Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry Kotki 10 gier

Hotel dla psów

Ocena gry

Sammie uwielbia zwierzęta, dlatego postanowiła założyć hotel dla nich. Gdy ich właściciele gdzieś wyjeżdżają, mogą przywieźć maleństwa do jej hotelu. Pomóż Sammie zająć się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane.


Koło Fortuny

Ocena gry

Ta gra, to animowana wariacja na temat polskiego teleturnieju \"Koło Fortuny\". Odgadujesz literki, jakie znajdują się w haśle. Za każdą nieodgadnięta literę kot kieruje się niżej wody,w której pływają gryzonie. Postaraj się odgadnąć hasło i ocalić kotu życie. Powodzenia!


Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!


Przygody Fluffiego

Ocena gry

Ta gra, to doskonała rozrywka dla młodszych graczy! Przeżyj zabawne przygody wraz z czarnym kotkiem Fluufy! Przeprowadź kotka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać kolejny etap musisz kliknąć na kostkę. Postaraj się po drodze zaliczyć wszystkie minigry!Gra Katapulta Cat-Vac 2

Ocena gry

Musisz pozbyć się tych wstrętnych kotów, które dostały się do Twojego zamku! Tym razem zostałeś wyposażony w specjalną katapultę, od której odbijają się koty i trafiają do specjalnej rury, która wyprowadzi je na zieloną łąkę. Uważaj, aby koty nie upadły, bo wtedy stracą życie. Punkty zdobywasz, gdy kto trafi do rury.


Zombie Kot

Ocena gry

Jesteś ostatnim psem, który może uratować miasto! Szukaj sposobu jakim możesz zniszczyć Koty Zombie! Gra sterowana za pomocą myszki. Powodzenia!


Cat- Bat

Ocena gry

Nie pozwól kotom spotkać się ze sobą na wybiegu. Nie dopuść, aby dwa kotki zmierzające z naprzeciwka siebie spotkały sią na drodze. Musisz je podbijac do góry.


Kocie opowieści

Ocena gry

Biedne kotki są bezdomne. Aby przeżyły, musisz pomóc im dostać się do schroniska. Zrób to jak najszybciej, zanim skończy się czas!


Łapanie ryb

Ocena gry

Jesteś kotem, Twoim zadaniem jest pomóc rybkom dostać się do jeziora. Używając przycisków strzałek w lewo i w prawo steruj kotkiem pozwalając w ten sposób odbić się rybce w akwarium od tacy. W ten sposób pomożesz pozostałym rybkom przedostać się do jeziora.


Nakarm koty rybami

Ocena gry

Nakarm koty rybami. Zdobądź ich jak najwięcej. Osiągnij cele wyznaczone na każdym poziomie, pomoże Ci to przejść do kolejnych.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Kotki
 • Koło Fortuny

  Koło Fortuny

  Oglądana: 2765 ocena: 10.00

 • Hotel dla psów

  Hotel dla psów

  Oglądana: 2163 ocena: 0.00

 • Walka psa i kota

  Walka psa i kota

  Oglądana: 2048 ocena: 0.00

 • Przygody Fluffiego

  Przygody Fluffiego

  Oglądana: 1289 ocena: 0.00

 • Zombie Kot

  Zombie Kot

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Cat- Bat

  Cat- Bat

  Oglądana: 909 ocena: 0.00

 • Łapanie ryb

  Łapanie ryb

  Oglądana: 880 ocena: 0.00

 • Gra Katapulta Cat-Vac 2

  Gra Katapulta Cat-Vac 2

  Oglądana: 860 ocena: 0.00

 • Nakarm koty rybami

  Nakarm koty rybami

  Oglądana: 852 ocena: 0.00

Reklama

cookie