Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Strzelanki » Gry Dziki Zachód 8 gier

Kowbojska katapulta

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie! Musisz pokonac jak najdłuższy dystans w dość nietypowy sposób. Wybierz kąt padania, pod którym chcesz odlecieć z katapulty, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Najgorzej, jeśli trafisz na kaktus, wówczas tracisz życie. Sprawdź, czy umiesz pobić rekord świata w tej konkurencji!


Bardzo dziki zachód

Ocena gry

Miasto zostało zaatakowane przez niebezpieczny gang kowbojski. Uratuj je nim przejmą nad nim całkowitą kontrolę! Sterowanie: myszka.


Mistrz broni

Ocena gry

Przed Tobą nierówny pojedynek, ale Ty jesteś mistrzem na Dzikim Zachodzie! Staw czoła dwóm niebezpiecznym kowbojom, którzy ukrywają się za beczkami. Pokonaj ich, zdobywaj punkty, bądź najlepszy! Sterowanie: myszka, spacja, klawisz R.


Szeryf sprawiedliwości

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szeryfa, który pilnie strzeże ładu w swoim miasteczku. Niestety, miasto zostało zaatakowane przez niebezpiecznych kowbojów. Musisz stawić im czoła. Uważaj, bo pojedynek nie będzie sprawiedliwy. Sam jeden musisz pokonać wielu wrogów. Pokaż, że potrafisz to zrobić!Szeryf Revange

Ocena gry

Jesteś szeryfem. Twoje miasto chcą opanować wrogowie. Nie pozwól im na to. Zestrzel wszystkich napotkanych przeciwników, zdobywaj punkty i przechodź do kolejnych poziomów gry. W ten sposób Twoje miasto może znów być bezpieczne. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja.


Wyzwanie kowboja

Ocena gry

To wyzwanie sprawdzi jak sprawnym jesteś kowbojem! Celuj w butelki, strzel w nie, a następnie tak nimi żongluj, aby się nie potłukły.


Gra Prawdziwie dziki Zachód

Ocena gry

Niebezpieczni gangsterzy zajmują Twoje miasto! Chroń je oraz jego mieszkańców przed zagładą! Odbieraj wrogom skradzione pieniądze, zostań prawdziwym stróżem prawa.


Gra Pojedynek Kowbojów

Ocena gry

Pokaż, że jesteś najlepszym kowbojem na całym Dzikim Zachodzie! zmierz się z innymi kowbojami, wybieraj broń i pokonuj przeciwników! Sterowanie: myszka.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Dziki Zachód
 • Kowbojska katapulta

  Kowbojska katapulta

  Oglądana: 1796 ocena: 0.00

 • Gra Prawdziwie dziki Zachód

  Gra Prawdziwie dziki Zachód

  Oglądana: 838 ocena: 0.00

 • Gra Pojedynek Kowbojów

  Gra Pojedynek Kowbojów

  Oglądana: 801 ocena: 0.00

 • Szeryf sprawiedliwości

  Szeryf sprawiedliwości

  Oglądana: 710 ocena: 0.00

 • Szeryf Revange

  Szeryf Revange

  Oglądana: 702 ocena: 0.00

 • Wyzwanie kowboja

  Wyzwanie kowboja

  Oglądana: 691 ocena: 0.00

 • Mistrz broni

  Mistrz broni

  Oglądana: 674 ocena: 0.00

 • Bardzo dziki zachód

  Bardzo dziki zachód

  Oglądana: 650 ocena: 0.00

Reklama

cookie