Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Klub 7 gier

Klub Goodgame

Ocena gry

Poprowadź swój własny disco klub! Możesz tu pełnić rolę DJ-a lub barmana serwującego wyśmienite drinki. W miarę jak rośnie Twój poziom i ilość zarobionej gotówki, rozbudowuj dyskotekę o nowe urządzenia, dekoracje lub rozszerzenia lokalu. Postaraj się, aby to miejsce stało się najlepszym klubem w całej okolicy!


Gra praca w hotelu

Ocena gry

Wcielamy się tutaj w rolę manager hotelu, którego zadaniem będzie odpowiednie ulokowanie gości, którzy przychodzą do hotelu. Wybieramy dla nich określony pokój i spełniamy ich zachcianki. Czym więcej gości tym gra robi się coraz bardziej trudniejsza.


Klub Winx dla dziewczyn

Ocena gry

Jest to już kultowa gra jeżeli chodzi o dziewczyny z Winx. Mamy oczywiście te wszystkie dziewczyny, które będziemy przebierali orz ubierali w określony sposób.


Klub Disneya

Ocena gry

Klub Disneya obecnie nie wygląda najlepiej. Ale mamy możliwość wprowadzenia kilku zmian dzięki którym odzyska on swój wcześniejszy blask. Po prawej stronie mamy kolory do zmiany po lewej elementy. Wybieramy i wprowadzamy zmiany przy użyciu myszki.Gra taniec disco

Ocena gry

Wybieramy się do jednego z klubów znajdującym się w pewnym mieście gdzie będziemy tańczyć taniec Disco. Będziemy tutaj flirtować z dziewczyną jak i też tańczyć w odpowiedni sposób.


Gra goodgame disco online

Ocena gry

Na pewno znacie serię gier o nazwie goodgame, teraz do niej dołączyła nowa odbywająca się w klubie akcja gry o oryginalnej nazwie goodgame disco. Sami zobaczcie co na Was czeka i jakie możliwości ma do zaoferowania ta gra online.


Gra Disco Polo online

Ocena gry

Będziemy bawić się przy rytmie muzyki disco polo jaka zagościła w tej ciekawej grze. Wybieramy poziom i tańczymy strzałkami. Szczegółową instrukcję odnajdziecie w gierce.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Klub
 • Gra praca w hotelu

  Gra praca w hotelu

  Oglądana: 983 ocena: 0.00

 • Klub Disneya

  Klub Disneya

  Oglądana: 892 ocena: 0.00

 • Gra taniec disco

  Gra taniec disco

  Oglądana: 795 ocena: 0.00

 • Klub Goodgame

  Klub Goodgame

  Oglądana: 773 ocena: 0.00

 • Gra Disco Polo online

  Gra Disco Polo online

  Oglądana: 741 ocena: 0.00

 • Klub Winx dla dziewczyn

  Klub Winx dla dziewczyn

  Oglądana: 696 ocena: 0.00

 • Gra goodgame disco online

  Gra goodgame disco online

  Oglądana: 629 ocena: 0.00

Reklama

cookie