Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Dekorowanie 13 gier

Apartament Lisy

Ocena gry

Lisa kupiła sobie nowy apartament. Pomóż jej urządzić swoje nowe mieszkanie, następnie zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurę, makijaż oraz ubranie. Powodzenia!


Perfekcyjny pokój

Ocena gry

Już teraz możesz zaprojektować pokój swoich marzeń! Wybierz meble, jakie chciałbys mieć w swoim pokoju, kolor ścian, podłogę, okno. Zadbaj o każdy szczegół wnętrza.


Dom rodziny Dwarfs

Ocena gry

Rodzina krasnoludków postanowiła wybudować sobie nowy wspaniały dom. Pomożesz im go urządzić? Postaraj się zadbać o każdy szczegół. Udekoruj każde pomieszczenie tak, aby całej rodzinie podobał się wystrój.


Praca w cukierni

Ocena gry

Pracujesz w cukierni. Twoim zadaniem jest dekorowanie tortów na specjalne życzenie klientów. Postaraj się stworzyć taki tort, aby wyglądał identycznie jak na pokazanym po lewej stronie obrazku.Dekorowanie weselnego tortu

Ocena gry

Dekorowałeś kiedyś tort weselny? Teraz możesz wypróbować swoich sił! Stwórz najpiękniejszy tort, taki, o jakim para młoda mogła do tej pory tylko pomarzyć!


Nibylandia Piotrusia Pana

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda Nibylandia z krainy Piotrusia Pana? Teraz jej wygląd zależy tylko od Ciebie. Dobierz odpowiednie elementy, które pasują do tego miejsca i stwórz bajkową krainę!


Dekorowanie tortu

Ocena gry

W grze pracujesz w najlepszej cukierni w mieście. Udowodnij, że nadajesz się do tego miejsca- udekoruj tort najlepiej jak tylko potrafisz!


Dekorowanie stołu na kolację

Ocena gry

Na tym stole panuje niezły chaos! Tymczasem już niedługo przyjdą goście! Pomóz dziewczynce uporządkować wszystkie przedmioty, udekorować stół tak, aby zrobić na gościu jak najlepsze wrażenie!


Gra meblowanie mieszkania

Ocena gry

Przeniesiemy się do mieszkanie które będziemy musieli umeblować zanim pewna rodzina wprowadzi się do tego mieszkania. W odpowiedni sposób ustawiaj i przestawiaj meble aby umeblować te mieszkanie przed właścicielami.


Dekorowanie tortu

Ocena gry

W tej grze mamy tort urodzinowy będziemy mogli go udekorować wedle własnego widzi mi się. Dobieraj kolory i składniki jakimi chcecie udekorować ten tort.


Gra meblowanie pokoju

Ocena gry

Mamy do umeblowania pokój. Na dole w pasku znajdziemy elementy jakie możemy umeblować ten pokój. Są to meble różnego koloru, to Ty wybierasz jaki do Ciebie pasuje.


Gra dekorowanie stołu

Ocena gry

Na pewno chcecie wypaść na randce jak najlepiej. W tej grze dziewczyna ma randkę i będziemy musieli z tej okazji pomóc jej udekorować stół na tą wyjątkową okazję.


ra meblowanie szkoły

Ocena gry

Na pewno każdy z Was chodzi do szkoły lub też do niej chodził. Jeżeli chcesz umeblować klasę wedle swojego projektu to w tej grze masz na to doskonałą okazję.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Dekorowanie
 • Apartament Lisy

  Apartament Lisy

  Oglądana: 2397 ocena: 0.00

 • Dom rodziny Dwarfs

  Dom rodziny Dwarfs

  Oglądana: 2290 ocena: 6.00

 • Gra meblowanie mieszkania

  Gra meblowanie mieszkania

  Oglądana: 1806 ocena: 0.00

 • Dekorowanie tortu

  Dekorowanie tortu

  Oglądana: 1543 ocena: 0.00

 • Perfekcyjny pokój

  Perfekcyjny pokój

  Oglądana: 1415 ocena: 0.00

 • Nibylandia Piotrusia Pana

  Nibylandia Piotrusia Pana

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • ra meblowanie szkoły

  ra meblowanie szkoły

  Oglądana: 1166 ocena: 0.00

 • Gra dekorowanie stołu

  Gra dekorowanie stołu

  Oglądana: 1093 ocena: 0.00

 • Gra meblowanie pokoju

  Gra meblowanie pokoju

  Oglądana: 852 ocena: 0.00

Reklama

cookie