Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Najmłodszych 40 gier

Mistrz słów

Ocena gry

Odgadnij tajemnicze słowa! Na każdym etapie gry czeka na Ciebie kolejne hasło. Z rozrzuconych na tablicy liter musisz odgadnąć prawidłowe i ulożyć słowa w odpowiedniej kolejności. Podejmiesz się tego wyzwania?


Kulinarny kącik pancakes

Ocena gry

Prowadzisz niewielkie stoisko kulinarne w parku, w którym sprzedajesz najlepsze pancakes w mieście. Postaraj się przygotowywać posiłki zgodnie z życzeniami swoich gości, a Twój mały kącik kulinarny będzie mógł się rozwijać. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Magiczny Sklep

Ocena gry

Sklep z artykułami papierniczymi wcale nie musi być nudny! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, wybieraj określone przedmioty, klikaj w nie myszką,a one same zapewnią Ci odpowiednią rozrywkę!


Ucieczka ze starego garażu

Ocena gry

Prosta i zabawna gra dla wszystkich miłośników gry typu ucieczka. Musisz znaleźć wszystkie przedmioty, które pomogą Ci w ucieczce ze starego garażu, w którym zostałeś uwięziony. Gotowy do podjęcia się tego wyzwania? Postaraj się, a ucieczka będzie możliwa!Opalanie

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać złego słońca. Twoim zadaniem jest spalenie wszystkich plażowiczów. Gotowy do podjęcia tego wyzwania? im więcej spalisz turystów, tym więcej zdobędziesz punktów, powodzenia!


Latający potworek

Ocena gry

Poślij małego stworka w daleką podróż! Kopnij go z całej siły i postaraj się, aby wyleciał w powietrze i pokonał jak największy dystans. Wybierz kąt kopnięcia, weź rozbieg i do dzieła! Pobij rekord!


Happy Tree Friends- Szalone disco

Ocena gry

Przed bohaterami Happy Tree Friends prawdziwie szalona noc w klubie tanecznym! Czeka ich zabawa na parkiecie do białego rana. Jest tylko jedna przeszkoda! Spadające z sufitu kule mogą trwale urazić bohaterów. Uważaj na nie, poruszaj się tak, aby Cię nie trafiły. Możesz za to łapać błękitne kule, dzięki którym zdobywasz punkty.


Nudny czas w szkole

Ocena gry

Nudny dzień w szkole może się dłużyć w nieskończoność. Uprzyjemnij sobie ten żmudnie spędzony czas. Wykonuj czynności, które sprawiają Ci przyjemność. Gdy wykonasz je wszystkie wówczas wygrywasz poszczególny etap gry. Postaraj się zostać niezauważoną przez nauczycielkę, bo w przeciwnym razie będziesz musiała zostać po godzinach w szkole!


Potworkowy test

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać potworka: dobrego , albo złego. Przed Tobą ważny test, który sprawdzi Twoje umiejętności straszenia. Musisz tak wystraszyć małego Wiktorka, aby nie zasnął całą noc. Uważaj, aby Cię nie przyłapano, bo wtedy trafisz do więzienia dla złych duchów!


Literki Kubusia

Ocena gry

Ta gra to doskonałe połączenie rozrywki i zabawy. Twoim zadaniem jest klikać w literki tak, aby były one identyczne z tymi, które wyciąga z dziupli Kubuś. Postaraj się nie pomylić. Dzięki tej grze utrwalisz sobie cały alfabet i będziesz gotowy na dalsze wyzwania edukacyjne.


Nabieranie wody

Ocena gry

Nabieranie wody ze studni jeszcze nigdy nie było tak świetną zabawą! Pomóż przyjaciołom nabrać jej jak najwięcej! Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejne dziecko. Im będzie im więcej, tym szybciej będzie się kręciła pompa i tym więcej wody wypompujesz w określonym czasie. Kiedy dziecko będzie już zmęczone pracą, to kliknij na nie, aby je odsunąć od pompy i aby mogło nabrać sił.


Babcia opiekuje się wnukami

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać babci, pod opieką której zostało dwoje dzieci. Twoim zadaniem jest spełnianie zachcianek maluchów oraz spędzanie z nimi czasu tak, aby jak najmniej płakały i były zadowolone z opieki.


Opiekunka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać opiekunki do dzieci. Na początku wybierasz bohatera, którym chcesz grać, a następnie zajmujesz się dziećmi jak najlepiej. Postaraj się, aby były zadowolone z opieki i nie płakały.


Bałagan w pokoju dziecka

Ocena gry

W tym pokoju panuje straszny bałagan. Twoim zadaniem jest odnalezienie przedmiotów, które są wskazane na górze ekranu. Potrafisz w takim chaosie odnaleźć zagubione przedmioty?


Kąpiel dziecka

Ocena gry

Zaopiekuj się tym małym dzieckiem. Sporządź mu wieczorną kąpiel, a następnie ułóż do snu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami.


Puzzle Goofy

Ocena gry

Na tablicy widzisz rozrzucone puzzle przedstawiające sekwencję z bajki Disneya o Goofym. Postaraj się jak najszybciej ułożyć rozsypane puzzle tak, aby wyszedł z nich piękny kolorowy obrazek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

  • Gry Dla Najmłodszych
  • Łamigłówki matematyczne

    Łamigłówki matematyczne

    Oglądana: 1141 ocena: 1.00

Reklama

cookie