Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Wojenne » Gry Czołgi 8 gier

Gra Rycerz Armadillo 3.

Ocena gry

To nowe przygody rycerza Armadillo. Tym razem misja rycerza odbywa się na śnieżnym górskim stoku. Czy stawisz wraz z nim czoła niebezpieczeństwu? Pomożesz mu pokonać wroga, aby zakończyć misję? Sterowanie: strzałki, X, spacja.


Gra Czołg 3D

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać sterującego czołgiem. Tym razem obserwujesz militarny pojedynek z perspektywy kierownicy w maszynie. Nie pozwól wrogowi przedostać się za linię obrony. Unikaj strzelania w medyczne ciężarówki. Po zakończeniu każdej misji będziesz mógł uaktualnić swój zapas broni, pod warunkiem, że zarobisz wystarczającą ilość pieniędzy. Powodzenia!


Gra Małe czołgi

Ocena gry

Gra przedstawia pojedynek między tobą, a wrogiem. Oboje jesteście wyposażeni w uzbrojone czołgi. Pokonaj przeciwnika, nim on pokona Ciebie. Możliwa potyczka z drugim graczem. Sterowanie: dla 1. gracza: strzałki, spacja, 2. gracz kieruje klawiszami: W,A,S,D.


Gra Kwiatowy czołg

Ocena gry

Nietypowa gra, ale niesamowicie wciągająca. W grze sterujesz czołgiem. Twoim zadaniem jest strzelanie w zdenerwowanych i smutnych ludzi kwiatowym pociskiem. Dzięki temu znów stają się radośni i szczęśliwi. Sterowanie: strzałki, A,S,D, spacja.Gra Czołg Zorro

Ocena gry

Gra polega na kierowaniu czołgiem, unikaniu przeszkód i pokonaniu przeciwnika. Czołg ten jednak jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ potrafi skakać, dzięki czemu możesz łatwiej pokonać wroga.


Gra Napad czołgów na twoje miasto

Ocena gry

Wróg złamali twoje linie oporu i zajął strategiczne miejsca w twoim mieście. Otrzymałeś rozkaz zniszczenia przeciwnika. Nie zawiedź swojej armii! Sterowanie: myszka/ strzałki


Gra Atak czołgów

Ocena gry

Czołgi, to maszyny które są naprawdę silne w walce, ale i bardzo trudne do sterowania. A ty, umiesz sterować czołgiem? Sprawdź swoje siły, kieruj maszyną i atakuj wroga! Sterowanie: strzałki, X.


Gra Siła czołgu

Ocena gry

Jesteś żołnierzem w armii, która posiada naprawdę dobre wyposażenie broni. Tym razem Ty znalazłeś się w oddziale wyposażonym w czołg. Zasiądź w nim i pokonaj przeciwnika.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Czołgi
 • Gra Małe czołgi

  Gra Małe czołgi

  Oglądana: 1597 ocena: 0.00

 • Gra Atak czołgów

  Gra Atak czołgów

  Oglądana: 1082 ocena: 0.00

 • Gra Czołg 3D

  Gra Czołg 3D

  Oglądana: 985 ocena: 0.00

 • Gra Napad czołgów na twoje miasto

  Gra Napad czołgów na twoje miasto

  Oglądana: 928 ocena: 0.00

 • Gra Siła czołgu

  Gra Siła czołgu

  Oglądana: 846 ocena: 0.00

 • Gra Kwiatowy czołg

  Gra Kwiatowy czołg

  Oglądana: 779 ocena: 0.00

 • Gra Rycerz Armadillo 3.

  Gra Rycerz Armadillo 3.

  Oglądana: 778 ocena: 0.00

 • Gra Czołg Zorro

  Gra Czołg Zorro

  Oglądana: 754 ocena: 0.00

Reklama

cookie