Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Budowanie 93 gier

Budowa nowego miasta

Ocena gry

W tej grze dowiesz się jak wybudować nowe miasto! Od podstaw! Jeżeli zawsze chciałeś zarządzać nowym miejsce,w tej grze mozesz sprawdzić swoje możliwości. Zadbaj o każdy szczegół miasta, przemyśl gdzie postawić budynki, a gdzie drzewa tak, aby to miejsce było przytulne i przyjazne dla każdego.


Zepsuj wesele

Ocena gry

Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż. I bardzo Ci się to nie podoba! Zrób wszystko, żeby zniszczyć tę uroczystość! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz wciskając pole z napisem \"hint\".


Rzucanie workami z wodą

Ocena gry

To gra dla wszystkich, którzy uwielbiają robić żarty innym Twoim zadaniem jest zrzucić jak najwięcej worków z wodą na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Centrum miasta

Ocena gry

To gra dla prawdziwych entuzjastów dobrego poczucia humoru! Znajdujesz się w centrum miasta. Twoim zadaniem jest puszczenie małego cichacza tak, aby nikt go nie usłyszał. Wykorzystaj do tego celu przejeżdżające samochody. Pilnuj też wskaźnika, znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. Sterowanie przy pomocy klawiatury - wystarczy przytrzymać spację.Rozładuj swoje emocje

Ocena gry

Daj upust swoim emocjom! Jesteś zdenerwowany? Nie wiesz jak możesz rozładować napięcie? Ta gra na pewno Ci w tym pomoże! Masz 15 sek. na to, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Uderzaj w gościa siedzacego przed Tobą na krześle. Czasami za nim ukazuja się różne zwierzątka. Za pobicie ich dostajesz dodatkowe punkty!


Przejażdżka metro

Ocena gry

Jazda w metrze w godzinach szczytu, to prawdziwy koszmar. Pozbądź się nieprzyjemnych pasażerów tak, aby mieć więcej wolnej przestrzeni dla siebie.


Rozbuduj wyspę

Ocena gry

Rozbuduj swoją wyspę tak, aby przemysł rozwijał się jak najlepiej, a ty żebyś odnosił jak największe korzyści. Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.


Hulka demolka miasta

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać groźnego bohatera Hulka. twoim zadaniem jest całkowita demolka miasta. Postaraj się zniszczyć wszystkie budynki, które spotkasz na drodze, nim skończy się Twój czas! Sterowanie za pomocą strzałek oraz klawisza spacji i ctrl.


Hydraulik

Ocena gry

Pierwsza część słynnej gry Plumber. Postaraj się tak połączyć ze sobą rury, aby woda, która przez nie będzie przepływać dotarła do końcowego ujścia. Uważaj, żeby woda nie wyciekła i nie zrobiła powodzi!


Hydraulik 2

Ocena gry

Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby przepływająca przez nie woda nie wyciekła i nie doszło do powodzi!


Pokój muzyczny

Ocena gry

Urządzałeś kiedyś pokój dla wielkiego fana muzyki? Teraz możesz spróbować swoich sił! Twoim zadaniem jest udekorowanie pokoju wielkiemu muzykowi. Postaraj się, aby wnętrze zrobiło na nim wrażenie!


Udekoruj nową sypialnię

Ocena gry

Wprowadziłeś się do nowego domu, który jeszcze nie jest w ogóle urządzony. Twoim pierwszym zadaniem jest udekorowanie sypialni tak, aby stworzyć naprawdę piękny pokój.


Urządzanie pokoju na świąteczną kolację

Ocena gry

Zbliża się wigilijna kolacja, a dom Sammie wciąż jest nieudekorowany. Pomóż dziewczynie zamień surowe wnętrze na przytulny i miły pokój, w którym z przyjemnością ona oraz jej rodzina spędzą wigilijny wieczór.


Pokój sióstr Bratz

Ocena gry

Pomóż dziewczynkom urządzić pokój tak, aby świetnie wyglądał i przyjemnie spędzało się w nim czas.


Dekorowanie pokoju dziennego

Ocena gry

Ten nowowybudowany dom potrzebuje jeszcze ręki dekoratora. Rozmieść elementy w pokoju tak, aby pomieszczenie było przytulne, piękne, i żeby sie w nim przyjemnie mieszkało.


Budowa mostu z kolorowych elementów

Ocena gry

Celem gry jest pomoc małemu szopkowi w przejściu na drugą stronę przepaści. Musisz tak rozłożyć poszczególne elementy na planszy, aby zbudować most, po którym przejdzie szopek.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Gry Budowanie
 • Rozbuduj wyspę

  Rozbuduj wyspę

  Oglądana: 2782 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 1370 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 1155 ocena: 0.00

 • Budowa zamku

  Budowa zamku

  Oglądana: 1054 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 992 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 978 ocena: 0.00

 • Budowa wieży mieszkalnej

  Budowa wieży mieszkalnej

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

 • Strzelanka 2: Cruise Control

  Strzelanka 2: Cruise Control

  Oglądana: 820 ocena: 0.00

Reklama

cookie