Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Chłopców 120 gier

Strażackie przygody i zabawy

Ocena gry

Jest to fajna gra dla najmłodszych graczy którzy lubią ten dział z gierkami. Będziemy tutaj postacią gasić nietypowy pożar. Zobacz jak ta gra wygląda. Poruszamy się do góry i w dół strzałkami a gasimy go spacją.


Pokoloruj strażaka

Ocena gry

Masz tutaj do wyboru dwie opcje, kolorowanka prosta dla dzieci w szczególności polecamy dla chłopców. To właśnie tutaj mamy dwie możliwości, jedną z nich jest malowanie obrazka na stronie, drugą natomiast wydrukowanie jej od nas.


Strażak Sam dla dzieci

Ocena gry

Już na Was czeka słynny za bajki strażak, który ratuje ludzi i gasi budynki które ogarnął pożar. Jedziemy samochodem strażackim pod specjalnie miejsce gdzie tankujemy go w pianę do gaszenie. Następnie udajemy się aby gasić pożar, dojedz cało i zdrowo do celu.


Wozy strażackie od Lego

Ocena gry

W tej grze samochody strażackie jak i też sami strażacy są z klocków Lego. Mamy ciekawe zadanie do wykonania, mianowicie będziemy wskazywali ekipie gdzie jest pożar aby ta udała się właśnie w to miejsce. Więcej informacji czeka na Was w samej grze.Łowienie nad basenem

Ocena gry

Wybrałeś się na basen i wyhaczyłeś niezłe dziewczyny. Nie marnuj czasu! Bierz wędkę i wyłów z basenu najfajniejsze laski w okolicy! Na każdym poziomie gry musisz otrzymać wystarczającą ilość punktów, aby przejść do poziomu następnego. Powodzenia!


Przejażdżka metro

Ocena gry

Jazda w metrze w godzinach szczytu, to prawdziwy koszmar. Pozbądź się nieprzyjemnych pasażerów tak, aby mieć więcej wolnej przestrzeni dla siebie.


Pucca: Ucieczka

Ocena gry

W grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby! Są to: ninja, dziewczynka i uczeń mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Pokonaj przeciwników, nim oni zdążą pokonać Ciebie!


Ninja Kid

Ocena gry

Najlepsi Ninja trenują od najmłodszych lat. Przeżyj przygodę z Małym Ninją. Pomóż mu pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na jego drodze. Wygrywaj pojedynki i zdobądź jak najwięcej punktów! Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Karty Naruto

Ocena gry

Na tablicy rozsypane są magiczne karty Naruto. Znajdź 3 znajdujące się obok siebie takie same karty, zaznacz je i wyeliminuj z planszy. W ten sposób zdobywasz punkty. Powodzenia!


Ninja Trening

Ocena gry

Wciel się w Ninje i przeżyj niebezpieczne przygody. Trenuj sztuki walki i stań do pojedynku z przeciwnikiem. Udowodnij, ze jesteś najlepszy!


Naruto pojedynek

Ocena gry

Przeżyj przygodę z Naruto. Musisz stoczyc pojedynek ze swoim wrogiem. Pokonaj go i zdobądź tytuł najlepszego fajtera! Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy W,A,D, oraz shift.


Ekspressowy pociąg do lasu

Ocena gry

W grze prowadzisz lokomotywę z jednym wagonem, którym musisz zawieźć zwierzęta w bezpieczne miejsce. Bądź ostrożny, steruj pojazdem uważnie tak, aby dowieźć wszystkie zwierzęta do końca trasy. Powodzenia! Sterowanie za pomocą myszki.


Remont lokomotywy

Ocena gry

Gra przedstawia lokomotywę przed zakończeniem prac remontowych. Daj ponieść się wyobraźni oraz kreatywności i pomaluj lokomotywę najpiękniej jak potrafisz!


Ubierz uczestniczkę surwiwalu

Ocena gry

Ta kobieta uwielbia ekstremalne terenowe przejażdżki swoim jeepem. Pomóż jej ubrać się na surwiwal tak, aby było jej wygodnie, ale równocześnie, aby olśniewała swoim wyglądem.


Kierowca wojskowy

Ocena gry

Jesteś kierowcą wojskowego samochodu. Macie misję na niebezpiecznych terenach. Pokieruj samochodem tak, aby uniknąć zderzeń z innymi i nie zostać przez nich rozstrzelany. Sterowanie za pomocą klawiszy: W,A,S,D. Możesz także strzelać w swoich wrogów. Do tego celu użyj klawisza spacji.


Niesamowita przejażdżka

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż po górzystych terenach. To naprawdę ciężka trasa. Postaraj się tak poprowadzić swój pojazd, aby uniknąć stłuczek i w całości dotrzeć do końca trasy. Sterowanie za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Popularne gry

  • Gry Dla Chłopców
  • Łowienie nad basenem

    Łowienie nad basenem

    Oglądana: 3645 ocena: 4.00

Reklama

cookie