazję.


Piękna księzniczka

Ocena gry

Ta dziewczynka wybiera się na bal przebierańców. Chciałaby przebrać się za piękną księżniczkę. Pomożesz jej dobrać odpowiednie elementy garderoby tak, aby była najpiękniejszą księżniczką na świecie?


Gra księżniczka Barbie

Ocena gry

Ubrać księżniczkę Barbie to coś wyjątkowego i wspaniałego, właśnie taka jest ta ubieranka z postacią Barbie. Ubieramy ją jak tylko chcemy. Barbie już na to czeka i tęskni za Wami.


Zamek dla księżniczki

Ocena gry

Księżniczki jak wiemy zamieszkują we wspaniałych zamkach. Dla takiej jednej księżniczki i Ty możesz zrobić cudowny zamek. Po prawej stronie w słupku znajdziecie elementy dzięki którym odmienicie tą budowlę.


Ubieranka z księżniczką

Ocena gry

Fantastyczna ubieranka z księżniczką. Wybiera się ona na bal wraz z księciem. Bardzo jej zależy aby wyglądała na nim fantastycznie i to Tobie powierzyła tą misję, która związana jest z ubiorem postaci księżniczki.


Gra księżniczka Jasmine dla dziewczyn

Ocena gry

Znacie księżniczkę Jasmine z bajki Alladyn, to właśnie na tym obrazku ją znajdziecie jeżeli ty;ko zdołacie w odpowiednie sposób poprzestawiać elementy, tak aby ułożyć puzzle z Jasmine.


Księżniczki Disneya ubieranka

Ocena gry

Gra w której znajdziemy wszystkie księżniczki Disneya jakie występowały w bajkach. Zadaniem naszym będzie ubranie każdej z tej księżniczek. Ciekawe ubrania i wspaniała grafika na Was już czeka.


Zmień wygląd księżniczki

Ocena gry

jest to księżniczka z pewnej bajki. Będziemy starali się zmienić jej wygląda aby wyglądała jak najlepiej jest to możliwe. Do tego macie przygotowany asortyment dodatków i różnych innych rzeczy, które pomogą Wam zmienić księżniczkę w gwiazdę.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Księżniczki
 • Królowa imprezy

  Królowa imprezy

  Oglądana: 2848 ocena: 0.00

 • Księżniczki Disneya ubieranka

  Księżniczki Disneya ubieranka

  Oglądana: 1358 ocena: 0.00

 • Ubieranka z księżniczką

  Ubieranka z księżniczką

  Oglądana: 832 ocena: 0.00

 • Stylistka księżniczki

  Stylistka księżniczki

  Oglądana: 643 ocena: 0.00

 • Królewna Śnieżka: ubieranka

  Królewna Śnieżka: ubieranka

  Oglądana: 595 ocena: 0.00

 • Księżniczka Halloween

  Księżniczka Halloween

  Oglądana: 556 ocena: 0.00

 • Gra księżniczka Jasmine dla dziewczyn

  Gra księżniczka Jasmine dla dziewczyn

  Oglądana: 539 ocena: 0.00

 • Piękna księzniczka

  Piękna księzniczka

  Oglądana: 521 ocena: 0.00

 • Gra księżniczka Barbie

  Gra księżniczka Barbie

  Oglądana: 488 ocena: 0.00

Reklama

cookie