Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry Dora 14 gier

Dora ocala farmę

Ocena gry

Poznaj nowe Gry Dora Przed Dorą nie lada wyzwanie! Musi zająć się całą farmą! Pomóż jej zaopiekować się zwierzętami, nakarm je, zbierz jajka. Postaraj się zadbać o każde, nawet najmniejsze zwierzątko tak, aby jej przyjaciele byli zadowoleni z pomocy. Sterowanie za pomocą myszki.


Przyjęcie w zamku

Ocena gry

Dora została zaproszona na przyjęcie w magicznym zamku. Ubrała się przepięknie i wygląda jak prawdziwa księzniczka. Jest tak podekscytowana, że zapomniała drogi. Pomóż jej dotrzeć na imprezę. Wykonuj po drodze polecenia, a wtedy bajkowi bohaterowie pomogą Ci dotrzeć na miejsce!


Przejażdżka samochodem z Dorą

Ocena gry

Dora uwielbia przejażdżki samochodowe. Pomóż jej pokonać wyznaczoną trasę zbierając przy tym wszystkie napotkane na swojej drodze kwiatki. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Sterowanie za pomocą klawiszy strzałek.


Dora gra w golfa

Ocena gry

Trochę rozrywki na Was tutaj czeka. Przeniesiemy się do mieszkania Dory gdzie razem z nią zagramy tam turniej golfowy. Dzięki grze bardzo szybko nauczycie się grać w wirtualnego golfa.Cienie Dora

Ocena gry

Zabawa z cieniami w grze którą polecamy w szczególności dla młodszych graczy gdzie będziemy musieli dopasować cień do znajdującego się obok obrazka.


Dora w labiryncie

Ocena gry

Prosta logiczna gra dla dzieci z Dora wraz z którą wybierzemy się do labiryntu. W grze znajdziemy obrazkową instrukcję gry. Zadanie jest proste musimy dotrzeć do końca labiryntu gdzie czeka na Was niespodzianka.


Szukaj razem z Dora

Ocena gry

Macie proste zadanie do wykonania. Będziemy musieli odszukać poukrywane elementy w lesie wraz z postacią Dora. Ona Wam na pewno pomoże rozwiązać ten problem.


Gra Dora dla dzieci online

Ocena gry

Kolejna gra dora dla dzieci online. Jest to wspaniała przygoda którą przeżyjemy razem z tą postacią z gry online. Poruszamy się strzałkami, skaczemy Spacją. Zbieramy po drodze gwiazdki.


Zgadywanki z Dora

Ocena gry

Ciekawe zgadywanki w wersji online na Was czekają. Zagraj w te darmowe gry z Dora. Dokładana instrukcja gry znajduje się w samej grze online.


Dora ratuje planetę

Ocena gry

Dora wybrała się w kosmos gdzie będzie ratować planetę. Latać będziemy specjalnie skonstruowaną rakietą z chwytakiem dzięki której będziemy łapać diamenty i inne przedmioty wskazane w grze. Posługujemy się myszką.


Kolorowanka Dora i Diego

Ocena gry

Do pokolorowania mamy tutaj wspaniała kolorowankę na której odnajdziemy do pomalowania dwie postacie. Jest to Dora oraz Diego wraz z przyjaciółmi. Kolorowanka jest w wersji online.


Puzzle Dora dla dzieci

Ocena gry

Układanka z Dorą gdzie oprócz niej odnajdziemy jej wspaniałego przyjaciela jakim jest Diego. Zachęcam Was do układania tych puzzli w wersji online przy pomocy myszki.


Odkrywanka Dora

Ocena gry

Ciekawa i darmowa odkrywanka z Dorą w której będziemy musieli odszukać dwie takie same ikonki. Jeżeli odkryjecie je wszystkie to pod nimi znajdziemy obrazek z Dorą w roli głównej.


Ubieranka Dora dla dzieci

Ocena gry

Na pewno znacie tą postać. Ma na imię Dora, będziecie ją ubrać. Jest to znana podróżniczka. Postaraj się aby wyglądała wspaniale. To od Was będzie zależało jak ubierzecie Dorę.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Dora
 • Gra Dora dla dzieci online

  Gra Dora dla dzieci online

  Oglądana: 9697 ocena: 5.50

 • Dora ocala farmę

  Dora ocala farmę

  Oglądana: 4642 ocena: 0.00

 • Przyjęcie w zamku

  Przyjęcie w zamku

  Oglądana: 3685 ocena: 0.00

 • Przejażdżka samochodem z Dorą

  Przejażdżka samochodem z Dorą

  Oglądana: 3574 ocena: 0.00

 • Dora w labiryncie

  Dora w labiryncie

  Oglądana: 3488 ocena: 0.00

 • Dora gra w golfa

  Dora gra w golfa

  Oglądana: 3410 ocena: 0.00

 • Ubieranka Dora dla dzieci

  Ubieranka Dora dla dzieci

  Oglądana: 2875 ocena: 0.00

 • Zgadywanki z Dora

  Zgadywanki z Dora

  Oglądana: 2873 ocena: 0.00

 • Szukaj razem z Dora

  Szukaj razem z Dora

  Oglądana: 2860 ocena: 0.00

Reklama

cookie