Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Strzelanki » Gry Bitwa 11 gier

Rozładuj swoje emocje

Ocena gry

Daj upust swoim emocjom! Jesteś zdenerwowany? Nie wiesz jak możesz rozładować napięcie? Ta gra na pewno Ci w tym pomoże! Masz 15 sek. na to, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Uderzaj w gościa siedzacego przed Tobą na krześle. Czasami za nim ukazuja się różne zwierzątka. Za pobicie ich dostajesz dodatkowe punkty!


Papier, nożyczki, kamień

Ocena gry

Zapowiada się niezwykle ważny pojedynek! Umiesz grać w papier, nożyczki, kamień? Zagraj w tę grę na śmiertelnie poważnie! Kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! twoje życie jest w Twoich rękach! Wchodzisz w to?


Pucca: Ucieczka

Ocena gry

W grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby! Są to: ninja, dziewczynka i uczeń mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Pokonaj przeciwników, nim oni zdążą pokonać Ciebie!


Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!Święta wojna: Anioły i demony 2

Ocena gry

Ta gra, to doskonała zabawa dla wsyztskich fanów kultowych Wormsów. W grze toczą między sobą walkę szatan i Bóg. Wybierz, w którego z bohaterów chcesz się wcielić, a następnie pokonaj przeciwnika. poruszasz się za pomocą strzałek, a za pomocą myszki strzelasz. Pokaż, że Twoja moc jest silniejsza! Powodzenia!


Walka wodna bohaterów CC

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielać, a następnie pokonaj swoich przeciwników za pomocą pistoletu na wodę i tym podobnej broni. Ta gra została wręcz stworzona dla miłośników kreskówek.


Epic Battle Fantasy 3.3: Bullet Heaven

Ocena gry

To kolejna część gry Epic Battle Fantasy. W tej części Twoim zadaniem jest podjęcie się bitwy z kocim szefem. Żeby do niego dotrzeć, musisz przejść 20 poziomów, w których czekają na Ciebie różne pułapki i wrogów. Nie daj się im, pokonaj przeciwności, pokaż, że jesteś najlepszy!


Bitwa o Wielką Brytanię- komandos

Ocena gry

Na tej grze na pewno nie zawiodą się prawdziwi miłośnicy strzelanek. Gra przypomina nieco Metal Slug, dzięki czemu niektórym nic więcej nie trzeba już tłumaczyć. Twoim zadaniem jest pokonywanie napotkanych na swojej drodze przeciwników i parcie stale do przodu. Możesz posługiwać się bronią palną, ale i granatami. Gotowy stawić czoła niebezpieczeństwu? Sterowanie: W - skok, A - poruszanie się w lewo, D - w prawo, S - przykucnięcie. Celowanie i strzelanie odbywa się przy pomocy myszki. Granaty rzucaj wciskając klawisz spacji. Powodzenia!!


Bitwa mistrzów

Ocena gry

To nietypowa bitwa miedzy mistrzami, w której wygrywa lepszy! Twoją bronią jest umysł, wybieraj papier, nożyczki albo kamień i pokonaj przeciwnika!


Bitwa o światową dominację

Ocena gry

Wybierz jedną ze znanych postaci i zawładnij całym światem. W grze toczy się walka o światową dominację. Sprawdź swoje umiejętności przywódcze i pokaż na co Cię stać! Powodzenia!


Bitwa o Wietnam

Ocena gry

Ta gra została stworzona dla miłośników ostrych bitew! Toczy się niebezpieczna walka o panowanie w Wietnamie. Musisz raz na zawsze zakończyć pojedynek i pokazać, że to Ty będziesz rządził tym terytorium. Zestrzel wszystkich napotkanych na drodze wrogów. Sterowanie za pomocą myszki oraz klawiszy A, D. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Bitwa
 • Walka psa i kota

  Walka psa i kota

  Oglądana: 2026 ocena: 0.00

 • Rozładuj swoje emocje

  Rozładuj swoje emocje

  Oglądana: 1734 ocena: 0.00

 • Pucca: Ucieczka

  Pucca: Ucieczka

  Oglądana: 1411 ocena: 0.00

 • Święta wojna: Anioły i demony 2

  Święta wojna: Anioły i demony 2

  Oglądana: 1106 ocena: 0.00

 • Papier, nożyczki, kamień

  Papier, nożyczki, kamień

  Oglądana: 1007 ocena: 0.00

 • Walka wodna bohaterów CC

  Walka wodna bohaterów CC

  Oglądana: 910 ocena: 0.00

 • Bitwa o Wietnam

  Bitwa o Wietnam

  Oglądana: 750 ocena: 0.00

 • Bitwa mistrzów

  Bitwa mistrzów

  Oglądana: 689 ocena: 0.00

 • Bitwa o światową dominację

  Bitwa o światową dominację

  Oglądana: 614 ocena: 0.00

Reklama

cookie