Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Farmerskie 26 gier

Twoja wymarzona farma 2

Ocena gry

To druga część gry Twoja wymarzona farma. Tym razem masz do dyspozycji inne pola i inne elementy gry. Postaraj się stworzyć farmę o jakiej zawsze marzyłeś. Wybierz swój dom oraz rośliny, które chcesz hodować w swoim małym królestwie.


Twoja wymarzona farma

Ocena gry

Stwórz taką farmę o jakiej zawsze marzyłeś. Zadbaj o szczegóły gospodarstwa. Przemyśl, co chcesz uprawiać na farmie, jakie gatunki roślin oraz jak chcesz, aby wyglądał Twój dom.


Hodowla kur

Ocena gry

Na swojej farmie hodujesz kury. Zadbaj o nie tak, aby były zdrowe i szczęśliwe. Podawaj im jedzenie, aby nie były głodne i znosiły dużo jajek.


Opieka nad końmi

Ocena gry

Posiadanie konia, to nie tylko przyjemność, ale i obowiązki. W tej grze możesz się o tym przekonać. Na swojej farmie masz kilka koni. Zadbaj o nie, daj im posiłek, wodę. Spraw, aby rosły zdrowo i były szczęśliwe.Cudowna farma

Ocena gry

Twoim zadaniem jest stworzenie takiej farmy, o jakiej zawsze marzyłaś. Masz do dyspozycji rozmaite elementy farmerskie, w które możesz wyposażyć swoje gospodarstwo.


Wybuduj własną farmę

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zagospodarowanie wolnej przestrzeni farmerskimi elementami. Wybuduj swoją własną farmę taką, o jakiej zawsze marzyłeś i dbaj o gospodarstwo.


Baśniowy ogród

Ocena gry

To jest Baśniowy Ogród. Postaraj się odnaleźć na rysunku wszystkie ukryte litery. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, wystarczy, że klikniesz przycisk podpowiedzi.


Ogród warzywny

Ocena gry

Wystaw na próbę swoje ogrodnicze umiejętności. Postaraj się zarobić w każdej rundzie jak najwięcej pieniędzy. Powodzenia!


Magiczny Ogród

Ocena gry

Wyhoduj najpiękniejszą roślinę w Magicznym Ogrodzie! Wybierz ziarno, następnie posadź je w doniczce. Kliknij na konewkę - podlejesz w ten sposób roślinę. Aby rosła szybciej użyj magicznego pyłu.


Dekorator ogrodu

Ocena gry

Udekoruj ogród jak tylko Ci się podoba! Stosuj przy tym podane elementy. Grą steruj za pomocą myszki.


Jak zadbasz o swój ogród?

Ocena gry

Jesteś ogrodnikiem. Twoja wiedza ogrodnicza oraz umiejętność podlewania roślin zostaną poddane ostatecznej próbie! Pokaż, jak bardzo umiejętnie potrafisz zająć się ogrodem!


Mała ładna farma

Ocena gry

Musisz zadbać o gospodarstwo, które zostało Ci powierzone w opiece. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby Twoje rosliny i zwierzęta szczęśliwie przetrwały.


Farm Craft 2

Ocena gry

Zarządzaj farmą, naucz innych bohaterów gry jak zasadzić rośliny oraz innych farmerskich czynności. Zbieraj plony i zanieś je do stodoły


Farmer Youda 2

Ocena gry

Jest to druga część gry Farmer Youda. Twoim celem jest odbudowanie i uratowanie wioski, którą zniszczył Big Boss.


Owocowe połączenia

Ocena gry

Połącz ze sobą dwa takie same obrazki, na których znajdują się obrazki wyhodowanych owoców. Używaj tylko myszki. Zaznacz obrazek klikając na niego myszką.


Farma Królika

Ocena gry

Zee i jej najlepsza przyjaciółka Honey Bunny odwiedzają farmę królika w pobliżu morza. Pomóż Zee urządzić gospodarstwo według wskazówek królika!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

  • Gry Farmerskie

Reklama

cookie