Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Samochodowe » Gry kierowca 8 gier

Parkowanie samochodu

Ocena gry

Twoim zadaniem w grze jest zaparkowanie samochodu w wyznaczonym miejscu. Masz na to określoną ilość czasu. Uważaj na stłuczki! postaraj się robić to jak najszybciej i jak najsprawniej. Sterowanie za pomocą strzałek.


Taksówka w NY

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać taksówkarza w Nowym Jorku. Twoim zadaniem jest kierowanie charakterystyczną żółtą taksówką i zdobywanie zadowolonych klientów. Postaraj się jak najszybciej zawieźć ich na miejsce! Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszem R zmieniasz stację w radiu, a klawiszem H przyjmujesz nowych klientów. Powodzenia!


Gra kierowca taksówki

Ocena gry

Kierowca taksówki to zawód który będziecie wykonywali jeżeli tylko wybierzecie tą gierkę. Jaki kierowca taxi będziemy zarabiać pieniądze, przewożąc pasażerów z jednego miejsca na drugie.


Gra Jeep wojskowy

Ocena gry

Sterować będziemy opancerzonym jeepem wojskowym. Oprócz tego będziemy także sterował działem i nim strzelać do innych pojazdów wojskowych na naszej drodze. Sterowanie W,A,S,D, działem kierujemy myszką, strzelamy Spacja.Wybuchowy Jeep

Ocena gry

Gra w języku polskim z wybuchowym jeepem. Kilka ciekawych plansz na Was czeka. Rozpędzamy jeepa myszką i w odpowiednim miejscu go wysadzamy klikając na przycisk Spacja.


Gra Jeep dla dzieci

Ocena gry

Wybieramy się na dziką przejażdżkę jeepem po ciekawych górzystym terenie gdzie będziemy zbierać przedmioty i uważać aby nie zaliczyć wywrotki naszym pojazdem. Sterowanie strzałkami.


Gra monster truck online

Ocena gry

Mini monster truck w sam raz dla dzieci. To takim pojazdem po pustynnym terenie ale nie tylko będziemy się poruszać. W tej grze będziemy mieli możliwość zmiany biegów. Instrukcja w grze.


Gra wyścigi formuły 1 online

Ocena gry

Wyścigi formuły 1 jak się okaże w tej grze mogą być niezwykle pasjonujące. To od Ciebie będzie zależało jakimi pojazdami będziecie się ścigać i jakie wyniki uda Ci się osiągnąć. Strzałki oraz Spacja - przyspieszenie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry kierowca
 • Taksówka w NY

  Taksówka w NY

  Oglądana: 3762 ocena: 0.00

 • Gra Jeep dla dzieci

  Gra Jeep dla dzieci

  Oglądana: 2372 ocena: 0.00

 • Parkowanie samochodu

  Parkowanie samochodu

  Oglądana: 2060 ocena: 0.00

 • Gra wyścigi formuły 1 online

  Gra wyścigi formuły 1 online

  Oglądana: 1448 ocena: 0.00

 • Gra Jeep wojskowy

  Gra Jeep wojskowy

  Oglądana: 1386 ocena: 0.00

 • Gra monster truck online

  Gra monster truck online

  Oglądana: 1356 ocena: 0.00

 • Wybuchowy Jeep

  Wybuchowy Jeep

  Oglądana: 1117 ocena: 0.00

 • Gra kierowca taksówki

  Gra kierowca taksówki

  Oglądana: 1039 ocena: 0.00

Reklama

cookie