Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Disneya 70 gier

Kubusiowy Miodek

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Kubusia Puchatka. Twoim zadaniem jest zebranie jak największej ilości słojów z pysznym miodkiem. Sterowanie: strzałki, spacja. Postaraj się, od Ciebie zależy, czy Kubuś będzie dziś głodny, czy zje porządną miodową kolację!


Golf z Kubusiem

Ocena gry

Zagraj w golfa razem z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi! Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów, i przejście jak najwięcej rund. Gotowy do wyzwania?


Kolorowi przyjaciele Kubusia Puchatka

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zapamiętanie sekwencji kolorów według której podświetlają się bohaterowie bajki Kubuś Puchatek. Następnie musisz klikać w kolory dokładnie w tej samej kolejności. Powodzenia!


Literki Kubusia

Ocena gry

Ta gra to doskonałe połączenie rozrywki i zabawy. Twoim zadaniem jest klikać w literki tak, aby były one identyczne z tymi, które wyciąga z dziupli Kubuś. Postaraj się nie pomylić. Dzięki tej grze utrwalisz sobie cały alfabet i będziesz gotowy na dalsze wyzwania edukacyjne.Scooby: wyścigi z duchem

Ocena gry

W tej grze czekają Cię zaskakujące zawody i emocje. W konkurencji w biegu udział bierze Scooby i... duch! Pomóż Scoobiemu wygrać te wyścigi i dotrzeć jako pierwszemu do mety. Wskazówki odnośnie sterowania znajdziesz w lewym górnym rogu ekranu. Powodzenia!


Puzzle Goofy

Ocena gry

Na tablicy widzisz rozrzucone puzzle przedstawiające sekwencję z bajki Disneya o Goofym. Postaraj się jak najszybciej ułożyć rozsypane puzzle tak, aby wyszedł z nich piękny kolorowy obrazek.


Wojna na poduszki z bohaterami Disneya

Ocena gry

Stocz prawdziwą walkę na poduszki z bohaterami Disneya! Wybierz bohatera, w którego chcesz się wcielić, a następnie walcz o wszystko! Wybieraj rodzaj broni i celuj w przeciwnika! Postaraj się być najlepszym, wygrać ten pojedynek i zdobyć jak najwięcej punktów!


Fabryka Rakiet Acme

Ocena gry

Pracujesz w Fabryce Rakiet Acme. Twoim zadaniem jest wykonanie rakiet o odpowiednim kolorze i wrzucenie ich do określonego pudełka, które porusza się po taśmie. Wykonaj swoje zadanie jak najlepiej potrafisz. Sterowanie za pomocą myszki.


Rakieta Kojota

Ocena gry

Kojot porusza się na rakiecie. Chce dogonić Strusia Pędziwiatra. Pomóż Kojotowi pokonać wyznaczone trasy w jak najszybszym czasie.


Uratuj Tweetego

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Tweetego. Zły Sylvester jak zwykle zastawił na niego liczne pułapki. Pomóż mu ujść z życiem z każdej planszy. Pokonaj kota i zdobądź jak najwięcej punktów. Sterowanie za pomocą strzałek, klawisza spacji, X, Z.


Tweety ucieka przed Sylvestrem

Ocena gry

Sylvester jak zwykle poluje na małego Tweetego. Pomóż mu uniknąć schwytania go przez kota. Poruszaj się po klatce i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Dwa ognie

Ocena gry

Znasz grę dwa ognie? Jeśli tak, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Tym razem do walki staną dwie drużyny składające się z bohaterów kreskówek. Pomóż wygrać swojej drużynie! Wybierz bohatera, którym chcesz grać, następnie celuj piłką w przeciwnika tak, aby nie złapał piłki. Sam uważaj na rzuty rywali, unikaj trafienia piłką. Łap ją i celuj dalej w przeciwną drużynę! Powodzenia! Sterowanie za pomocą strzałek i klawisz A, S.


Kaczor Duffy na ringu

Ocena gry

Kaczor Duffy postanowił stanąć do walki na ringu. Wybierz dla niego przeciwnika, a następnie pomóż bohaterowi wygrać tę rozgrywkę i pokonać rywala. Sterowanie za pomocą strzałek oraz klawiszy A, S.


Turniej baseballowy z krolikiem bugsem

Ocena gry

Rozegraj z Królikiem Bugsem prawdziwy turniej baseballowy. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów. Odbijaj piłeczką za pomocą klawiszy cyfry od 1-9.


Puzzle z bohaterami kreskówki Looney Tunes

Ocena gry

Na tablicy znajdują się puzzle przedstawiające bohaterów kreskówki Looney Tunes. Postaraj się ułożyć każdy element układanki na odpowiednim miejscu.


Zbieranie marchewek

Ocena gry

Królik Bugs uwielbia marchewki z ogrodu Elmera. Pomóż mu zebrać jak najszybciej jak najwięcej marchewek. Uważaj, abyś nie trafił na Elmera, który chce złapać złodzieja na gorącym uczynku.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Gry Disneya
 • Puzzle Goofy

  Puzzle Goofy

  Oglądana: 1664 ocena: 0.00

 • Gra Jasmine na latającym dywanie

  Gra Jasmine na latającym dywanie

  Oglądana: 1026 ocena: 0.00

Reklama

cookie