Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn 171 gier

Charakteryzacja Justina

Ocena gry

Justin Bieber wybiera się na ważne spotkanie. Pomóż mu wyglądać olśniewająco. Zadbaj o każdy szczegół ubioru, fryzury i makijażu. Pomóż mu rzucić na kolana swoje fanki!


Plotki o romansie Seleny i Justina

Ocena gry

Krążą plotki, że Selena i Justin są razem! Musisz to udowodnić całemu światu. Postaraj się złapać ich na gorącym uczynku! Zrób im zdjęcie podczas pocałunku i opublikuj w prasie! Jeżeli uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość punktów, to przechodzisz do następnego poziomu gry. Powodzenia!


Rzucanie butelką w Justina

Ocena gry

Nie lubisz Justina Biebera? ta gra jest właśnie dla Ciebie! Masz do dyspozycji butelkę z wodą. Rzucaj nią w piosenkarza. Twoim zadaniem jest trafić w chłopaka jak największą ilość razy. Pamiętaj, że masz na to ograniczoną ilość czasu.


Stylizowanie Justina Biebera

Ocena gry

Wystylizuj Justina Biebera na wieczorny koncert! To, jak będzie się prezentował na scenie zależy tylko od Twojej kreatywności.Salon mody i urody

Ocena gry

Pracujesz w salonie mody i urody. Pomóż swojej pierwszej klientce dobrać odpowiednie elementy makijażu i biżuterii tak, aby wyglądała olsniewająco. Zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu.


Malowanie paznokci

Ocena gry

Ta dziewczyna wybiera się właśnie na ważne spotkanie. Nie może się zdecydować, jaki kolor paznokci wybrać. Pomóż jej dokonać tego wyboru. Pomaluj jej paznokcie oraz dobierz odpowiednią biżuterię.


Salon Fryzjerski Beauty

Ocena gry

Zastanawiałaś się kiedyś jak to jest być fryzjerką? teraz możesz wypróbować swoich sił w tym zawodzie! Wystylizuj swoje klientki zgodnie z ich życzeniem tak, aby były zadowolone z oferty Twojego salonu.


Salon urody manicure

Ocena gry

Pracujesz w salonie urody. Zadbaj o paznokcie swojej klientki. Daj ponieść się wyobraźni i kreatywności. Niech wszyscy zazdroszczą jej pięknych i kolorowych paznokci!


Salon fryzjerski

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać fryzjerki. Postaraj się uczesać i obciąć swoje klientki tak, aby były zadowolone z wizyty i chciały częściej wracac do Twojego salonu.


Profesjonalna makijażystka

Ocena gry

Witaj w świecie profesjonalnego makijażu i charakteryzacji! Wybierz modelkę, którą będziesz chciała malować, a następnie daj z siebie wszystko dbając o każdy szczegół jej charakteryzacji. Pokaż, że jesteś najlepszą makijażystka na świecie!


Perfekcyjny fryzjer

Ocena gry

Postaraj się zdobyć uwielbienie swoich klientek tak, aby wracały do Twojego salonu. Czesz i obcinaj ich zgodnie z ich życzeniem, niech będą zadowolone z Twojej obsługi. Zadbaj o każdy szczegół fryzury!


Najlepszy salon fryzjerski

Ocena gry

Pracujesz w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich na świecie. Postaraj się obsługiwać gości zgodnie z ich życzeniem. Zadbaj o każdy szczegół tak, aby odbyta wizyta zachęcała do powtórnego przyjścia do Twojego salonu.


U fryzjera

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać fryzjerki. Obcinaj swoich klientów zgodnie z ich życzeniem. Postaraj się robić to jak najlepiej tak, aby byli zadowoleni ze swojej nowej fryzury.


Miley Cyrus znalazła miłość

Ocena gry

Miley Cyrus wreszcie spotkała prawdziwą miłość! Pomóż jej całować ukochanego tak, aby nikt was nie zobaczył!


Salon fryzjerski

Ocena gry

Jesteś właścicielką najlepszego salonu w mieście. Nie zepsuj mu tej renomy. Dbaj o swoich klientów, czesz i obcinaj ich zgodnie z ich życzeniem. Każdego dnia musisz zarobić określoną ilość pieniędzy. Rozkręć ten interes, rozsławiając swój salon na cały świat!


Makijaż dla Miley

Ocena gry

Zastanawiałaś się kiedyś jak to jest malować wielką gwiazdę? teraz masz szansę! Pomaluj Miley Cyrus, następnie sprawdź jak bardzo jej twarz zmieniła się po wykonaniu makijażu.


Popularne gry

 • Gry Dla Dziewczyn
 • Gra całowanie w łóżku

  Gra całowanie w łóżku

  Oglądana: 4742 ocena: 5.50

 • Gra całowanie z języczkiem

  Gra całowanie z języczkiem

  Oglądana: 3645 ocena: 0.00

 • Zepsuj wesele

  Zepsuj wesele

  Oglądana: 2014 ocena: 0.00

 • Księżniczki Disneya ubieranka

  Księżniczki Disneya ubieranka

  Oglądana: 1794 ocena: 0.00

 • Barbie na rowerze

  Barbie na rowerze

  Oglądana: 1637 ocena: 0.00

 • Gra fryzjer dla kotów

  Gra fryzjer dla kotów

  Oglądana: 1385 ocena: 0.00

 • Gra całowanie w szkole

  Gra całowanie w szkole

  Oglądana: 1306 ocena: 0.00

 • Ubieranka z księżniczką

  Ubieranka z księżniczką

  Oglądana: 1259 ocena: 0.00

 • Gra całowanka dla dziewczyn

  Gra całowanka dla dziewczyn

  Oglądana: 1257 ocena: 0.00

Reklama

cookie