Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Strzelanki » Gry Gangsterskie 7 gier

5 minut do ślubu

Ocena gry

To gra dla wszystkich o naprawdę mocnych nerwach! Przed Tobą jedno z najważniejszych 5. minut w Twoim życiu. Zdałeś sobie sprawę, że kobieta, z którą za chwilę się ożenisz nie jest Twoją wybranką. Nie chcesz popelnić więc tego błędu. Uratować Cię może jedynie... śmierć. Masz 5 minut na to, aby zyskać takie uszkodzenia ciała, które odbiorą Ci życie. Poruszaj się po kościele i pomieszczeniach obok i rób wszystko, aby się zniszczyć! Sterowanie za pomocą myszy.


Gangsterskie porachunki

Ocena gry

Miasto zostało zaatakowane przed dwa wrogie sobie gangi. Ty należysz do jednego z nich! Nie daj się wrogim przeciwnikom, pokonaj ich, pokażcie, kto rządzi w tym mieście! Sterowanie za pomocą myszki.


Gangster kierowca 2- morderca

Ocena gry

Druga część gry, w której wcielasz się w postać kierowcy w miejskim gangu. Tym razem musisz pokonać wyznaczoną trasę zdobywając jak najwięcej pieniędzy i punktów. Dodatkowe punkty zdobywasz przejeżdżając napotkanych na swojej drodze wrogów.


Gangster kierowca 3

Ocena gry

Jesteś kierowcą w najgroźniejszym gangu w mieście. Musisz pokonać całą miejską trasę i zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów. Pokaż, że to potrafisz, a może zostaniesz przeniesiony do budzącej jeszcze większy szacunek najgroźniejszej w państwie mafii? Powodzenia! Sterowanie za pomoca klawiszy strzałekMafia

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być jednym z najlepszych gangsterów i pracować dla najbardziej niebezpiecznej mafii? Wciel się w rolę członka mafii, wykonuj zlecone przez ojca chrzestnego zadania, pokaż, że jesteś najlepszy! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Kierowca mafijny

Ocena gry

Chcesz zostać kierowcą w najlepszym miejskim gangu. Niestety, najpierw musisz zdać test! Prowadź samochód tak, aby szef mafii był z Ciebie zadowolony. Sterowanie: strzałki.


Gra Ninja vx Mafia Deluxe

Ocena gry

Mafia Deluxe objęła swoim zasięgiem całe miasto i teraz terroryzuje mieszkańców. Nie da się ich pokonać żadnym sposobem. Do gry wchodzi więc Ninja. Wcielasz sie w postać Ninja i musisz walczyć z gangiem tak, aby ich pokonać i aby raz na zawsze gang zniknął z tego miasta!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Gangsterskie
 • 5 minut do ślubu

  5 minut do ślubu

  Oglądana: 973 ocena: 0.00

 • Gangsterskie porachunki

  Gangsterskie porachunki

  Oglądana: 820 ocena: 0.00

 • Gra Ninja vx Mafia Deluxe

  Gra Ninja vx Mafia Deluxe

  Oglądana: 700 ocena: 0.00

 • Gra Kierowca mafijny

  Gra Kierowca mafijny

  Oglądana: 700 ocena: 0.00

 • Mafia

  Mafia

  Oglądana: 699 ocena: 0.00

 • Gangster kierowca 3

  Gangster kierowca 3

  Oglądana: 647 ocena: 0.00

 • Gangster kierowca 2- morderca

  Gangster kierowca 2- morderca

  Oglądana: 585 ocena: 0.00

Reklama

cookie