Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Hotel 6 gier

Sprzątanie pokoju hotelowego

Ocena gry

Praca w hotelu bywa naprawdę ciężka. Twoim zadaniem jest wysprzątanie całego pokoju na błysk tak, aby następni goście weszli do czystego i przyjemnego pokoju. Jesteś gotowy podjąć się tego wyzwania?


Szukaj przedmiotów w hotelu

Ocena gry

Gra toczy się w hotelu gdzie zostaliśmy przeniesieni aby odszukać ukryte w pokojach hotelu przedmioty. Ikony tych przedmiotów znajdziemy po prawej stronie w słupku gry. W jak najkrótszym czasie na obrazku musimy je odszukać myszką i na nie kliknąć.


Gra parking hotelowy

Ocena gry

Będziemy pracować w hotelu i parkować samochody jakie przyjadą do tego hotelu. Należy zwrócić uwagę podczas parkowania samochodów obok hotelu aby nie uderzyć w inne samochody czy też nie zarysować parkowanego auta w grze.


Gra hotel 52 online

Ocena gry

Pracować będziemy w tym hotelu 52 numer, do którego będzie każdego dnia przychodzić wielu gości. Niektóry z nich będą prosili abyśmy wykonali ich prośby. Postaraj się je spełnić aby goście byli zadowoleni z wypoczynku w tym hotelu.Gra praca w hotelu

Ocena gry

Wcielamy się tutaj w rolę manager hotelu, którego zadaniem będzie odpowiednie ulokowanie gości, którzy przychodzą do hotelu. Wybieramy dla nich określony pokój i spełniamy ich zachcianki. Czym więcej gości tym gra robi się coraz bardziej trudniejsza.


Klub Disneya

Ocena gry

Klub Disneya obecnie nie wygląda najlepiej. Ale mamy możliwość wprowadzenia kilku zmian dzięki którym odzyska on swój wcześniejszy blask. Po prawej stronie mamy kolory do zmiany po lewej elementy. Wybieramy i wprowadzamy zmiany przy użyciu myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Hotel
 • Sprzątanie pokoju hotelowego

  Sprzątanie pokoju hotelowego

  Oglądana: 3343 ocena: 0.00

 • Gra hotel 52 online

  Gra hotel 52 online

  Oglądana: 1099 ocena: 0.00

 • Gra praca w hotelu

  Gra praca w hotelu

  Oglądana: 990 ocena: 0.00

 • Gra parking hotelowy

  Gra parking hotelowy

  Oglądana: 939 ocena: 0.00

 • Klub Disneya

  Klub Disneya

  Oglądana: 907 ocena: 0.00

 • Szukaj przedmiotów w hotelu

  Szukaj przedmiotów w hotelu

  Oglądana: 901 ocena: 0.00

Reklama

cookie