Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Całowanie 17 gier

Test Miłości

Ocena gry

To gra dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć informacji na temat przyszłości ich związku! Wpisz swoje imię oraz imię partnera, następnie wybierz Wasze znaki zodiaku. Stestuj to i sprawdź jakie macie szanse na to, żeby wasz związek rozkwitł!


Świąteczny pocałunek

Ocena gry

Szalejesz za swoim chlopakiem, a on szaleje za Tobą! Nie możecie ani chwili wytrzymać bez romantycznych pocałunków! Skradnij swojej miłości świateczny pocałunek. Uważaj, zadbaj o to, aby nikt Was przy tym nie zauważył!


Łowienie nad basenem

Ocena gry

Wybrałeś się na basen i wyhaczyłeś niezłe dziewczyny. Nie marnuj czasu! Bierz wędkę i wyłów z basenu najfajniejsze laski w okolicy! Na każdym poziomie gry musisz otrzymać wystarczającą ilość punktów, aby przejść do poziomu następnego. Powodzenia!


Letnie Flirtowanie

Ocena gry

Wakacje, to czas, który sprzyja romansom i letnim flirtom. \"Upoluj\" jak najwięcej mężczyzn, których spotkasz na swojej drodze. Za każdego zakochanego mężczyznę, który pójdzie z Tobą, otrzymujesz określoną ilość punktów. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej, aby przejść do kolejnego etapu gry.Rzucanie urokiem

Ocena gry

Rzuć urok na wszystkich mężczyzn, których spotkasz na swojej drodze. Flirtuj z nimi i nie daj się pokonać innym kobietom, które też czekają na serca tych mężczyzn. Wyceluj w nich swój miłosny wzrok i uraź piorunem miłości. Niech dołączą do listy zakochanych bez wzajemności w Tobie mężczyzn!


Koszmarne randki

Ocena gry

Niektóre randki mogą okazać się prawdziwym horrorem. Postaraj się unikać dziewczyn, które nie są w Twoim typie! Twoim zadaniem jest wizyta w sklepie lub restauracji i zjedzenie posiłku tak, aby nie wpaść w oko koszmarnym dziewczynom! Pilnuj się!


Całowanie w parku

Ocena gry

Ta zakochana para nie może się powstrzymać od okazywania sobie uczuć! Pomóż im skradać sobie całusy pozostając niezauważonym.


Zakochana Pucca

Ocena gry

Pucca jest szaleńczo zakochana w swoim scenicznym przyjacielu. Pomóż jej zdobyć drogę do jego serca. Klikając na poszczególnych obserwatorów siedzących na widowni, wybierzesz sposób, w jaki Pucca skradnie aktorowi całusa. Powodzenia!


Chłopiec ze snu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dziewczynki, która jedzie autobusem. Bardzo spodobał jej się chłopak siedzący tuż obok niej. Pomóż jej wykonać jak najszybciej wszystkie czynności upiększające. uważaj, żeby chłopiec nie widział jak pracujesz nad sobą, niech zobaczy dopiero efekt, a od razu się w Tobie zakocha!


Biurowy romans

Ocena gry

Biurowe romanse, to bardzo stresująca sprawa. W grze musisz pomóc dwóm pracownikom okazywać swoje uczucia tak, aby wasz szef nie nakrył was na gorącym uczynku. Skradnij buziaka swojemu ukochanemu tak, aby wasz szef was nie zauważył!


Pico Sim 2

Ocena gry

Ta gra, to prawdziwa rozrywka dla wszystkich miłośników simów, bo właśnie na niej jest wzorowana. Pomóż Picowi podbić serca swoich koleżanek, umawiaj się z nimi na randki i towarzysz chłopcu w codziennym życiu. Gra jest wersją anglojęzyczną, dlatego wymaga znajomości tego języka.


Gra całowanka dla dziewczyn

Ocena gry

klasyczna całowanka, w której to przeniesiemy się na farmę, gdzie będziemy się całowali. W grze do całowania wykorzystywać będziecie myszkę komputerową.


Gra całowanie chłopak i dziewczyna

Ocena gry

Chłopak i dziewczyna wybrali się do parku na ławkę gdzie od czasu do czasu będą się całować jednak obok nich siedzi straszy Pan, który tego nie lubi dlatego postaraj się to przed nim ukryć.


Gra całowanie w szkole

Ocena gry

Lekcja w szkole się już zaczęła to właśnie podczas jednej z takich lekcji w szkole w ławce będziemy się całować z dziewczyną. Uważaj aby nauczyciel i inni uczniowie nie zauważyli tego jak się całujesz na lekcji w szkole.


Gra całowanie w łóżku

Ocena gry

Pacjent zachorował i wybrał się do szpitala tam całować się będzie w łóżku z pielęgniarką w której się zakochał. Jednak personel szpitala nie może się o tym fakcie dowiedzieć. Dlatego należy to robić dyskretnie.


Gra całowanie w pracy online

Ocena gry

Pracujemy w pracy gdzie poznajemy pewną dziewczynę z którą chodzimy na randki. Gdy mamy trochę czasu całujemy się razem z nią w pracy. Jednak nasz Szef tego nie lubi, dlatego trzeba uważać aby Was nie nakrył na takich pocałunkach, bo możecie wylecieć z pracy.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Całowanie
 • Gra całowanie w łóżku

  Gra całowanie w łóżku

  Oglądana: 4730 ocena: 5.50

 • Łowienie nad basenem

  Łowienie nad basenem

  Oglądana: 3646 ocena: 4.00

 • Gra całowanie z języczkiem

  Gra całowanie z języczkiem

  Oglądana: 3634 ocena: 0.00

 • Świąteczny pocałunek

  Świąteczny pocałunek

  Oglądana: 3202 ocena: 10.00

 • Test Miłości

  Test Miłości

  Oglądana: 3053 ocena: 0.00

 • Letnie Flirtowanie

  Letnie Flirtowanie

  Oglądana: 1753 ocena: 0.00

 • Chłopiec ze snu

  Chłopiec ze snu

  Oglądana: 1446 ocena: 0.00

 • Rzucanie urokiem

  Rzucanie urokiem

  Oglądana: 1305 ocena: 0.00

 • Gra całowanie w szkole

  Gra całowanie w szkole

  Oglądana: 1294 ocena: 0.00

Reklama

cookie