Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn 171 gier

Gra Haftowanie dla dziewczyn

Ocena gry

Fajna gra w haftowanie dla dzieci i dziewczyn. Będziemy tutaj mieli do wyhaftowania obrazek przedstawiająca scenę z gry Mario. Wyszyć będziecie mogli między innymi księżniczkę. Dobieraj odpowiednie kolory nici i baw się w tej zabawie.


Gra robienie prania

Ocena gry

Będziemy tutaj robić pranie. Ludzie do nas przynoszą brudne ubrania, które my w pralkach w pralni będziemy musieli wyprać.


Gra pranie dla dziewczyn

Ocena gry

Będziemy robić w tej grze pranie. Doskonała wirtualna zabawa gdzie zobaczycie jak to Wasze mamy muszą się namęczyć abyście mieli czyste ubrania. Strzałka w grze będzie Wam pomagać i podpowiadać jakie czynności będziecie musieli wykonać aby zrobić pranie w grze.


Gra opiekunka do psów

Ocena gry

Lubicie zwierzęta, w szczególności pieski? Może chcecie zostać wirtualną opiekunką do psów. Będziecie na początek się opiekować jednym takim pieskiem i dbać o jego wszystkie zachcianki takie jak kąpiel, karmienie czy też zabawa z psem.Ubieranka z dziećmi

Ocena gry

Na spacer ze swoim pieskiem wybrały się dzieci. To właśnie tą małą szczęśliwą parę będziemy mogli ubierać. To od Ciebie zależy czy wybierzesz jaki pierwszą postać do ubierania dziewczynkę czy też chłopczyka.


Gra opiekunka nad dzieckiem

Ocena gry

Prosta gra dla dzieci w której zostajemy opiekunką i będziemy dbać podczas kąpieli o dziecko. Używaj płynu do kąpieli, gąbki jak i też ręcznika do wycierania bobasa.


Gra opiekunka zwierząt

Ocena gry

Będziemy taką małą opiekunką zwierząt w mini zoo gdzie czekać na Was będzie masa pracy. Cały czas będą w nim przebywać zwierzątka, które będziemy karmić ale też bawić się z nimi niemal przez cały dzień. Gra w języku polskim.


Gra opieka nad bobasami

Ocena gry

Tata w roli opiekunki, gdzie będzie opiekował się bobasami. Na pewno dużo radości ale też pracy sprawią mu trzy małe urwisy. Dzieci będą cały czas głodne a my będziemy musieli je cały czas karmić i opiekować się nimi.


Gra opieka nad psem i kotem

Ocena gry

Zostajemy pielęgniarką której zadaniem będzie opiekowanie się psem oraz kotem. Oprócz opiekowania się nimi będziemy leczyć także te chore małe zwierzątka i dbać o nie jak najlepiej to możliwe. Klikamy myszką na osoby, które przynoszą zwierzęta do nas i się nimi zajmujemy.


Gra opieka nad dziećmi

Ocena gry

Będziemy w szpitalu opiekować się nad dziećmi. Będą to maluchy, które znajdują się w porodówce w szpitalu. Czeka na nas do opieki kilka dzieci oraz obowiązków takich jak karmienie czy też kąpiel tych maluchów w szpitalu.


Gra opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Jeżeli wybierzecie grę to czeka na was w niej opieka nad zwierzętami. Będą to przede wszystkim kotki. Do naszej dyspozycji jest 6 stanowisk, na których będą znajdować się zwierzęta. Będziemy mogli je kąpać jak i też dbać o ich zdrowie oraz ich apetyt.


Gra h2o dla dziewczyn

Ocena gry

Gra h20 dla wszystkich dziewczyn oraz dzieci, gdzie będziecie mili możliwość pokolorowania postaci z tego wspaniałego serialu. Wszystkie dziewczyny czekają na malarzy, którzy nadadzą im ciekawe i niesamowite kolory.


Gra pamięciowa z Justin Biber

Ocena gry

Prosta gra dla wszystkich fanów oraz fanek postaci Justina Bibera w której zadaniem Waszym jest odszukanie dwóch takich samych obrazków, które są ukryte pod kwadracikami w grze. Odkrywamy je przy pomocy myszki.


Gra z Justin Bieber

Ocena gry

Ciekawa całowanka Justin Bieber oraz jego dziewczyny. Zanim zaczniecie grać w gierkę zachęcamy Was do zapoznania się z obrazkową instrukcją. Na pewno będzie wam łatwiej opanować grę.


Gra make up dla dziewczyn

Ocena gry

Czy potrafisz zrobić make up? Chcesz się go nauczyć lub też podszkolić swoje możliwości, nic prostszego. Wystarczy wybrać tą gierkę aby było to możliwe. Wiele wspaniałej zabawy na Ciebie już czeka.


Gra salon makijażu

Ocena gry

Praca nasza będzie całkiem fajna gdyż będziemy zajmować się robieniem makijażu w salonie. Zmieniaj wygląd i baw się doskonale w takich darmowych grach online.


Popularne gry

 • Gry Dla Dziewczyn
 • Gra całowanie w łóżku

  Gra całowanie w łóżku

  Oglądana: 4742 ocena: 5.50

 • Gra całowanie z języczkiem

  Gra całowanie z języczkiem

  Oglądana: 3645 ocena: 0.00

 • Zepsuj wesele

  Zepsuj wesele

  Oglądana: 2014 ocena: 0.00

 • Księżniczki Disneya ubieranka

  Księżniczki Disneya ubieranka

  Oglądana: 1794 ocena: 0.00

 • Barbie na rowerze

  Barbie na rowerze

  Oglądana: 1637 ocena: 0.00

 • Gra fryzjer dla kotów

  Gra fryzjer dla kotów

  Oglądana: 1385 ocena: 0.00

 • Gra całowanie w szkole

  Gra całowanie w szkole

  Oglądana: 1306 ocena: 0.00

 • Ubieranka z księżniczką

  Ubieranka z księżniczką

  Oglądana: 1259 ocena: 0.00

 • Gra całowanka dla dziewczyn

  Gra całowanka dla dziewczyn

  Oglądana: 1257 ocena: 0.00

Reklama

cookie