Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry Króliki 9 gier

Zawody balonowe

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać królika i bierzesz udział w króliczych zawodach w robieniu balonów z gumy. Wygrywa ten, który zrobi większego balona i pierwszy przebije go kolcem kaktusa. Możesz robić także zawody z przyjacielem. Sprawdź, który z was jest lepszy! Sterowanie: wciskaj klawisz enter, aby dmuchac balon. Gracz 2: spacja. Powodzenia!!


Zagadki króliczka

Ocena gry

To fascynująca gra- łamigłówka. Króliczek zagadkowo opowiada o który rysunek mu chodzi, a Ty musisz odgadnąć wskazując na odpowiedni obrazek. Postaraj się dobrze odpowiedzieć na wszystkie zagadki króliczka.


Gra Świąteczne króliki

Ocena gry

Pomóż wielkanocnym królikom przedostać się przez rzekę i zdobyć jak najwięcej świątecznych jajek. Sterowanie za pomocą myszki.


Lot Królika 2

Ocena gry

To druga, trudniejsza część gry, w której Królik lata na swoim baloniku! Pomóż mu przedostać się do obłoków pokonując przeszkody w postaci kamiennych bloków, które staną Ci na drodze. Powodzenia!Wyścig żółwia z królikiem

Ocena gry

Bierzesz udział w wyścigu, który toczy się między żółwiem, a królikiem. Kto okaże się lepszy? Sterujesz żółwiem, nie pozwól, aby królik Cię przechytrzył! Pamiętaj, że do kolejnego etapu przechodzisz, kiedy zdobędziesz wszystkie możliwe punkty. Powodzenia!


Królik zbiera monety

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać Królika. Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich monet. Musisz to robić jak najszybciej, im sprawniej wykonasz zadanie, tym dostaniesz więcej punktów. Dotknięcie marchewki oznacza przejście do kolejnego poziomu gry.


Lot królika

Ocena gry

Królik wyleciał w przestworza na swoim baloniku. Pomóż królikowi dotrzeć do obłoku, pokonuj przeszkody klikając myszką na kamienne bloki. Powodzenia!


Zbieranie marchewek

Ocena gry

Przyjaciel Kubusia Puchatka, Królik chce zrobić niespodziankę przyjaciołom i zebrać dla nich wszystkie marchewki z ogrodu. Możesz mu w tym pomóc! Nie zbieraj innych warzyw. / Gra sterowana za pomocą myszki


Króliki w ogrodzie

Ocena gry

Króliki chcą zdobyć wszystkie marchewki, które znajdują się w ogrodzie. Pomóż im poruszając się nimi po ogrodzie. Uważaj na psa! Używaj strzałek oraz przycisku space bar


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Króliki
 • Zawody balonowe

  Zawody balonowe

  Oglądana: 1358 ocena: 0.00

 • Zagadki króliczka

  Zagadki króliczka

  Oglądana: 943 ocena: 0.00

 • Zbieranie marchewek

  Zbieranie marchewek

  Oglądana: 918 ocena: 0.00

 • Wyścig żółwia z królikiem

  Wyścig żółwia z królikiem

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Gra Świąteczne króliki

  Gra Świąteczne króliki

  Oglądana: 803 ocena: 0.00

 • Króliki w ogrodzie

  Króliki w ogrodzie

  Oglądana: 706 ocena: 0.00

 • Królik zbiera monety

  Królik zbiera monety

  Oglądana: 661 ocena: 0.00

 • Lot Królika 2

  Lot Królika 2

  Oglądana: 647 ocena: 0.00

 • Lot królika

  Lot królika

  Oglądana: 628 ocena: 0.00

Reklama

cookie