Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci 78 gier

Scooby: wyścigi z duchem

Ocena gry

W tej grze czekają Cię zaskakujące zawody i emocje. W konkurencji w biegu udział bierze Scooby i... duch! Pomóż Scoobiemu wygrać te wyścigi i dotrzeć jako pierwszemu do mety. Wskazówki odnośnie sterowania znajdziesz w lewym górnym rogu ekranu. Powodzenia!


Dora ocala farmę

Ocena gry

Poznaj nowe Gry Dora Przed Dorą nie lada wyzwanie! Musi zająć się całą farmą! Pomóż jej zaopiekować się zwierzętami, nakarm je, zbierz jajka. Postaraj się zadbać o każde, nawet najmniejsze zwierzątko tak, aby jej przyjaciele byli zadowoleni z pomocy. Sterowanie za pomocą myszki.


Przyjęcie w zamku

Ocena gry

Dora została zaproszona na przyjęcie w magicznym zamku. Ubrała się przepięknie i wygląda jak prawdziwa księzniczka. Jest tak podekscytowana, że zapomniała drogi. Pomóż jej dotrzeć na imprezę. Wykonuj po drodze polecenia, a wtedy bajkowi bohaterowie pomogą Ci dotrzeć na miejsce!


Przejażdżka samochodem z Dorą

Ocena gry

Dora uwielbia przejażdżki samochodowe. Pomóż jej pokonać wyznaczoną trasę zbierając przy tym wszystkie napotkane na swojej drodze kwiatki. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Sterowanie za pomocą klawiszy strzałek.Wyścigi samochodowe Angel Power

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samochodowych. To niesamowicie wciągająca gra. W drodze po zwycięstwo omijaj inne samochody, kałuże, zdobywaj natomiast monety, które sprawią, ze Twoje zwycięstwo będzie w zasięgu ręki!


Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie! Bierzesz udział w wyścigach samochodowych. Na początku gry wybierz trasę oraz samochód, a później pokaż pozostałym zawodnikom, że to Ty jesteś najlepszy! Powodzenia!


Samochodzik, przygoda na wyspie

Ocena gry

W grze sterujesz maleńkim samochodzikiem. Przed Tobą wielka przygoda. Poruszasz się po magicznej wyspie i zbierasz po drodze owoce, za które dostajesz bonusowe punkty.


Wyścig mini samochodzików

Ocena gry

Ta gra jest naprawdę zabawna i niesamowicie wciągająca! Twoim zadaniem jest sterowanie maleńkimi samochodzikami. Ich trasa prowadzi między rozrzuconymi na biurku przedmiotami. Postaraj się pokonać najlepszy do tej pory wynik, pokonaj więc trasę w jak najszybszym tempie!


Samochodowa wyprawa Mikiego i Przyjaciół

Ocena gry

Bohaterowie Disneya wybrali się na przejażdżkę samochodem. Wybierz, w którą z postaci wcielisz się w grze, a następnie steruj jej samochodzikiem tak, aby osiągnęła zawrotną prędkość i pierwsza dotarła do celu. Im bliżej auta będzie kursor myszki, tym pojazd będzie jechał szybciej.


Malowanie auta

Ocena gry

Ten zwariowany samochodzik chce wyglądać jak najlepiej! Pomóż mu uzyskać niespotykany wygląd, tak, którym będzie olśniewał wszystkich wokół. Dobierz odpowiednie barwy, baw się kolorem!


Szalona gra w golfa

Ocena gry

Bohaterowie kreskówek HannaBarbera postanowili wziąć udział w turnieju golfowym. Wybierz, w którą postać chcesz się wcielić, a następnie pokonaj pozostałych przeciwników i bądź pierwszym zawodnikiem tego turnieju!


Wycieczka Freda Flinstona

Ocena gry

Przed Tobą do przejścia 15 niezwykle trudnych poziomów gry. Wcielasz się w postać Freda Flinstona, który chce pokonać swoim samochodem jak najdłuższą trasę. Pomóż mu w tym, postaraj się zdobyć wszystkie 15 leveli w jak najkrótszym czasie!


Flinstonowie Puzzle

Ocena gry

Na tablicy znajduje się plansza z rozsypanymi elementami puzzli, które przedstawiają sekwencję z kreskówki Flinstonowie. Postaraj się ułożyć puzzle w odpowiednim miejscu na tablicy tak, aby powstał z nich pełny obrazek.


Avatar: drzewny problem

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohatera o imieniu Sokka. twoim zadaniem jest dojście na czas do celu. Pomogą Ci w tym spotkane na drodze bonusy oraz rzucanie bumerangiem. Sterowanie: strzałki, spacja, ctrl.


Gra bumerangiem

Ocena gry

Zagraj z chłopcem w bumerang! Rzucaj zabawką w niebezpiecznego węża. Na każdym poziomie musisz trafić w węża odpowiednią ilość razy. Uważaj, bo masz ograniczoną ilość rzutów. Postaraj się robić to jak najszybciej!


Puzzle Diego

Ocena gry

Na tablicy znajdują się rozsypane elementy obrazka, który przedstawia sekwencję z życia Diego. Postaraj się ułożyć je w odpowiedniej kolejności tak, aby wyszedł z nich cały obrazek.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Gry dla dzieci
 • Gra Dora dla dzieci online

  Gra Dora dla dzieci online

  Oglądana: 9824 ocena: 5.50

 • Gra Bob Budowniczy dla dzieci

  Gra Bob Budowniczy dla dzieci

  Oglądana: 4347 ocena: 0.00

 • Dora w labiryncie

  Dora w labiryncie

  Oglądana: 3547 ocena: 0.00

 • Ubieranka Dora dla dzieci

  Ubieranka Dora dla dzieci

  Oglądana: 2921 ocena: 0.00

 • Odkrywanka Dora

  Odkrywanka Dora

  Oglądana: 2721 ocena: 0.00

 • Dekorowanie placu zabaw

  Dekorowanie placu zabaw

  Oglądana: 2394 ocena: 0.00

 • Cienie Dora

  Cienie Dora

  Oglądana: 2215 ocena: 0.00

 • Czyszczenie zębów

  Czyszczenie zębów

  Oglądana: 2064 ocena: 0.00

 • Przygoda z małych chłopcem

  Przygoda z małych chłopcem

  Oglądana: 1937 ocena: 0.00

Reklama

cookie