Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Przygodówki » Gry high school 12 gier

Nudny wykład

Ocena gry

Przed Tobą kolejny nudny wykład... Co zrobić, żeby się nie zanudzić i nie usnąć? Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie do studentów, nad którymi pojawiają się chmurki. Sprawdź, czy umiesz celnie rzucać!


Zdobądź blond piękność

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać chłopaka w granatowym sweterku. Spodobała Ci się dziewczyna z blond włosami i chciałbyś z nią zostać sam na sam. Niestety, sala cała jest zapełniona ludźmi. Pozbądź się ich. Znajdź odpowiednie przedmioty, które Ci w tym pomogą. Powodzenia!


Nudny czas w szkole

Ocena gry

Nudny dzień w szkole może się dłużyć w nieskończoność. Uprzyjemnij sobie ten żmudnie spędzony czas. Wykonuj czynności, które sprawiają Ci przyjemność. Gdy wykonasz je wszystkie wówczas wygrywasz poszczególny etap gry. Postaraj się zostać niezauważoną przez nauczycielkę, bo w przeciwnym razie będziesz musiała zostać po godzinach w szkole!


Love Hina Sim date

Ocena gry

Gra trochę wzorowana na klasycznych Simach. Na początku gry wybierasz bohatera, w którego chcesz się wcielić oraz układasz jego charakter. Następnie wraz z nim uczestniczysz w jego codziennym życiu. Kierujesz jego krokami, decydujesz z kim chce porozmawiać, a kogo chce zaprosić na randkę. Możesz poderwać dziewczynę, dać kupione wcześniej przedmioty, a nawet walczyć. Wszystko rozgrywa się za pomocą strzałek kierujących, którymi wyznaczasz w jakie miejsce chcesz iść.Szkolny dzień

Ocena gry

Jak wiadomo nikt nie lubi wstawać wcześnie. Pobudka do szkoły to dla tej dziewczynki prawdziwy koszmar. Pomóż jej odnaleźć zgubione w pokoju rzeczy tak, aby na czas zdążyła pójść do szkoły.


Ściąganie w 60 sekund

Ocena gry

To polska wersja gry w ściąganie na sprawdzianie. Tym razem, to Ty udzielasz innym uczniom pomocy i to właśnie za udzieloną pomoc uzyskujesz największą ilość punktów. Unikaj ściągania, natomiast pomagaj wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują! Graj według wskazówek, które będziesz otrzymywał na kolejnych etapach gry. powodzenia!


Ściąganie na egzaminie

Ocena gry

Czy oszukiwałeś kiedyś na egzaminie? Sprawdź, czy potrafisz! Wciel się w rolę ucznia, który właśnie ma ciężki sprawdzian, postaraj się ściągnąć poprawne odpowiedzi od najlepszych uczniow w klasie! Uważaj, abyś został niezauważonym przez nauczycielkę!


Głodna Sue na lekcji

Ocena gry

Sue, to uczennica szkoły, do której wróciła po długich wakacjach. Nie może się jeszcze przyzwyczaić, że musi siedzieć na lekcjach grzecznie i nic nie jeść. Pomóż jej chrupać przekąski pozostając niezauważoną przez nauczycielkę. Uważaj! bo Jeżeli nauczycielka Cię zobaczy, to wylecisz z hukiem z klasy!


Przygody w drodze do szkoły

Ocena gry

Tą dziewczynkę w drodze do szkoły czekają niesamowite przygody. Pomóż dojść jej na czas na lekcje, jednocześnie postaraj się pomóc wszystkim potrzebującym, których spotkasz na swojej drodze! Sterowanie za pomocą myszki.


Karolinka idzie do szkoły

Ocena gry

To fantastyczna gra przygodowa! Karolinka przygotowuje się do snu, ponieważ następnego dnia czeka ją ciężki dzień w szkole. Twoim zadaniem jest pomóc dziewczynce w przeróznych czynnościach, które pomogą jej spokojnie usnąć oraz zdążyć na czas następnego dnia do szkoły. Stosuj się do wskazówek. Sterowanie za pomocą myszki.


Pierwszy pocałunek w High School

Ocena gry

Ta para uwielbia całować się w szkole. Pomóż uczniom High School pozostać niezauważonym.


Flirtowanie w High School

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać ucznia High School. Twoim zadaniem jest oczarowanie jak największej ilości mijanych osób. Flirtuj z nimi i spraw, aby to właśnie Tobie oddali swoje serce. Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry high school
 • Szkolny dzień

  Szkolny dzień

  Oglądana: 2154 ocena: 0.00

 • Karolinka idzie do szkoły

  Karolinka idzie do szkoły

  Oglądana: 2047 ocena: 0.00

 • Nudny czas w szkole

  Nudny czas w szkole

  Oglądana: 1459 ocena: 0.00

 • Nudny wykład

  Nudny wykład

  Oglądana: 1060 ocena: 0.00

 • Love Hina Sim date

  Love Hina Sim date

  Oglądana: 993 ocena: 0.00

 • Zdobądź blond piękność

  Zdobądź blond piękność

  Oglądana: 969 ocena: 0.00

 • Przygody w drodze do szkoły

  Przygody w drodze do szkoły

  Oglądana: 965 ocena: 0.00

 • Ściąganie w 60 sekund

  Ściąganie w 60 sekund

  Oglądana: 786 ocena: 0.00

 • Ściąganie na egzaminie

  Ściąganie na egzaminie

  Oglądana: 752 ocena: 0.00

Reklama

cookie