Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry na 2 osoby » Gry Dwuosobowe 22 gier

Bitwa na buty

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielać, a następnie celuj w przeciwnika butami albo kamieniami. Wygrywa ten, który pierwszy rozwali konkurencję! Wybierz odpowiednią siłę i kąt uderzenia i pokaż, że jesteś urodzonym zwycięzcą!


Wrestlingowe widowisko

Ocena gry

Ta gra jest dla wszystkich, którzy uwielbiają Wrestling! Wybierz bohatera, w którego chcesz się wcielić oraz przeciwnika z którym chcesz walczyć, następnie stocz z nim niebezpieczny pojedynek! Musisz zrobić wszystko, żeby wygrać! W grze możesz walczyć ze swoim przyjacielem, sprawdź, który z was jest lepszy! Sterowanie: Sterowanie: Gracz 1: Strzałki - poruszanie się I - uderzenie reka O - uderzenie nogą P - uzycie mocy Gracz 2: W,A,S,D- poruszanie się 1-3- obrona i atak


Pojedynek pingwinów na Antarktyce

Ocena gry

Przyjemna strzelanka w stylu Wormsów. Dwie drużyny Pingwinów chcą przejąć kontrolę nad całą Antarktyką. Wygrywa ta drużyna, która jak najszybciej wyeliminuje przeciwnika ze śnieżnej wysepki. Zmierz się ze swoim przyjacielem, zobaczcie, kto jest lepszy w strzelankach!


Pojedynek króla wojowników

Ocena gry

Ta gra, to świetny pojedynek w stylu walk ulicznych. Pokaż, że jesteś krolem wśród fighterów. Wybierz postać oraz przeciwnika i zmierz się z nim w pojedynku na śmierć i życie! W grze możesz także konkurować ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: S, D - poruszanie się. W - skok. A, L, U, J, I, K, O - obrona i atak Gracz 2: strzałki- poruszanie się klawisze 1-6- obrona i atakBomb it 4

Ocena gry

Bomb it 4, to kolejne wydanie Bombermana w polskiej wersji językowej. Pokonaj przeciwnika z wielkim hukiem! Wybierz postać, którą chcesz grać, jej strój, tryb gry oraz poziom trudności, liczbę graczy, wrogów i poziomów i arenę a następnie stań do walki z przeciwnikiem! W tej grze możesz zmierzyć się także ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się, Spacja - bomba Dla dwóch graczy: Gracz 1: W;S;A;D - poruszanie się, Spacja - bomba Gracz 2: Strzałki - poruszanie się Enter - bomba


Turniej Timmiego Tile

Ocena gry

Zmierz się w grze planszowej. Weź udział w turniej z komputerowym przeciwnikiem lub z kolegą. Twoim celem jest zapełnienie swoimi obrazkami większej ilości pól na planszy. Powodzenia@


Gra w kółko i krzyżyk z bohaterami Disneya

Ocena gry

Disneyowa wariacji klasycznej gry \"kółko i krzyżyk\". Możesz zagrać z bohaterami kreskówki lub zmierzyć się ze swoim przyjacielem.


Wybuchowa walka robotów

Ocena gry

Weź udział w bombowej walce robotów. Używaj bomb, aby wyeliminować przeciwnika. Możliwy pojedynek z drugim graczem. Sterowanie: Gracz 1: strzalki, klawisz spacji, Gracz 2: W,A,S,D, E.


Kocia walka

Ocena gry

Stocz pojedynek ze swoim przyjacielem! W grze wcielicie się w postacie dwóch kotów, którzy ze sobą walczą. Sprawdźcie, który z was jest lepszy i ujdzie z życiem z tej walki! Sterowanie: Gracz 1: klawisze A, D, W, S, G, H. Gracz 2: strzałki, klawisze O, P.


Walka w stylu Capoeira

Ocena gry

Gra dla wszystkich miłośników sztuki walki Capoeira! Już dziś stocz pojedynek z przeciwnikiem i pokaż mu, kto jest mistrzem Capoeira! Możliwa wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: Klawisze A,S,D,W,G,H,V,B. Gracz 2: strzałki, klawisze 2,3,4,5.


Polityczny pojedynek

Ocena gry

Wybierz jednego z przywódców politycznych i stocz pojedynek z pozostałymi legendami. Czy będziesz w stanie pokonać każdego z nich? Możliwe także rozegranie pojedynku z przyjacielem, wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: klawisze A,S,W,D,J,K,L. Gracz 2: strzałki, klawisze 1,2,3.


Balonowy pojedynek

Ocena gry

Weź udział w nietypowych potyczkach. Wybierz swojego bohatera i stocz walkę z balonowym przeciwnikiem. Pokaż mu, że nie ma z Tobą żadnych szans. Możliwe także stoczenie pojedynku z przyjacielem (wersja dla 2. graczy). Powodzenia!


Walka o tytuł szamana

Ocena gry

Kto zostanie kolejnym szamanem tego indiańskiego plemienia? Właśnie toczy się bój o ten zaszczyt! Jesteś jednym z konkurujących niedoszłych szamanów. Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Sterowanie za pomocą myszki. Możliwy turniej na dwóch graczy.


Bitwa kolorów

Ocena gry

To niezwykle ciekawa strzelanka, w której Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami.


Gra Wodna bitwa

Ocena gry

Zmierzyłeś się kiedyś ze swoim przyjacielem w bitwie na wodne balony? Jeżeli nie, to możecie spróbować swoich sił w takim pojedynku już teraz! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Bombardowana łódź podwodna

Ocena gry

Pływasz łodzią podwodną, bo dostałeś taką misję. Niestety, dopadli Cię wrogowie. Unikaj bomb, które spuszcza na Ciebie przeciwnik. Masz tylko jedno życie! Gra dla 1. lub 2. graczy. 1 gracz- sterowanie strzałkami, 2. gracz- klawisze Z, C, X.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Dwuosobowe
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 5802 ocena: 0.00

 • Kocia walka

  Kocia walka

  Oglądana: 4206 ocena: 0.00

 • Bitwa na buty

  Bitwa na buty

  Oglądana: 4071 ocena: 0.00

 • Gra wojna słoni

  Gra wojna słoni

  Oglądana: 4046 ocena: 10.00

 • Gra Nurkowanie po muszle

  Gra Nurkowanie po muszle

  Oglądana: 3836 ocena: 10.00

 • Pojedynek pingwinów na Antarktyce

  Pojedynek pingwinów na Antarktyce

  Oglądana: 3773 ocena: 0.00

 • Gra Bomb It 3

  Gra Bomb It 3

  Oglądana: 3676 ocena: 0.00

 • Wrestlingowe widowisko

  Wrestlingowe widowisko

  Oglądana: 3652 ocena: 0.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 3255 ocena: 0.00

Reklama

cookie