Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Planeta » Gry Egipskie 8 gier

Egipska sztuka gotowania

Ocena gry

Sałatka z kurczaka, to jedna z najpopularniejszy sałatek, dlatego na pewno ją znasz. W tej grze możesz jednak poznać nowy przepis na to przepyszne danie. Twoim kulinarnym nauczycielem będzie... jeden z egipskich faraonów. Postępuj zgodnie z jego wskazówkami!


Gra Królestwo Ozyrysa

Ocena gry

Znalazłeś się w królestwie Ozyrysa. Pokonaj odpowiednią trasę, zdobywaj punkty, jesteś wyposażony w różne bronie, musisz walczyć z przeciwnikiem. Twoim głównym zadaniem jest zdobycie amuletu Ozyrysa. Sterowanie: strzałki, myszka.


Gra Odkryj Egipt

Ocena gry

Na tablicy znajdują się kamienne klocki z różnymi malowidłami. Szukaj dwóch z takimi samymi rysunkami, zaznacz je, postaraj sie robić to jak najszybciej!


Gra egipskie kryształy

Ocena gry

Znalazłeś się w ciemnej piramidzie. Będziesz mógł się z niej wydostać, jeżeli wykonasz to zadanie. Musisz ułożyć w jednej linii przynajmniej 3 jednakowego kształtu kryształy. W ten sposób zdobywasz punkty i możesz przejść do kolejnego etapu.Gra Egipska walka

Ocena gry

To prawdziwy pojedynek o panowanie nad całym starożytnym egipskim światem! Dwóch faraonów walczy o władzę. Wygrywa ten, który strąci więcej kamiennych klocków na tablicy po stronie przeciwnika. Gotowy do starcia?


Gra Egipski sekret

Ocena gry

W grze widzisz sekretną tablicę, która kiedyś należała do faraona. Twoim zadaniem jest ułożenie w jednej linii trzech takich samych obrazków. Masz na to określoną ilość czasu. Każda ułożona linia dodaje Ci czas. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów, odkryj sekret faraona.


Gra Tajemnica starożytnego Egiptu

Ocena gry

Zostałeś zamknięty w jednej z piramid. Możesz się z niej wydostać jeżeli odkryjesz jaką mroczną tajemnicę skrywa ta piramida. Jako wskazówki posłużą Ci przedmioty, jakie spotkasz w poszczególnych pomieszczeniach piramid, klikaj na nie, jeżeli uważasz, że okażą się przydatne. Kombinuj, zbieraj, myśl, a uda CI się odkryć egipską tajemnice piramid!


Gra Ukryte obiekty w Egipcie

Ocena gry

W grze zaprezentowanych jest 10 różnych fotografii przedstawiających widoki z Egiptu. Na każdej z nich ukryto również kilka obiektów. Odnalezienie ich jest Twoim zadaniem. Spróbujesz je wykonać?


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Egipskie
 • Gra egipskie kryształy

  Gra egipskie kryształy

  Oglądana: 5538 ocena: 0.00

 • Gra Ukryte obiekty w Egipcie

  Gra Ukryte obiekty w Egipcie

  Oglądana: 2584 ocena: 0.00

 • Egipska sztuka gotowania

  Egipska sztuka gotowania

  Oglądana: 1682 ocena: 0.00

 • Gra Tajemnica starożytnego Egiptu

  Gra Tajemnica starożytnego Egiptu

  Oglądana: 1230 ocena: 0.00

 • Gra Odkryj Egipt

  Gra Odkryj Egipt

  Oglądana: 1066 ocena: 0.00

 • Gra Egipski sekret

  Gra Egipski sekret

  Oglądana: 1020 ocena: 0.00

 • Gra Egipska walka

  Gra Egipska walka

  Oglądana: 806 ocena: 0.00

 • Gra Królestwo Ozyrysa

  Gra Królestwo Ozyrysa

  Oglądana: 695 ocena: 0.00

Reklama

cookie