Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Edukacyjne 19 gier

Mistrz słów

Ocena gry

Odgadnij tajemnicze słowa! Na każdym etapie gry czeka na Ciebie kolejne hasło. Z rozrzuconych na tablicy liter musisz odgadnąć prawidłowe i ulożyć słowa w odpowiedniej kolejności. Podejmiesz się tego wyzwania?


Koło Fortuny

Ocena gry

Ta gra, to animowana wariacja na temat polskiego teleturnieju \"Koło Fortuny\". Odgadujesz literki, jakie znajdują się w haśle. Za każdą nieodgadnięta literę kot kieruje się niżej wody,w której pływają gryzonie. Postaraj się odgadnąć hasło i ocalić kotu życie. Powodzenia!


Literki Kubusia

Ocena gry

Ta gra to doskonałe połączenie rozrywki i zabawy. Twoim zadaniem jest klikać w literki tak, aby były one identyczne z tymi, które wyciąga z dziupli Kubuś. Postaraj się nie pomylić. Dzięki tej grze utrwalisz sobie cały alfabet i będziesz gotowy na dalsze wyzwania edukacyjne.


Plus Plus

Ocena gry

Ta gra to nie lada wyzwanie dla każdego fana matematycznych łamigłówek. Twoje zadanie polega na tym, aby w określonym czasie znaleźć, a następnie kliknać na sasiadujące ze sobą liczby, których suma jest równa liczbie po prawej stronie. Powodzenia!Matematyka na farmie

Ocena gry

To gra matematyczna w farmerskim wydaniu. Dzięki tej grze oswoisz liczby i łamigłówki matematyczne nie będą już tak straszne. Skoncentruj się na grze i zapoznaj się z rozrywkową stroną matematyki! Powodzenia!


Szalone liczby

Ocena gry

Ta gra nie jest zarezerwowana wyłącznie dla fanów matematyki. Jeżeli nie przepadasz za liczeniem, to pozwoli Ci ona poćwiczyć swój umysł tak, że dodawanie i odejmowanie stanie się o wiele prostsze! Wystarczy, że rozwiążesz łamigłówkę, która pojawi się na tablicy, a uzyskasz dodatkowe punkty. Postaraj się każde zadanie rozwiązywać jak najszybciej.


Nabieranie wody

Ocena gry

Nabieranie wody ze studni jeszcze nigdy nie było tak świetną zabawą! Pomóż przyjaciołom nabrać jej jak najwięcej! Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejne dziecko. Im będzie im więcej, tym szybciej będzie się kręciła pompa i tym więcej wody wypompujesz w określonym czasie. Kiedy dziecko będzie już zmęczone pracą, to kliknij na nie, aby je odsunąć od pompy i aby mogło nabrać sił.


Quesadilla

Ocena gry

W tej grze Sara nauczy Cię jak robić przepyszną Quesadillę. Krok po kroku wykonuj jej instrukcję i polecenia, a w mig nauczysz się jedną z najbardziej smakowitych potraw na świecie!


Mistrz klawiatury

Ocena gry

Chciałbyś nauczyć się szybko pisać na klawiaturze? Ta gra jest wlaśnie dla Ciebie! Połóż dłonie na klawiaturze tak, jak wskazuje na to obrazek, następnie wciskaj klawisze w takiej kolejności, w jakies znajdują się one na planszy. Postaraj się zrobić to jak najszybciej i nie popełniaj błędów!


Flagi świata

Ocena gry

Sprawdź swoją wiedzę o flagach państwowych. Spośród pokazanych na planszy flag, postaraj się odgadną, która nalezy do wybranego państwa. Zadbaj o czas, szybka decyzja, to dodatkowe punkty.


Milionerzy

Ocena gry

Chciałeś wziąć kiedyś udział w teleturnieju \"Milionerzy\"? Teraz możesz sprawdzić swoje siły! Wciel się w rolę uczestnika teleturnieju i postaraj się zgarnąć milion! Odpowiadaj na pytania, bądź uczciwy, nie zaglądaj do encyklopedii, ani do google, sprawdź swoją wiedzę! Na każde pytanie masz 30 sekund do zastanowienia się. Gra wymaga znajomości języka angielskiego.


Puzzle matematyczne

Ocena gry

Na ekranie widzisz dwie tablice. Na tej po lewej stronie znajdują się działania matematyczne, a na tej po prawej wyniki. Dopasuj poprawne wyniki do wybranych działań. Za każdą dobrą odpowiedź na tablicy pojawia się kawałek kolorowego obrazka. Rozwiąż wszystkie matematyczne zagadki, a na tablicy pojawi się cały rysunek. Powodzenia!


Jaki postawić znak?

Ocena gry

Na tablicy widzisz działania matematyczne, w których brakuje odpowiedniego znaku. Widzisz składające się na nie liczby oraz wynik. Twoim zadaniem jest odgadnięcie, jaki znak jest konieczny do tego, aby wynik był prawidłowy. Powodzenia!


Łamigłówki matematyczne

Ocena gry

Ta gra to doskonały pomysł na udoskonalenie swojego umysłu oraz umiejętności liczenia. Skoncentruj się i postaraj się rozwiązać wszystkie łamigłówki. Na pierwszym etapie gry będziesz musiał policzyć wybrane zwierzęta, a następnie wybrać odpowiednią liczbę z podanych na tablicy. Następnie poziom gry wzrasta, będziesz musiał dokonywać rożnych obliczeń matematycznych oraz wybierać odpowiednie znaki matematyczne tak, aby wynik działań był poprawny. Powodzenia!


Matematyczna rozrywka

Ocena gry

Na tablicy znajduje się mnóstwo liczb. Pod nią, znajduje się działanie matematyczne, którego możemy zauważyć tylko wynik i znak matematyczny, dzięki któremu możemy osiągnąć daną liczbę. Twoim zadaniem jest dobranie odpowiednich liczb tak, aby uzyskać poprawny wynik. Liczby wybieraj klikając na nie na planszy. W każdym poziomie gry masz określoną ilość czasu. Postaraj się wykonać podczas niego jak najwięcej działań!


Ukryte liczby

Ocena gry

Na ekranie znajduje się mroczny obrazek. Twoim zadaniem jest znalezienie na nim wszystkich ukrytych liczb. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego musisz się naprawdę skoncentrować i wytężyć swój wzrok. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Edukacyjne
 • Literki Kubusia

  Literki Kubusia

  Oglądana: 3744 ocena: 0.00

 • Puzzle matematyczne

  Puzzle matematyczne

  Oglądana: 2804 ocena: 0.00

 • Koło Fortuny

  Koło Fortuny

  Oglądana: 2766 ocena: 10.00

 • Mistrz słów

  Mistrz słów

  Oglądana: 2297 ocena: 0.00

 • Quesadilla

  Quesadilla

  Oglądana: 1938 ocena: 9.00

 • Ukryte liczby

  Ukryte liczby

  Oglądana: 1416 ocena: 0.00

 • Nabieranie wody

  Nabieranie wody

  Oglądana: 1376 ocena: 0.00

 • Łączenie elementów z Tom i Jerry

  Łączenie elementów z Tom i Jerry

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Plus Plus

  Plus Plus

  Oglądana: 1266 ocena: 0.00

Reklama

cookie