Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Najmłodszych 40 gier

Szkolny dzień

Ocena gry

Jak wiadomo nikt nie lubi wstawać wcześnie. Pobudka do szkoły to dla tej dziewczynki prawdziwy koszmar. Pomóż jej odnaleźć zgubione w pokoju rzeczy tak, aby na czas zdążyła pójść do szkoły.


Niegrzeczny chłopiec

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohatera, który nie zawsze bywa grzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Przeżyj wraz z chłopcem niesamowite przygody, pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.


Karolinka idzie do szkoły

Ocena gry

To fantastyczna gra przygodowa! Karolinka przygotowuje się do snu, ponieważ następnego dnia czeka ją ciężki dzień w szkole. Twoim zadaniem jest pomóc dziewczynce w przeróznych czynnościach, które pomogą jej spokojnie usnąć oraz zdążyć na czas następnego dnia do szkoły. Stosuj się do wskazówek. Sterowanie za pomocą myszki.


Puzzle matematyczne

Ocena gry

Na ekranie widzisz dwie tablice. Na tej po lewej stronie znajdują się działania matematyczne, a na tej po prawej wyniki. Dopasuj poprawne wyniki do wybranych działań. Za każdą dobrą odpowiedź na tablicy pojawia się kawałek kolorowego obrazka. Rozwiąż wszystkie matematyczne zagadki, a na tablicy pojawi się cały rysunek. Powodzenia!Łamigłówki matematyczne

Ocena gry

Ta gra to doskonały pomysł na udoskonalenie swojego umysłu oraz umiejętności liczenia. Skoncentruj się i postaraj się rozwiązać wszystkie łamigłówki. Na pierwszym etapie gry będziesz musiał policzyć wybrane zwierzęta, a następnie wybrać odpowiednią liczbę z podanych na tablicy. Następnie poziom gry wzrasta, będziesz musiał dokonywać rożnych obliczeń matematycznych oraz wybierać odpowiednie znaki matematyczne tak, aby wynik działań był poprawny. Powodzenia!


Opiekunka trójki dzieci

Ocena gry

Ta gra to prawdziwe wyzwanie! Musisz zająć się przez pewien czas trójką dzieci! Spełniaj ich zachcianki tak, aby nic im nie zabrakło, nie były głodne, nie płakały i miło spędziły z Tobą czas.


Chłopiec ze spadochronem

Ocena gry

Ten chłopiec jest naprawdę odważnym dzieckiem! Uwielbia skakać ze spadochronem! Pomóż małemu bezpiecznie dotrzeć na ziemię. Po drodze omijaj chmurki i zdobywaj buteleczki z mlekiem.


Magiczny Ogród Pony

Ocena gry

Te małe Pony uwielbiają zabawę w ogrodzie. Postaraj się, aby nic im nie zabrakło podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spełniaj ich prośby tak, aby były zadowolone z zabawy.


Zaprojektuj przedszkole

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać projektanta przedszkola. Udekoruj to miejsce tak, aby było przyjazne dla dzieci. Zastanów się nad odpowiednim rozkładem zabawek oraz różnych ozdób tak, aby dzieci z przyjemnością przychodziły do tego miejsca.


Dziewczynka idzie do przedszkola

Ocena gry

Ta mała dziewczynka wybiera się pierwszy raz do przedszkola. Ubierz ją tak, aby wyglądała naprawdę pięknie!


Nowy Pokój marzeń

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zaprojektowanie pokoju swoich marzeń. Udekoruj go jak Ci się tylko podoba, pokaż w tej kwestii swoją kreatywność!


Dzieci pieką ciasto jabłkowe

Ocena gry

Pomóż trójce małych dzieci upiec pyszne ciasto jabłkowe. Stosuj się do przepisu, który widnieje u góry ekranu, uważaj na bezpieczeństwo dzieci!


Sklep z pluszowymi zwierzakami

Ocena gry

Jesteś sprzedawcą w sklepie z pluszowymi zwierzakami. Obsługuj gości zgodnie z ich życzeniami. Zdobywaj punkty, ale nie zapominaj o tym, aby Twoi goście byli zadowoleni z zakupów oraz z obsługi!


Szkolna kafejka

Ocena gry

Miejsce akcji gry to szkolna kafejka. Twoim zadaniem jest obsługiwanie uczniów, podawanie im towaru. Postaraj się robić to sprawnie i szybko, tak, aby uczniowie do Ciebie wracali.


Sklep z zabawkami

Ocena gry

Pracujesz w nowo otwartym sklepie z zabawkami. Obsługuj gości tak, aby byli zadowoleni z Twojej pracy i z towarów oraz żeby chcieli jeszcze do Ciebie wrócić!


Słodkie numerki

Ocena gry

Na przedstawionych rysunkach ukrywane są rozmaite liczby. Postaraj się odnaleźć je wszystkie!


Popularne gry

  • Gry Dla Najmłodszych
  • Łamigłówki matematyczne

    Łamigłówki matematyczne

    Oglądana: 1153 ocena: 1.00

Reklama

cookie