Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Najmłodszych » Gry Dla Młodzieży 12 gier

Mistrz słów

Ocena gry

Odgadnij tajemnicze słowa! Na każdym etapie gry czeka na Ciebie kolejne hasło. Z rozrzuconych na tablicy liter musisz odgadnąć prawidłowe i ulożyć słowa w odpowiedniej kolejności. Podejmiesz się tego wyzwania?


Magiczny Sklep

Ocena gry

Sklep z artykułami papierniczymi wcale nie musi być nudny! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, wybieraj określone przedmioty, klikaj w nie myszką,a one same zapewnią Ci odpowiednią rozrywkę!


Ucieczka ze starego garażu

Ocena gry

Prosta i zabawna gra dla wszystkich miłośników gry typu ucieczka. Musisz znaleźć wszystkie przedmioty, które pomogą Ci w ucieczce ze starego garażu, w którym zostałeś uwięziony. Gotowy do podjęcia się tego wyzwania? Postaraj się, a ucieczka będzie możliwa!


Opalanie

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać złego słońca. Twoim zadaniem jest spalenie wszystkich plażowiczów. Gotowy do podjęcia tego wyzwania? im więcej spalisz turystów, tym więcej zdobędziesz punktów, powodzenia!Latający potworek

Ocena gry

Poślij małego stworka w daleką podróż! Kopnij go z całej siły i postaraj się, aby wyleciał w powietrze i pokonał jak największy dystans. Wybierz kąt kopnięcia, weź rozbieg i do dzieła! Pobij rekord!


Happy Tree Friends- Szalone disco

Ocena gry

Przed bohaterami Happy Tree Friends prawdziwie szalona noc w klubie tanecznym! Czeka ich zabawa na parkiecie do białego rana. Jest tylko jedna przeszkoda! Spadające z sufitu kule mogą trwale urazić bohaterów. Uważaj na nie, poruszaj się tak, aby Cię nie trafiły. Możesz za to łapać błękitne kule, dzięki którym zdobywasz punkty.


Nudny czas w szkole

Ocena gry

Nudny dzień w szkole może się dłużyć w nieskończoność. Uprzyjemnij sobie ten żmudnie spędzony czas. Wykonuj czynności, które sprawiają Ci przyjemność. Gdy wykonasz je wszystkie wówczas wygrywasz poszczególny etap gry. Postaraj się zostać niezauważoną przez nauczycielkę, bo w przeciwnym razie będziesz musiała zostać po godzinach w szkole!


Szkolny dzień

Ocena gry

Jak wiadomo nikt nie lubi wstawać wcześnie. Pobudka do szkoły to dla tej dziewczynki prawdziwy koszmar. Pomóż jej odnaleźć zgubione w pokoju rzeczy tak, aby na czas zdążyła pójść do szkoły.


Łamigłówki matematyczne

Ocena gry

Ta gra to doskonały pomysł na udoskonalenie swojego umysłu oraz umiejętności liczenia. Skoncentruj się i postaraj się rozwiązać wszystkie łamigłówki. Na pierwszym etapie gry będziesz musiał policzyć wybrane zwierzęta, a następnie wybrać odpowiednią liczbę z podanych na tablicy. Następnie poziom gry wzrasta, będziesz musiał dokonywać rożnych obliczeń matematycznych oraz wybierać odpowiednie znaki matematyczne tak, aby wynik działań był poprawny. Powodzenia!


Nowy Pokój marzeń

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zaprojektowanie pokoju swoich marzeń. Udekoruj go jak Ci się tylko podoba, pokaż w tej kwestii swoją kreatywność!


Szkolna kafejka

Ocena gry

Miejsce akcji gry to szkolna kafejka. Twoim zadaniem jest obsługiwanie uczniów, podawanie im towaru. Postaraj się robić to sprawnie i szybko, tak, aby uczniowie do Ciebie wracali.


Sklep z zabawkami

Ocena gry

Pracujesz w nowo otwartym sklepie z zabawkami. Obsługuj gości tak, aby byli zadowoleni z Twojej pracy i z towarów oraz żeby chcieli jeszcze do Ciebie wrócić!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Dla Młodzieży
 • Mistrz słów

  Mistrz słów

  Oglądana: 2263 ocena: 0.00

 • Szkolny dzień

  Szkolny dzień

  Oglądana: 2142 ocena: 0.00

 • Ucieczka ze starego garażu

  Ucieczka ze starego garażu

  Oglądana: 1883 ocena: 0.00

 • Nudny czas w szkole

  Nudny czas w szkole

  Oglądana: 1447 ocena: 0.00

 • Magiczny Sklep

  Magiczny Sklep

  Oglądana: 1379 ocena: 0.00

 • Latający potworek

  Latający potworek

  Oglądana: 1342 ocena: 8.00

 • Łamigłówki matematyczne

  Łamigłówki matematyczne

  Oglądana: 1112 ocena: 1.00

 • Happy Tree Friends- Szalone disco

  Happy Tree Friends- Szalone disco

  Oglądana: 1063 ocena: 0.00

 • Opalanie

  Opalanie

  Oglądana: 1056 ocena: 0.00

Reklama

cookie